Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bir Film/Dizi Vardı?

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

ya 90' lı yılların başlarında (92 fln sanırım) bi dizi vardı yanılmıyosam trt de. böyle bermuda şeytan üçgeni falan diye hatırlıyorum dizinin adını ama emin değilim, onla ilgili olaylar döndüğünden falan olabilir. misal bi bölümde kızın biri dişlere takılan (bu hani shelly takıyo ya southpark ta stan in ablası)bi aparat sayesinde köpekleri anlamaya başlıyodu. sonra köpekler dünyayı ele geçirmeyi mi insanlara saldırmayı mı ne planlıyolardı.

her bölümün sonunda da o bölümde önemli olan hedeleri (misal bu diş aparatı) topluyolardı...
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:
Kinkaudonau said:
Çocukken ( 1990/1991/1992 gibi ) mahallemizdeki sinemanın afişinde bir film görmüştüm. Afişinde "cehennemin ordusu" yazıyordu ve gaz maskeli zombi askerler zombileşmemiş komandolara karşı meydan savaşı yapıyordu.

gaz maskeli zombi lafı biraz garip oldu yaw, zombi napcak gaz maskesini taksa nası yicek milleti?:D

zombi olduklarından eminmisin?

inan bana, hayatımda hiçbir şeyden, bundan emin olduğum kadar emin değilim : gerçekten öyleydi, gaz maskeli, zombi komando

(misal, hl: opposing force'da da vardı gaz maskeli zombi komando olayı)
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:
Lopeth said:
bir sci fi film vardı ama sadece bir repliği hatırlıyorum. %80 mars da felanda geçiyordu

aklını bana aç "adamın ismi", aklını bana aaaaaççç diyordu başka bir kimse

Red Planet

http://www.imdb.com/title/tt0199753/

?

hayır çok eski ciddi olmayan bir filmdi. Hatta aklını bana aç dediği kişi de quake mi quveyk mi ne öyle bir isimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Lopeth said:
Laorx said:
Lopeth said:
bir sci fi film vardı ama sadece bir repliği hatırlıyorum. %80 mars da felanda geçiyordu

aklını bana aç "adamın ismi", aklını bana aaaaaççç diyordu başka bir kimse

Red Planet

http://www.imdb.com/title/tt0199753/

?

hayır çok eski ciddi olmayan bir filmdi. Hatta aklını bana aç dediği kişi de quake mi quveyk mi ne öyle bir isimdi.

Şunun ne olduğu bulana çiçeğimi vereceğim
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sparkcaster said:
önceki sayfalarda göremedim ama bitane film vardı adam sürekli aynı günü yaşıyordu, sonra intihar etmeye çalışıyodu ama yine aynı gün felan neydi adı

Yıllar önce aynı filmi ben de sormuştum, sora birisi söylemişti, aramıştım netten bulamamıştım indirecek yer, sora ararım diye erteledim ve yine unuttum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:
Sparkcaster said:
önceki sayfalarda göremedim ama bitane film vardı adam sürekli aynı günü yaşıyordu, sonra intihar etmeye çalışıyodu ama yine aynı gün felan neydi adı

Yıllar önce aynı filmi ben de sormuştum, sora birisi söylemişti, aramıştım netten bulamamıştım indirecek yer, sora ararım diye erteledim ve yine unuttum :)

x files ın bir bölümü vardı aynen öyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...