Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unofficial 2.3 Patch Notes

Gangren

Öne çıkan mesajlar

cüce kaldırınca ne oluyor geri gelmiyor mu geri o atılanlar? o hesaba göre cloak of skill aynı sürede 5 kere kaldırıyor.

axe valla ventilasyon yapıyorum oyunu bırakmadan önce işte, yoksa hiç umrumda değil artık. dual-wield/2h ile %30 dmg reduction alan şamanlar geliyor herhalde o zaman kaparım hesabı artık bizim takım healer bulmuşsa.

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 03:41 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sam dmg dmg diye diye yillarca ogrenememissin Paladin oynamayi sanirim.
Ben de Paladin oynuyorum ve acikcasi Control takimi icin en iyi healerin Paladin oldugunu dusunuyorum. Ama evet, Paladinle oyle ortada durup 1 tusa basarak heal atayim, canim azalinca 1 tusla bubble acayim moduna girersen cok zayif class.
Sosyal ağlarda paylaş

Birşey eklemek istiyorum shamanlara her ne kadar %30 reduce dmg gelse bile bunun çok fazla yararlı olacağını düşünmüyorum. Enhancement bir shamanın sağlam bir set ile alacağı armor olsa olsa 8000-9000 olur(dual wield-2h). Bir rogue combolara başlarken zaten stun haldesiniz stundan çıktığınız an rage' i çalıştırsanız kalan life'ınız ile birşeyler başarmak çok zayıf.
Ama şunu da eklemek istiyorum ki hiç yoktan kat ve kat iyidir gelen ap üzerinden spll dmg ve reduce dmg.

ps: hatta armor da fazla iyimser tahmin yürütmüşüm o aralığı 6000-7000 çekmek daha gerçekci olur.

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 04:13 tarihinde, Yeager tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar atılıyo rabıkı, istersen atılmazsın, bas shiled'ı 1 saat takıl öle butun herkezi döv,

elbet atılıcak tekrar hanı ne istiyosun anlamaıdmki.

bende mortal stirke atıyorum dmg verıyorum adam heallıyo HAYDA AMA HEALLAMASIN YAHU!!

elbet atılıcak o debufflar tekrar, ama tekrara tılması casting time demek world cooldown demek durup beklemek sana dönmek demek mana demek rage demek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam dmg dmg diye diye yillarca ogrenememissin Paladin oynamayi sanirim.
Ben de Paladin oynuyorum ve acikcasi Control takimi icin en iyi healerin Paladin oldugunu dusunuyorum. Ama evet, Paladinle oyle ortada durup 1 tusa basarak heal atayim, canim azalinca 1 tusla bubble acayim moduna girersen cok zayif class.

1,5 yıldır healerlık yapıyorum, retri'de puanım bile yok. hamdolsun kendime/takımıma yetecek kadar biliyorum oyunu. oyunun pvp olayını sadece 5vs5 arena olarak ele alırsan bile paladin çok ahım şahım değil. tek specten ibaret. undead priestten dönme flavor of the month paladini olmadığımdan evet tatmin etmiyor bu beni.

said:
hatta armor da fazla iyimser tahmin yürütmüşüm o aralığı 6000-7000 çekmek daha gerçekci olur.

efektif olarak plate + shield'den daha fazla dmg absorbe ediyorsun o rakamlara eklersen %30 havadan. ve neyle? dual wield ile. sadece lol diyorum birşey demiyorum, uo freeshard'larında abuk kurallar olurdu böyle onlar aklıma geliyor.
said:

tekrar atılıyo rabıkı, istersen atılmazsın, bas shiled'ı 1 saat takıl öle butun herkezi döv

diyorum ki 5dk cd'si olan ve 0.5sn'de dispellenen bir olay yerine 30sn cd'si olan ama hayat kurtarma işine biraz da olsa yardım eden bir olay daha faydalı.

ms basınca sen adam healliyor da hps, hpm ve mana değerlerini resmen yarılıyorsun. biz sana debuff atsak dps, dpr ve rage yarılasa nasıl olur?
Sosyal ağlarda paylaş

tanımadığın belli oluyor.

neyse dediğim gibi artık öyle umrumda da değil zaten, ne isterlerse onu yapsınlar. sadece "rogue olarak hemen kesemiyoruz heallenen hedefi olur mu böyle şey, bıraktıracaklar oyunu" yorumu görünce cevap yazasım geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

sam kadar aglayan goremezsiniz zaten bosuna kasmayin

paladinler her nerf yediginde icime sular serpiliyor
umarim daha cok nerf yerler

birde locklari oyundan kaldirdilarmi favori oyunum olur wow baska oyuna gecmem asla

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 11:16 tarihinde, Popeye tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Deep frost 900 spell damage ile 1400 vurur. Criti 2800 olur cosla falan 3000i belki geçer belki geçmez.

Hatta hemen hesabınıda koyalım. Frostbolt rank 13 min 600 vurur (ortalama 620). +damageden 3/3,5=0.857 kadar etkilenir. İkincil etlisi olduğu için +damage'e %5 penaltı alır, etki 0.95le ayrıca çarpılır. Talentteki %6 damage artırımı sadece base damage'i arttırır. Emp frost bolt toplam +damage'i %10 arttırır. Ama imp frostboltta 0.9 petaltısına sahiptir. Artic winds toplam damagei %5 arttırır. Sonuçta 900 damage için hesap

(600x1.06+900x0.857x0.95x0.9x1.1)*1,05=1429 damage yapar.

[ Mesaj 02 Ekim 2007, Salı - 13:19 tarihinde, FreEmoon tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

@Yeager
Söylediklerine katılmıyorum.Olaya sadece shaman vs rogue diye bakma.Ki o durumda bıle kurtulma şansın var, olay saglam bir 2h e ve wf procuna bakar.One shot yapamazsın tabiki ama ciddi hasar verebiliyorsun.Durumu direk eşitleme fırsatın oluyor.
Daha 5 dk once boyle bısey yasadım.Stunlock faslı bitti, ss+wf procladı (2 crit) ardından fs vurup kiteladım, zaten kite a baslamadan once 1.5k cıvarında bi hp sı vardı rogue un kitelamak bile sayılmaz :P.Bu durumda stunlocktan cıkar cıkmaz SR actıgını dusun, wf proclasın dıye dua etmekten kurtulmus olucaz :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...