Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.Prag-Besiktas [Mac Topici]

Apex

Öne çıkan mesajlar

nukem sen beşiktaşın bu köy takımına karşı bu zihniyetle oynamasını kabul edebilirsin vakti zamanında kendine çarşı diyen serdarın paralı köpeklerinide korumuş adamsın doğaldır sen validenin liginde tatmin olabilirsin ama biz daha fazlasını istiyoruz açıkça belli oluyor ki bu vizyon lucescuda yok şayet beşiktaşın hedefi türkiye ligi ise tabi ki lucescu kalsın ama o zaman serdarın gitmesi lazım çünkü çekmecemde duran şu meşhur üzerinde ağlayan çocuk olan kitapçıkta (ha unutmuşum kongre üyelerine yolluyorlar bilmeyebilirsin) ben avrupanın takımını yaratacam diye nidalar atıyordu[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

nukem; sergen ahmed hassan olmazdı diyosun fizik bakımından ama bu oyuncular birebirde çok rahat adam geçiyorlar bunu unutuyorsun sergen penaltı yaptırdı mesela kişisel becerisi ile ahmed hassanda bu şekilde pozisyona girebilirdi, yapacakları fauller ve gösterilecek sarı kartlar ile adamları zor durumda bırakabilirdik.

[Bu mesaj Castigater tarafından 23 October 2003 00:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

serdarın paralı köpekleri dediğin adamlar her maçta destek veriyor takıma. her deplasmana gidiyor. sen ne bok yiyorsun. kıç üstü oturup eleştiriyorsun.

evet daumu getirsin takımın başına ya da scalayı getirsin gol yeme rekoru kıralım. toshack filan gelsin di mi

yeter kardeşim nedir bu ukalalık. gs 6. mı 7. mi katılışında ne 2. tura çıkabildi. biz daha 3. kez katılıyoruz. ve önümüzde 2sini evimizde oynayacağımız maç var.

siz oturup burda cırcır öterken luce sabahını akşamını bu takıma veriyor.

ben ilkokuldan beri şampiyonluk görmedim kardeşim. avrupada çeyrek final görmedim. kim gelsin takımın başına?

avrupa için başka tdymiş

göstersene bana türkiyede luce dışında clde başarılı olan bir td?
1 tane göster 1 tane!!
Sosyal ağlarda paylaş

nukem; bilmiyorum ya çok .iktiri boktan bi takıma yenildik adamların tekniği 0 geçen seneki slavia prag maçı bundan 10 kat daha zor geçmişti ve yenmiştik inönü de. bben hala sergenin neden 80 de çıkartıldığını anlamış değilim.

mighty; bu arada serdar ın paralı kopekleri lafı komik bu takımda kaç yıldır bi başarı yokken stadı dolduran insanlar onlardı. sizin paralı köpekler bu hafta diyarbakır maçında hüsnü güreli ye küfür edenlerdi heralde...

[Bu mesaj Castigater tarafından 23 October 2003 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 22 October 2003 23:54 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 22 October 2003 23:52 tarihinde demiş ki:
kaan dobra ne arıyor ?

çok iyi oynadı
hee ? lol..
muhauah
kaan dobra lig maçından fazlasını kaldıramaz
sanki adamda süper cevher vardı millet salak olduğundan farkına varamadı bu güne kadar.. boş işler bunlar.[hline]VaaAADaaAAaaa !!!..........
Sosyal ağlarda paylaş

ben serdar ın paralı köpekleri lafına inanmıyorum abi ne demek bu? serdar bilgili bu adamlara para verse kapalı ya loca yaptırıp heriflerin sesini kısarmıydı? bu adamları bağırtıp stada toplamak için maaşla besleyene kadar bütün tribünleri yeni açık seviyesine getirip stadın kapasitesini arttırırdı adam 4 yılda. ayrıca çarşı grubu serdar bilgiliyle gelmedi bu da ayrı bi konu
Sosyal ağlarda paylaş

lehine alehine bağırmak için para aldığını nereden biliyorsun sen. kaç kişi tanıyorsun çarşıdan. o halde niye serdar bilginin alehine bağırıyorlar? vay anasını olay çok ilginçleşmiş demek ki başkan adaylarıyla serdar bilgili arasında kıyasıya bir çekişme var para yedirmek için.

başkan seçilmek için her türlüğü pisliği yapan serdar bilgili neden parayı yeedirip kendini destekletmiyor peki? gerizekalı mı adam. madem öyle bir şansı var
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 23 October 2003 00:36 tarihinde demiş ki:
said:
Nukem_Verite, 22 October 2003 23:54 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 22 October 2003 23:52 tarihinde demiş ki:
kaan dobra ne arıyor ?

