Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crysisi orjinal alalim

Pakize

Öne çıkan mesajlar

Bu arada ne dersiniz bilemiyorum da, orjinali aldım geldim nezihten, içim rahat artık söyleyebilirim, torrentten çektiğim ingilizce versiyonunu bitirmiştim singleplayer campaign'i, şerefsiz mi dersiniz hain mi dersiniz bilemiyorum artık ama günah benden gitti sdfs. Şimdi 2. defa, hadi bakalım. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:
Beyler gittigidiyor'daki satıcının elinde var crysis..ben aldım kargolandı şuan bekleyin bana gelsin ben burdan sölerim size güvenilir olup olmadıgını..

Adamla mesajlaştım bende,elimde daha yok stoklara girince kargolicam dedi.Netice olarak adam sana başka bişeyler yollayıp sonra katakulliye getirmesin.Ondan sonra uğraş dur denyoyla.
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:
Eternal said:
Beyler gittigidiyor'daki satıcının elinde var crysis..ben aldım kargolandı şuan bekleyin bana gelsin ben burdan sölerim size güvenilir olup olmadıgını..

Adamla mesajlaştım bende,elimde daha yok stoklara girince kargolicam dedi.Netice olarak adam sana başka bişeyler yollayıp sonra katakulliye getirmesin.Ondan sonra uğraş dur denyoyla.

yok yok adamın eline geliyo geldigini gönderiyo..
o da biyerden bekliyo kesin part part..
49tanemi ne cıkarmıştı satışa 29 tane kalmış bak sitede.
bu oglen crysis'i sipariş eden arkadaşlar ürünler kargolandi diye mail geldi..
Sosyal ağlarda paylaş

progamer said:
Bu türkçe versiyonun içinde ingilizce dil seçeneği yok mu?

İngilizce yok malesef abi. Multiplayer da Türkçe bu arada, Instant Action'a girdim, fabrikamsı bir mapte çatıdan precision rifle ile 10 dakika boyunca farma bağladım milleti, heriflerde takmıyordu gerçi bot gibi resmen, reskill çekiyorum adamlar hala aşağıda combata konsantre oluyorlar. Sonra aşağı ineyim dedim, adamın teki alien MOAC ile geldi shardlarla parçalayıverdi 5-6 kişiyi, ben dahil. Power Struggle zaten bomba olacak, MP Beta'da oynamıştım, yeni maplerle tadından yinmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok başarılı.. bundan önce çıkan yine böyle destekleyin falan diye muhabbeti geçen bi türk oyunu daha vardı.. desteklencek bi yanı yoktu onun açıkcası ama bu grafik, seslendirme, konu ve oynanabilirlik açısından gerçekten çok başarılı bir oyun. Bende alıcam kesinlikle orjinalini. Hatta keşke konsola flnda çıksa. =D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...