Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysisi orjinal alalim

Pakize

Öne çıkan mesajlar

Ankamall D&R'da sırf Special Edition 75 ytl metal kutu getirmişler 25 ytl için beklemeye deymez al türkçe dil dosyalarını bulursun 150 mb zaten türkçe dil dosyalarıyla punkbusterlı serverlarda dahi oynanıyor.Sözde bir APC(yüzebiliyor bu nedenle karada IFV'nin eşdeğeri olsa da suda da gidebiliyor) unlockı var belki almayı başarırsın bende açılmadı forumda yazmışlar EA'den de cevap gelmedi.(Making of da bizim yerli kardeşlerin kanepeye oturup oyunu nasıl anlattıklarını söyledikleri bonus DVD'sini ve Sountrack DVD'sini saymıyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:
Grafikler high'da çözünürlük 1152 x bişeydi.Gayet akıcı,yalnız yinede 22" ekranın azizliğine uğradım elbet.1680 x 1050 oynamak isteyince inanılmaz yavaş oluyo

Niye 1152 x bişey ? Wide screen çözünürlükleriyle daha iyi olur. 1280x800 falan dene. Oyun seçeneklerinde çıkmıyorsa windows altında custom resolution olarak eklemen lazım önce.
Sosyal ağlarda paylaş

oha valla delirmiş millet.
yok ankara'da hiç bir yerde, hepsi tükenmiş.
ya her mağazaya sadece 1 tane verdiler (hiç satmaz) diyerek, ya da millet kapış kapış tüketmiş hepsini :)
bundan sonra ea çıkıp da "lan ne biçim memleketsiniz, orjinal oyun satılmaz siz de" deme cüretini gösterirse alnını karışlarım adamın. (hö?)

ankamall'da collector's edition varsa kaçmaz. direk koşu gidip alayım ben yarın hehe.
belki ayrıca türkçe de bulurum orda (fakir ve umut ilişkisi)

ha ayrıca belirtmek isterim, EA SUX!
ulan WoW'u bile ilk çıktığı zamanlarda daha kolay bulmuştum ben :(
Sosyal ağlarda paylaş

Demo 1.7 gb beta driverların bir etkisi yoksa sanırım hafif bir optimizasyon yapılmış olabilir fps 20'nin üzerine çıkmadı genelde 10 fps buzlu bölümlerde 8 fps ile oynadım gayet eğlenceli idi.
EDIT:Evet oyun FarCry'a göre çok kısa ama bir FPS'de serbestlik sınırlarını zorluyor ikincil görevlerin çoğunu bitirsem de FarCry'a göre(ki farcryı bitirmedim son bölümler gerektiğinden uzun süren yapmacık bölümler gibi gelmişti) kısa idi.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun geldi sonunda elime aldım kurdum. Girip ayarlarını yapayım dedim.Otomatik seçtirdim herşey minimum çıkardı.Manuel bir kaç seyi yukselttim kasmalar takılmalar yaşadım. Şimdi gidip sitelerinden minimum req. e bakıyorum benimki hayli uzerinde ama neden minimum ayarlarla oynamak zorunda oldugumu anlamış değilim.

Minimum Crysis System Requirements
CPU: Athlon 64 3000+/Intel 2.8ghz ( Amd 64 x2 3800)
Graphics: Nvidia 6600/X800GTO (SM 2.0) ( Winfast 7600 GT )
RAM: 768Mb/1Gb on Windows Vista ( 1GB ram )
Software: DX9.0c with Windows XP ( XP Pro )

neden minimum da oynamak zorunda kaldıgımı anlamış değilim!! :/
Sosyal ağlarda paylaş

Xp'de öyle dediğin gibi,de hemen bişey sorayım ozaman ben.Yeri değil aslında ama aklıma geldi güzelce.Şimdi Vista'daki 4gb ram ile XP'deki 4gb ram performans farkı varmı?Yani XP'de hadi 2gb desek,vista da durum çalışma sisteminden hedesinden farklılık gösteriyomu acep?
Sosyal ağlarda paylaş

2 GB'nin preformansı etkilediği rapor edilmiş koca bir ada var sonuçta ve bende 15 saniyede yükleniyor oyun 15 fps ile açılıyor belki ama(RAM direk olarak FPS'ye etki etmiyor yüklenme sürelerini ve takılmaları arttırıyor) yine de 2gb ram'den memnunum BF2 gibi eski oyunlarda bile performansa yardımcı oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Menü'de dil seçeneği yok evet bende her ne kadar Türkçe bulunmasa da istesem de diğer dillerden atıyorum Almanca'ya geçme şansım yoktu eğer C:Program FilesElectronic ArtsCrytekCrysisGameLocalized klasöründe English.lng ve English.pak varsa klasördeki Default.lng dosyasının içeriği
said:
Language = "Turkish"
PAK = "Turkish.pak"

ni aşağıdaki gibi değiştirirsen çalışır.
said:
Language = "English"
PAK = "English.pak"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...