Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamde indirim varmış , ne alsam ?

Fly

Öne çıkan mesajlar

Dark_Soul said:

simcity tarzi oyunlardan hoşlanan tropico yu kacırmasın cok saglam oyundur.

Ben ilaclısını oynadım bitirdim sadad,sırf adamlara saygımdan(indirim yüzünden :p) aldım bügün tropico packi.

+dayanamadım torchlightida aldım

simcity 4'ü deli gibi kasıyordum simcity society ile ıçtılar.

şimdi tropico 3'ü alsam mı yoksa bekleyip tropico 4'ü mü alsam? 2 ay sonra çıkıyormuş çünkü tropico 4
Sosyal ağlarda paylaş

steam hesabına giremeyen var mı? hem tarayıcıdan hem de steamin kendisinden denedim, içerde gibi görünüyorum, detaylara girince login ekranı geliyor, bilgileri girince "Please verify your humanity by re-entering the characters below." gibi saçma bir mesaj beliriyor ve öyle bir verify ekranı da yok :)

heklendik mi nedir :)
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

tropico aldim walla
5 dolara
deger
oynayip bitirmistim ama guze oyun

bu arada abi reddit gaming felan hep ayni seyi diyo
priacyi bitiricek sey kanunlar deil
steam olucak
5 dolar aoynu almak varken ne diye urasiyim abi crackle bilmemneyle
alirim durur accemde canim cektikcede kurar oynarim

abi o zamanı geçmiş oyunlar için öyle, yenilerde maşallah retailden daha fazla sokuyorlar. hele avrupa ve avustralyada adamlar bizim ve amerikanın ödediğinin 2 3 katı ödüyor bazen. ulaşım masrafı yok, kutulama yok, sadece bi download/server parası var o da artık çok ucuzladı sanırım büyük firmalar için, çok beleşten para kazanıyorlar yani yeni oyunların baya ucuz çıkması lazım ama popüler ve digitalde tekel oldukları için sallamıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Silphatos said:

BonePART said:

tropico aldim walla
5 dolara
deger
oynayip bitirmistim ama guze oyun

bu arada abi reddit gaming felan hep ayni seyi diyo
priacyi bitiricek sey kanunlar deil
steam olucak
5 dolar aoynu almak varken ne diye urasiyim abi crackle bilmemneyle
alirim durur accemde canim cektikcede kurar oynarim

abi o zamanı geçmiş oyunlar için öyle, yenilerde maşallah retailden daha fazla sokuyorlar. hele avrupa ve avustralyada adamlar bizim ve amerikanın ödediğinin 2 3 katı ödüyor bazen. ulaşım masrafı yok, kutulama yok, sadece bi download/server parası var o da artık çok ucuzladı sanırım büyük firmalar için, çok beleşten para kazanıyorlar yani yeni oyunların baya ucuz çıkması lazım ama popüler ve digitalde tekel oldukları için sallamıyorlar.

this.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...