Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Arena Başlığı

-Wissy

Öne çıkan mesajlar

Hiç umudum yok ama inşallahdiyeyim. Çünkü blizzardın bu tarz tarihleri meşhurdur, 30 kere ertelenir ilk söylenen tarihten aylar sonra hala "Ne zaman?" sorusuna "soon" :D diye yanıt verir.

Görünen köy klavuz istemez haziran geldi hala alfada durumlar vahim. Betanın kısa sürede gelmesi imkansız gibi, umarım ben yanılıyorumdur ama 31 aralık 2008 bile bence mümkün olmayan bir tarih.

Dediğim gibi inşallah 2009 ikinci çeyreğe kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Takım: Enh Shaman (340 res) Holy Pala(450 küsür emin değilim)

guildden bi arkadaşla başladık 2vs2 ye. ilk 10 maçımızı kazandık.Kaybettiğimiz ilk maç 2 rogue a karşıydı, stundan çıkamadım maç boyunca, paladin benden daha çok dmg yaptı.Karşı takımda mage,lock,priest olunca kolay kazanıyoruz genelde.Kaybettiğimiz bütün maçlar melee-healer kombosuna nerdeyse.Birde benim pek arena tecrübem yok, abuk subuk hatalar yapıyorum bazen(interrupt, poison dispell vs).Hertürlü öneri,tavsiye(özellikle melee setuplara karşı) kabul edilir :)
Sosyal ağlarda paylaş

en son 1700 kusurdu rating, tam rakamı hatırlamıyorum. ilk hamleyi biz yaptığımız için kazandık heralde. druidin peşine düştüm direk, warrior maç boyunca beni druidden uzak tutmaya çalıştı sadece.ama en son bir RM le oynadık, ömrümde bu kadar küfür ettiğimi hatırlamıyorum. gerçi adamlar çok iyilerdi, DR ye sokmadan bütün cc leri çok akıllıca kullandılar ama yinede kazandık.paladinimin tecrübesi sayesinde iyi maçlar çıkarıyoruz bazen ama benim acilen oyunumu düzeltmem gerekli yoksa 1850 çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Battlegrouplarla alakalı da bişey sormak istiyorum.Benim ki misery.Bg ler genelde ally üstünlüğünde geçiyor.Eots çoğunlukla kazanıyoruz, Ab yarı yarıya, geri kalanlarda ally üstümüzden geçiyor her daim.Kazzak, Veklinash(nası yazılıyor bilmiyorum), Grimbatol la aynı battlegrouptayız.Nedir misery ile alakalı düşünceleriniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Bmyin şu an
artık maçlar çok uzun sürdüğü ve varrior/rogue/frost mageler domine ettiği için 1800 sonrasını,bm oldum
beastwithini trinket gibi kullanıyorum çünkü
freedom-trinket-bwi = cc gg.
palaya dalsalar öldüremiyor ve ben arkadan inanılmaz damage çıkarıoyurm
bana dalsalar kite
peti kesemiyorlar
mage/drood setupu çok üzüyor ama
cyclone,sleep,poly derken kendimizden geçiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

ben arenadan ve pvp den nefret eden bir insandim, daha once yapmistim elbette. dun arkadas gel 10 mac yapalim dedi, kiramadim yaptik cok hosuma gitti bu sefer. 10 macin 10 unu da kazandik zaten 0 resilience ile. arkadas holy paladin, ben bm hunterim. dogmeat'in dedigi gibi BW, Bloodlust brooch ve rapid fire'la olumcul oluyor hunter. hele bir de dragonspine proclanirsa aman aman, clothlar saniyesinde gidiyor. her ne kadar su an hosuma gitse de, sanirim arenadaki bowu aldiktan sonra bir daha yuzune bakmam..
Sosyal ağlarda paylaş

evet evet
rapid fire + trinket + beastwithin
saçma sapan sayılar çıkıyor birden ortaya
healer+dps setuplarını parçalıyoruz genelde çünkü heal yetmiyor.

yaptğımz bazı şeyler şudur

-kimi nukelersen nukele pet daima yalnız bıraktığın 2. kişiye saldırsınki adam su içömesin bandaj basmasın şerefsizlik cıkarmasın rhat rhat cast etmesin

-drain team değiliz,o yüzden raptorum var,sprinti var,warrior gördümmü saldırtıyorum,combata giriyor adam,charge yalan oluyor

-FD+Snake trap = fd atıyorum adam yeniden targetlamak için kasarken yannıslıkla yılanları targetlıyor fln,eğlence cıkıyor.

