Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Liverpool-Beşiktaş

nukbasliklikiz

Öne çıkan mesajlar

valla yazik, babam cok koyu bjk lidir. Klube uyedir uzun yillardir usenmez oy kullanmaya gider istanbula kongrelere katilir, adamin omrunden yil aldi takim.

ankarada besiktasli is adamlari dernegine bile uye, klube yardim etmek icin herseyi yapiolar.

uzgun uzgun gitti yatti sinirli bi sekilde.

bu adamlarin bu taraftarin gunahi ne yani, 8 yicek takimmi artik turkiyede futbol belli bir duzeye geldi, bu kadar ruhsuz olunmamali.

besiktaslilik durusu denen birsey vardir, hani tum takimlar derya fenerli durusu gs li durusu.

BJK yi paravan olarak kullanip mafyaya yurt disi vizesi cikaran bir adami, BJK nin adina leke suren bir adami nasil tekrar menajerlige getirirsin.

en buyuk hata budur bana gore. Baltaliyor adam takimi, seven taraftarda yok, biran once sinan enginin gorevine son verilmeli, bu yalnisin en azindan birazi duzeltilmeli.
Sosyal ağlarda paylaş

Pasha said:
Trasty said:
Charsi said:
abi PATICIK FC daha iyi yönetiliyordur bu takımdan
OOO Zegna'ya övgü dolu mesajlar geliyor Fakat Paticik FC de Can Ertaş olarak muhteşem orta sahanın beyni görevindeki Ben yani Cem Sönmezi atlama lütfen Takımım için oynuyorum.. (Paticik FC olarak 8-0 lık malubiyet aldıkmı ya biz hiç ?) (Bu hafta 6-1 yenildik çaktırmayın ama ligde 3. konumdayız =))

bari charin adini bil :)) cem buber benim, sen batu sonmezsin ahah :))
Hayr Ben Can Ertaş .. Gerçekteki ismim Cem Sönmez.. Zegna nın ismi Emre Sönmez o gitmiş bulmuş almış sönmez soyadlı olanınıda ben bulamadım =)
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:
Biraz incelersen maç 8 olmadan önce, yani 4-0 falan olduğunda herkes üzgündü ama 8-0 bambaşka bir olay. Şampiyonlar ligi rekoru. Ben çok samimiyetle söylüyorum yenilen kendi takımım da olsa aynı şekilde dalga geçerdim. Madara etmişler zaten sahada, forumda dalga geçilmesi koymaz.

bence daha çok koyar, kendi insanın seninle dalga geçiyor, hem de karşı takımın tam bir holiganıymış gibi. burda herkes üzgün olmalıydı bir şekilde, mutlu değil. aslında "dalga" başka bir olay, mutluluktan uçmak başka bir olay; dediğim şey çarpıtılmasın. insanların kendi ülkelerini temsil eden bir takıma karşı "ahahah nası koduk =D =D" moduna girmelerini şahsen ben kaldıramam, o kadar "yenilikçi" değilim. Kaldırabilenlerin de oturup biraz düşünmelerini isterim.

da neyse, geçmiş olsun. ben bu mesajı yazana kadar 10'dan fazla dalga mesajı atılmıştır zaten. bazı şeyler haliyle bu akşam tartışılamayacak, dolayısıyla herkese iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

hayir anlamadigim adam hala sampiyon olucaz ligde diyo. eh peki ol ama turkiye liginde 3 puanin hic mi anlamiyo yokda sen paf takimimla maca cikicam diyosun?

turkiyede futbolun gelismesi gerektigi yerde hala geri gidiyoruz ona yaniyorum :/ bari bundan ders al sinan engin
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...