Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tyrande ve bolvar hakkin rahmetine kavusup melek oldular

thelegbra

Öne çıkan mesajlar

DoGMeaT said:
aa bu tür yorumlar hoş deüil bence
insan kutlar,centilmenliktendir.
ha beğenmiyorsanız,gidin siz kesin thrallı,o iş böle olur diyin
ha diyemiyorsanız,saygı duyun
derim ben
ki sam..o bosslar ,şehir guardları onalr bunlar bufflanmadımı?nasıl mc yahu.

qft, boş falan değildi, allylarla da uğraşıyorduk. 2 gün boyunca şehirlerine raid yapınca boş olmuyorlar savunuyorlar.

ayrıca şehirlerde bufflandı bc gelince, guardlar 65e çıktı, şehir bossları da aynı scale ile zorlaştırıldı.

bonepart çok kastık da, o piçe saldırılmıyo ne yazıkki sdfds. ahanda onu da çektim :p

http://img80.imageshack.us/img80/106/wowscrnshot112707001503rs0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

thelegbra said:
DoGMeaT said:

ki sam..o bosslar ,şehir guardları onalr bunlar bufflanmadımı?nasıl mc yahu.

ayrıca şehirlerde bufflandı bc gelince, guardlar 65e çıktı, şehir bossları da aynı scale ile zorlaştırıldı.

lvl scaling'in tek başına anlamı yok, dmg ve hp değerleri değişmedi diye biliyorum aynı pre-tbc raid bosslar gibi. bolvar onyxia guard'lara ki yıl önce ne vurduysa hala aynı dmg'yi vuruyordu geçen ay. manapoolları aynı ondan zaten eminim. sadece hit/miss chance filan etkileniyor scaling'den. insanlar pug'la naxx temizliyor bu sayede.

kullandıkları ability'ler desen zaten komedi, lvl 61 dungeon'ındaki ilk bosslar daha çok taktik istiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
lvl 70 raidle molten core ayarında boss kesmek bu kadar büyük bir olay mı?

Hadi ordan rezil paladin. Efendi diye önünde diz çöktüğün adamın adı bi kere forDragon. Bu kadar ezik, bu kadar aptal oniksiyaya çalışan bi adam. Ki delikanlı çocuklar gidip kesmişler, haddini bildirmişler. Tyrande sırf yavşak olduğu için ölmeyi hak ediyor. Helal olsun.

I'm in your ironforge resmi ayrıca süper olmuş ehah.
Sosyal ağlarda paylaş

sam burdaki olay leaderlarin kesilmesi degil. 5 man de kesersin onu velen dedigin cloth a 2k vuruyo. adamlar ne kadar ally city varsa girip kesmisler if gibi capital city de dahil. thrall da az vuruyor gir kes ss koy eyv diyelim.

bi de tyrande kill i gorunce ohhhhhssssss oldum. tiksiniyordum zaten ulan bi raid olsa en onde bayrak tasiyarak girecem.
Sosyal ağlarda paylaş

axe'cim seni light'a havale ediyorum. (:P)

Innuendo said:
sam burdaki olay leaderlarin kesilmesi degil. 5 man de kesersin onu velen dedigin cloth a 2k vuruyo. adamlar ne kadar ally city varsa girip kesmisler if gibi capital city de dahil. thrall da az vuruyor gir kes ss koy eyv diyelim.

ya zaten yazılmış, millet shattrath'ta artık. if eski if mi sanki? org eski org mu? şimdi ne olacak:

- shatt'tan organize edeceksin milleti getireceksin o şehre
- tabii milletin artık umrunda değil MC boss kategorisinde olduğu için bosslar, umrunda olan varsa
- bütün bunlar lvl 70, tbc ekipmanıyla donanmış bir raid MC bossun hp'sini sıfırlamadan olacak

thread açılması bile komiğime gitti doğrusu ama böbürlenme mesajlarını okuyunca yazmadan edemedim. 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

tyrande i bi kere kesmekle heves alınırmı ya
karı gitti illidanı bıraktı
malfurion dedi o kadar i forbid it diye
"only the goddes can forbid me anything"
e yavrum görüyoruz nolyo şimdi

dallama seniiii

soradan mis gibi kescekti malfurion bunu
gitti dereye düştü abisi illidanı bırakmak zorunda kaldı

sora naptı llidan..dişin kovuunu dolduracak bişi yapamadı delirdi sapıttı gitti outlande
ama bloodelfleride götürdü
gariban bloodelfler bugün outlandde mal gibi kaldıysa
prensleri delirmiş hebele hebele taklıyorsa
bunun nedeni tyrande dir
belasını versin goddes tyrandenin.
elinize sağlık.
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:
tyrande i bi kere kesmekle heves alınırmı ya
karı gitti illidanı bıraktı
malfurion dedi o kadar i forbid it diye
"only the goddes can forbid me anything"
e yavrum görüyoruz nolyo şimdi

dallama seniiii

soradan mis gibi kescekti malfurion bunu
gitti dereye düştü abisi illidanı bırakmak zorunda kaldı

sora naptı llidan..dişin kovuunu dolduracak bişi yapamadı delirdi sapıttı gitti outlande
ama bloodelfleride götürdü
gariban bloodelfler bugün outlandde mal gibi kaldıysa
prensleri delirmiş hebele hebele taklıyorsa
bunun nedeni tyrande dir
belasını versin goddes tyrandenin.
elinize sağlık.

abi çok içtendi, nasıl içtendi bilemezsin :D öldüm bittim gülmekten uyku falan kalmadı :D
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60'ta bile karakterlerin gücü bir değildi, bu bossların nam saldığı dönem insanların scholo/strat setlerle honor kastığı vakitler. tier 1-2 filan donanınca millet pek olayları kalmamıştı, zaten o eşyayı giyen insan da idrak etmiş oluyor nasıl yapılır bu iş.

tbc'de arena sezon 3 başlarken bu kadar övünmek bana komik geldiyse kusuruma bakmayın ehe
Sosyal ağlarda paylaş

kaçınız ciddi uğraştı, organize/koordine raid topladı? 8-)

ben vaktinde ilgiliydim bu işle ama dhk olayları vardı. zaten dhk kalkarken de tbc filan geldi kıymeti ve nedeni kalmadı. yoksa yapılamaz iş değildi hele hele if ya da org bossları değilse.

neyse arkadaşlar eğlenmişler ona lafım yok zaten. böyle başarı hikayesi formatı uymamış dedim ben sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...