-ASLA kapışmayı onların istedği yerde,şekilde ve zamanda başlatmayın.
asla kapışmaya takım arkadaşın geride kalmış/cclenmişken başlamayın.

-adamlar mountlarla koşuyor üstümüze,bizde crusader aura olduğu için kolayca kaçıyoruz,sonra bitanesinin bi şekilde hata yapıp geride kalmasını fln bekleyip öyle dalıyoruz,1-2 saniye 1v2 kapışıyor ve böyle olduğunda büyük ihtimal yeniyoruz

-bubble gördünmü pillar arkasına koşup bandaj bascan

-dual wield = 2 int enchnat eğer mana sorunun varsa

peki ne zaman üzlüyoruz ?
adamlar birazcık aklını kullanıp hunter olan bana dalarsa
beastwithin cooldownımı açmak zorunda bırakır,üstüne ben bwi yi açtığımda "artık kaçar bırakalım gitsin" demiyorlarsa
drood+mage tam anlamıyla hunterlı bi grubun antisi
pet sleep
bwide travel + ib ile minimum zarar alıyorlar
cyclone imba
roots uyuz
poly var
cc
cc
cc
Sosyal ağlarda paylaş

Ben aslında deneyimlerimi aktarmaktan çok fikir isticem :) durum şöyle biz sadece 2v2 yapıyoruz kardeşimle beraber. ben Enhancement shamanım kardeşimde arcane/fire mage oynuyo 1600-1700 arası gidip geliyoruz bi ara bi bug falan oldu heralde 1750 görebildik :P neyse durumu şöyle özeliyim. her türlü healer dps kombosuna karşı çok iyiyiz.(warlock disc priest hariç) genelde dps classını purgeleyip pom+pyro aynı anda stormstrike ve yapabilecegimiz max dps ile yukleniyoruz aynı anda healera mage silence atıyo gerekirse sheep ve genelde sorunsuz şekilde kazanıyoruz.

şimdi gelelim sorunumuza sorun "ROGUE" abi böyle kıl bir class varmıdır? sen combat moda geçemeden biri kesin sap yiyo çunkü adam sprint basıp koşturuyo. buyuk ihtimalle mage sap yiyo shamana(yani bana yukleniyolar) mage trinket basıyo blind yiyo onada immune basıp cıkıyo diyelim.. bur noktada rogue un partneri giriyo araya druid desen cycylone atıyo priest desen oda fear hadi will of forsaken bastı mage ondanda kurtuldu o sure boyunca enhance shamanın ustundeki rogue güzelcene bi opuyo shamanı oynayanlar bilir shamanın ozellik enhancement shamanın roguelara karsı olan ezikligini. neyse uzun sure kasan insanlar var burda gorudugum kadarıyla onlar sorunumuzu anlamıstır. listenin basında rogue geliyor ardındanda walock diyebilirim magicten az dmg aldıkları icin ve yanlarında her zaman saglam healerlar oldugu için (ozellikle disc priest) ve 1600 den sonra ozellikle bu classlar çok çok fazla geliyo nedir tavsiyeleriniz? nasıl bir yol izlemeli bunlara karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben gazım çok gazım
fire la pvp yapıcam
herkes frost ulan

( frost çok ez mode bence ya, ne bilim arenada roglar falan olcak tabide yani elementalı cıkarınca 2 adamı almak işten deil gibi gelio bana tabi daha 63 um =) )

fire fire fire
regalya regalya regalya
die madafaka die madafaka die

Ama üzcekler beni dimi :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...