Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar steam da homefront aldim yegenler evde oynasin diye.
ama oynayan sayisi yok denecek kadar az en aktif saatlerde en fazla 30 kisi oluyor lobide geceleri ise hic oyun olmuyor.benim ayarlarimdami bir sorun var acaba.gecen gamersgate den stalker 2 yi almistik onda bile bundakinin 20 kati oyun kuruluyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

borderlands goty edition + bad company 2 + bad company strategy guide = 42.5 dolar. Seviyorum steam indirimlerini ve EA games'i. Şaka değil. Modern warfare 2 hala bad company'le aynı fiyatta ya da daha pahalı sanırım. Black ops zatn hala 60 dolar. 2 rakip gösterilen oyunun son srümleri biri ucuzlatırken diğeri 2 katında hala. Borderlands goty edition 8 dolar olması da çok net oldu be ^^
Sosyal ağlarda paylaş

guzel oluyorda steam indirimleri homefront da su anda 1 tane oyun 16 tane de player var bir terslik var ama anlayamadim.hic oynayan olmamasi mumkun degil diye dusunuyorum bir yerde hata yapiyorum sanirim ama nerede:)

edit: sitede top 100deki listede bakinca su andaki aktif oyuncu sayisi 268 cikiyor.single oynuyor olamaz ya hepsi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir şey soracağım. Şimdi sabah install dedim borderlands'e, 8gb yer istedi sonra işte xmb out of 8gb diye yazmaya başladı, %2-3'tü bi kendi kendine pause olmuştu devam ettirdim. Şimdi kalktım bi baktım, %0'da ve inen mb azalmış, xmb out of 12gb diyor. Ne iştir bu yahu? :(

edit: Ayrıca 2,607mb total downloaded diyor. Ama oyunun dl kısmında işte 8gig yerine 12 gig yazmaya başladı dl edilen kısımlar da gözükmüyo %0'dan başladı tekrar. Çok kafam karıştı normal mi yoksa 2 buçuk gb boşa mı indirdi? Ve öyleyse bir daha olmasını nasıl engellerim? Zaten bugün arıza kaydı bırakınca "enee kotayı aşmış lan" diyip hızımı düşürdüler yastayım, bari inenler çöp olmasın tıngır mıngır iniyolar zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...