Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Red said:

yakın çarpışmaya gidene kadar ölüosun.uzaktan çatışıyor millet.e gözlerim görmüyor benim taa öteki tepedeki adamı nasıl gorcem.gördüğümde de mesafe cok uzak oldugundan ateş ediyorum ama dağlara taşlara :)

sabırlı olmak lazım o oyunda ya cidden sürüne sürüne ilerleyeceksin yoksa evet kahramanlık yaparsan iniyorsun genelde hehe. öyle battalfiyılda benzemez direk alırlar adamı aşaa yine orta mesafede tüfenke alışınca az çok bişeyler vurabiliyorsun da uzak mesafede ben de beceremedim pek. snipera da alışamadığım için olmadı yani :p
Sosyal ağlarda paylaş

Steam bilgilerini baskasi ile paylasmanin bi sakincasi oluyomu yani arkadasim ben yokken kendi makinesinden acip ben user ile oyun oynasa ne olur? Ip takibi fln diye birsey varmi? Birde onda yeni mw2 pack yok bende var benim ID ile acinca haliyle yuklemeye basliyor sonra kendi IDsinden acinca ne olcak :)
Sosyal ağlarda paylaş

DareJedi said:

Steam bilgilerini baskasi ile paylasmanin bi sakincasi oluyomu yani arkadasim ben yokken kendi makinesinden acip ben user ile oyun oynasa ne olur? Ip takibi fln diye birsey varmi? Birde onda yeni mw2 pack yok bende var benim ID ile acinca haliyle yuklemeye basliyor sonra kendi IDsinden acinca ne olcak :)

Kendi hesabı ile açarsa pre-load complete yazar oynatmaz. Kardeşimle durmadan steamleri paslaşıyoruz mesela hiç sorun olmuyor. Zaten online ise başkası şifreyi yazıp girdiğinde o accounta yeni şifre yazan girerken seninki direk offline oluyor. Birde aynı steam i açıp biri offline diğeri online olarak takılmakta mümkün.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Skoko said:

Haftasonu indirimi

Metro 2033 -%50
$9.99

Fm2010 $14.99
Serious Sam HD $9.99

Abi nerden okudun da yazdin bunlari cok merak ettim. Metro 49 dolar zaten. Indirimle bile sonu 9 etmiyor ?

Abi dün spotlight da serious sam hd olan yerde Metro 2033 vardı 9.99$.

şimdi bende bulamadım :S kaldırdılar herhalde fm2010 ile serious sam duruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...