Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadından Erkeğe

Spastik_Serce

Öne çıkan mesajlar

bonepart said:

sende aceba cozemedigin bi problemin mi varda ondan durmadan topik aciyorsun.

aramaya inan istersen birader. kaç aydır kaç tane onu açmışım.

hayatta hiçbir şeyden doğru dürüst zevk alamıyacaktan kastım, sevdiği kişiden çocuğu olamıycak, yada yapamıycak, çocuk istese bile bu çocuktada sorunlar olabilecek. ( babam neden böyle diye sorgulayabilir.) aile ortamında yaşamıycak o çocuk. ve buna benzer şeyler. eşcinsellik tasvip edilmeyen birşey olduğu için ileride sorunlar çıkıcak. seks ihtiyaçları sırasında oluşabilecek hastalıklar ve rahatsızlıklarda var tabi.

konumuza dönelim lütfen. olay eşcinsellikten farklı birşey burda. ve gazetedeki yazılar şaşırtıcı geldi. yani koldan penis,yada vajina yapıldığını bilmiyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Spastik_Serce said:
abi neden sürekli çocuk mantığıyla cevaplar veriyorsunuz.

gerge Allah yok dememişki? o sizin inandığınız Allah böyle yapmış demiş. alaycı bir tavırla.

allah yoksa sana göre yoktur. burada ne gibi bir rahatsızlık duyabilirimki.

Senin Allah vardir demenle gergenin senin inandigin tanri yoktur demesi arasinda bi fark yok onu anatmaya calisiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bastirilmis duygualrdan bende suphelendim
devamli bu konuya kitli kalarak

ben gayim ama baskialrdan dolayi hayatimdan mutsuzum anormallik bu tedavi eidlmeli asla mutluluk olmiycak hep asagalicam hastalikalrida cabasi

imaji veriyor

psikoloji okuyan biri aydinaltabilir bizi bi konuda
ama rahatca sezebiliyoruz bazi seyleri
Sosyal ağlarda paylaş

Spastik said:
eşcinsellik tasvip edilmeyen birşey olduğu için ileride sorunlar çıkıcak. seks ihtiyaçları sırasında oluşabilecek hastalıklar ve rahatsızlıklarda var tabi.

Eşcinsellik tasvip edilmeyen birşey diye eşcinselleri aşşağılamak senin saçmaladıkça kendi kendine sinirlenip sinirlendikçe daha çok saçmalamana benzeyen bir oto feedback sistemi sanırım.

Ayrıca normal cinsel ilişkiyle de bulaşan bir sürü hastalık yok mu? Ha fazladan anal seksle(korunmazsan tabii) mikrobik değil de anüste yıpranma gibi sorunlar olabilir, o da seni HİÇ ilgilendirmez. Ayrıca neden eşcinsellik=anal seks onu da çözebilmiş değilim açıkçası. Ya da eşcinsel diyince neden akla direk gaylerin geldiği.
Sosyal ağlarda paylaş

Spastik_Serce said:
bu arada konumuz ruhen erkek olan cinsiyetin bedenen de kadın olma konusu.

ben gay fılan omlam bu arada. ne işim var lan.

ruhen erkek olan cinsiyet eğer kadınsa,
bunun nedenlerini araştırıp sonuca bakılması gereklidir.

tanrı katında "dişi ruh, erkek ruh" diye birşey yoktur. o yüzden (ilahi dinlere bakarak konuşursak) insan yaratılırken içine giren tüm ruhlar unisex'tir.

ancak bizim kadın - erkek diye bir benliğe sahip olmamızın nedenleri psikolojiye, hormonlara ve büyüme şekline göre değişir.

ancak, hastalık ve benzeri koşullar nedeniyle kendisini karşı cins gibi hisseden kişiler, "özgürlükçü" sistem sayesinde zorunlu tedavi edilmek yüzünden kendi istekleri doğrultusunda yaşama imkanı sunuluyor.
ha, aralarında tedavi edilmek, kendi fiziğine uygun yaşamak isteyenler varsa zaten hormon tedavisi ve psikolojik tedavi uygulanıyor onlara.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:
Neden? Eşcinsel biri eşcinselliğin aşağılanmasını sevmez. Ben de biseksüelim. Utanmadan da söylerim bunu ve sana aynı şekilde davranıp tanrın ile alay ederek cevap veririm. Tamamen hakkım. Ama sana saldırmıyorum, argo kullanmıyorum, sadece yanlış bulmadığım fikirlere saldırıyorum. Tam senin yaptığım şey.

A

B

O
Sosyal ağlarda paylaş

Azmodai said:
GERGE said:
Neden? Eşcinsel biri eşcinselliğin aşağılanmasını sevmez. Ben de biseksüelim. Utanmadan da söylerim bunu ve sana aynı şekilde davranıp tanrın ile alay ederek cevap veririm. Tamamen hakkım. Ama sana saldırmıyorum, argo kullanmıyorum, sadece yanlış bulmadığım fikirlere saldırıyorum. Tam senin yaptığım şey.

A

B

O

Sen de bisepsüelsin dayıço.
Sosyal ağlarda paylaş

Werewolf said:
Azmodai said:
GERGE said:

A

B

O

Sen de bisepsüelsin dayıço.

Tamam biliyorum, en son mesaj alıntılanmaz ama..
ASHFASFJKSDJFLKJXCNVLKJXCNVLKCVKÖLŞXCViçişxcv
Sosyal ağlarda paylaş

konudan sapma falan demissiniz de, ilk mesaja bakinca daha orda sorun cikiyor ortaya. "Koldan penis yapanlar, kadini kadin yapamiyor mu?" Yani sorun, sorunun sorulus seklinde. Bunun icin konu pek de dagilmis degil kanimca.

Escinselligi hastalik olarak gormek dar gorusluluktur. Kadinin secimi erkek olmaksa, buna ne sen bi sey diyebilirsin ne bir baskasi.

Ha bunun yani sira ortaya attigin onerme de "yahu uzaya cikacak teknoloji yapmisiniz, hala isinlanmayi nasi bulamiyosunuz?" gibi bir sey. Bu nedenle ciddiye alinacak pek bi tarafi oldugunu birak, samimiyetinden suphe etmekteyim. Acikcasi mesajini okuduktan sonra ilk olarak senin insanlari asagilama cabasi icinde oldugunu dusunmuk ki seni allaha, tanriya ya da her neye inaniyosan, ona havale ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...