çok iyi oynadı
hee ? lol..
muhauah
kaan dobra lig maçından fazlasını kaldıramaz
sanki adamda süper cevher vardı millet salak olduğundan farkına varamadı bu güne kadar.. boş işler bunlar.[hline]VaaAADaaAAaaa !!!..........

kaan dobra nın defansta kaç tane kritik top çıkardığını görmediniz mi?lucescu bu adamı sağ bek gibi oynatıyor

[Bu mesaj Castigater tarafından 23 October 2003 00:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nukem iyi niyetin konusunda emin ol şüphem yok ama gerçekten olaya çok saf bakıyorsun olayın gerçek yüzünü bilsen seninde fikrin değişir ama onu bir kenara bırakıyorum ve olya senin bakış açından birlekte bakmak istiyorum

biliyorsunuz bu sene kapalı tribünde tadilat yapıldı ve üst katın tepesine loca altına basn tribünü ve vip tribünü yapıldı bu vip tribününden kombinesi olan arkadaşlarım varalt kattada 1.5 milyar kombine değeri olan suni deri koltukların üzerinde tepinen senin vefakar fakir taraftarların var yukarıdaki vip tribünün yarısı kombine yarısı bildiğiniz gibi uefa dolayısıyla şampiyonlar ligi maçları haricinde biletli.söz konusu vip tribünü biletleri standart maçlarda 175 milyon TL den satılıyor senenin ilk maçı haricinde o kısım tam olarak dolmadı bende numaralıdayım vip deki arkadaşlara sordum nedendir diye aşşağıdaki beşiktaşı canı gönülden seven 1.5 milyarlık kombinede oturan fakir arkadaşlar tarafından 90 dakika taciz edildikleri için kombinesi olanların dahi maça gelmediklerini söylediler şimdi beşiktaşın stad hasılatını köreltmek mi beşiktaşlılık[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

mighty; o 1.5 milyarlık dediğin kombineleri çarşı gurubu yonetim ile anlaşıp 450milyon a aldı (500 kişilik grup). hatta bu konu tv de haberlere konu oldu çünki 1.5milyar veren insanlardan büyük tepkiler geldi

[Bu mesaj Castigater tarafından 23 October 2003 00:44 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çarşı grubunu bir kenara bırakırsak bence Beşiktşaın Cl de şansı artık çok az.
Evimizde iki maçımız var diyorsunuz deplasmandan da bir berbaerlik alsak diyonuz. Bunların hepsi iyimser şeyler ve pek gerçekçi deiller.
benim gözümdeki kötümser tablo şu.
Sparta pragla olan maçı alırız.
Lazio maçına berbaerlik için çıkar kesin böle defans yaparken gole yeriz. (bu konuda iddia ya bilem girebilirm)
Chealse maçı final havasında geçer. İnönüde oynamamıza rağmen adamlar istedği sonucu alırlar bizde ya uefa ya gideriz ya da anamızın ligine geri döneriz.
beşiktaş barcelona yı da 3-0 yendiğinde gaz olup sonra rezil olmuştu.
Beşiktaş chealse maçından sonra gene gaz oldu yok avrupalı beşiktaşın başlangıcı felan . Tabi süper avrupalıyız biz. Daha sparta pragı yenemiyorsak ki maç deplasmanda demeyin o soğukta beşiktaş taraftarı daha fazla ses çıkartıyordu.
Neyse siz ne derseniz deyin benim tahminlerim bunlar. umarım yanılırım.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

Bjk nin en iyisi Sergendi yine, adamın attığı çalım ve pasları görünce ağzım açık kaldı =P
Ayrıca saçmalamayın bütün takımlarla deplasmanda berberlik için oynayacak halimiz yok, 30-35 dakka maçı koparabilcek gibi oynadık sonra ne olduysa adamlar bastırdıkça bastırdı.60-70. dakkalar oynanıyor bizimkiler ağardan alıyor , ordan belliydi 1-1 e oynadığımız.Hiç yakışmadı bu, dandik takıma yenildik...[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...