Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deus Ex: Human Revolution

arcane

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

abı bı benmı ilk bossa stun gun melee girerek bitirdim?

ne bileyim gayette kolay olmustu

Redeagle said:

İlk boss uyuz etmişti beni. Gizli kesilecekmiş gibi durmuyordu. Bende sağdan soldan bulduğum varilleri kafasına fırlattım. 5 saniyede falan animasyonu girdi. Dedim bu muydu =/

give me deus ex'de mi oynadınız ?

o boss'a en zor seviyede arka arkaya varil atman bile başarılı. ben 3 - 4 kere ölmüştüm en az diye hatırlıyorum give me deus ex'de.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Dün gittim bilgisayar aldım, neredeyse 1 sene önce aldığım oyunu ilk kez oynama fırsatım oldu.

Daha 2-3 saat oynadım her yere girip çıka çıka ve her şey mikemmel olmuş. Uzun zamandır single player oynarken hemen bayıp çıkıyordum. Şimdi acaba o locker'da bir şey mi var diye save alıp gidip adamları öldürüp locker'a bakıp load ediyorum asdşjhasfjh

Mmmmph
Sosyal ağlarda paylaş

Öldürmeden gizlice çalsana abi ._.

-Deno- said:

Cuce said:

abı bı benmı ilk bossa stun gun melee girerek bitirdim?

ne bileyim gayette kolay olmustu

Redeagle said:

İlk boss uyuz etmişti beni. Gizli kesilecekmiş gibi durmuyordu. Bende sağdan soldan bulduğum varilleri kafasına fırlattım. 5 saniyede falan animasyonu girdi. Dedim bu muydu =/

give me deus ex'de mi oynadınız ?

o boss'a en zor seviyede arka arkaya varil atman bile başarılı. ben 3 - 4 kere ölmüştüm en az diye hatırlıyorum give me deus ex'de.

Ya orda şöyle. Tüfekle ateş açarken saklandım. Tam patlayıcı gibi bişe atacağı zaman varili üzerine fırlatınca yüzünde patladı. O zaman işte ateş açamıyo adam. Animasyon yapıyor. Ateş açarsa saklanıyosun arkasını dönünce fırlatıyorsun varili falan. İlk 4-5 sefer tabancayla, bombayla falan kesmeyi denedim. Hep öldürdü beceremedim. Sonra şans eseri varili keşfedince "ohh beaa" demiştim. Rahatlama ifadesi o yani, çok kolay oyunmuş keh keh şeklinde demedim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Arkadaşlar gelip buraya bu kadar sayfanın sonuna bu soruyu sormak abes ama:

Çok sıkıldım. Bu oyunun sadece iyi olduğunu biliyorum başka da birşey bilmiyorum. Steam'de 20 dolar.
1- Laptop bilgisayarda mouse klavye oynanabilir mi? Yoksa Mass Effect gibi adam gibi oynayabilmek için controller mi almam lazım bir de?
2- Hiçbirşey okumadan başlamak istiyorum gene de şu aklında olsun daha keyifli olur cümleniz var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

sostizm said:

Arkadaşlar gelip buraya bu kadar sayfanın sonuna bu soruyu sormak abes ama:

Çok sıkıldım. Bu oyunun sadece iyi olduğunu biliyorum başka da birşey bilmiyorum. Steam'de 20 dolar.
1- Laptop bilgisayarda mouse klavye oynanabilir mi? Yoksa Mass Effect gibi adam gibi oynayabilmek için controller mi almam lazım bir de?
2- Hiçbirşey okumadan başlamak istiyorum gene de şu aklında olsun daha keyifli olur cümleniz var mı?

mass effect'i klavye ve mousela oynarken zorlandıysan gamepad şart hissettiysen, deus ex human revolution'da da zorlanabilirsin. özellikle hide/cover sistemi kontrolleri me2/3'e benziyor.

"şu aklında olsun" diyecek bişi yok. karakteri nasıl istersen o şekilde yönlendiriyorsun, hikaye de senin kararlarına göre değişiyor. cyberpunk hikayeleri seviyorsan bunu da seversin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...