Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.Prag-Besiktas [Mac Topici]

Apex

Öne çıkan mesajlar

fanatik'in web sitesinde Çek liginde top koşturan bi türk futbolcu ile röportaj yapmışlar. Sparta prag'ın Slavia Prag kadar iyi bir takım olmadığını ama çok fazla mücadele ettiklerini söylüyor adam. Ayrıca poborsky yi övmüş baya. BJK chealsea maçındaki gibi oynarsa yener falan diyor adam. Geçen sene Slavia Prag maçında deplasmanda yenilmiştik ama sanıyorumki sparta prag ı yenecez. Kadromuz geçen seneye göre çok daha güçlü. 2-0 yada 3-1 BJK diye tahmin ediyorum ben. Bu maç çok önemli eğer kazanırsak çok büyük ihtimalle gruptan çıkarız yada uefa dan devam ederiz.

Bol şans bjk :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 22 October 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
BU MAÇI ALICAZ BAŞKA YOLU YOK !!!

1-0 diyorum.İlhan atar. Bu hafta atıcak kesin güveniyorum ona.
Atarız üstüne yatarız son 20dk yine bizim için ölüm olur. Ama yeneriz.[hline]bla bla bla ...

ilhan cezalı değil mi? :)

umarım sinan çıkar ilk 11 de bence ilhan dan daha formda şu an
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackchaos, 22 October 2003 17:25 tarihinde demiş ki:
BU MAÇI ALICAZ BAŞKA YOLU YOK !!!

1-0 diyorum.İlhan atar. Bu hafta atıcak kesin güveniyorum ona.
Atarız üstüne yatarız son 20dk yine bizim için ölüm olur. Ama yeneriz.[hline]bla bla bla ...

Yavaş atsın ilhan... Cezalı değil mi o kırmızı karttan dolayı? :)

Ha değilse de ilhan atamaz ancak atılır... :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ah o valeranga maçı yokmudur hayatımda Beşiktaşlılığımdan ilk ve son kez utandığım maçtı.
3-0 dı maç Oktay ve Şifo nun golleri vardı.
son 10dk da 3-3 oldu tur Valereganındı :(
Bu maçıda en güzel bizim stadyum da vtr de bir adamın sözü açıklıyordu.

Fulya Tesislerinin parmaklıklarına dayanarak bir adam Şifo ya
"Kaptan ben okul var diye oğlumu 3-0 dan sonra yatırdım sabah kalktığında ne diyeceğim ben çocuğuma?"[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

valla benim o maç hakkında hatırladığım şey valerenga teknik direktörünün hasta ve yarı felçli olduğuydu. o beraberliğin anlamı valerenga için çok büyüktü. herneyse valerenga dan bahsetmenin vaktimi şimdi bu önemli maçtan önce !? :)

[Bu mesaj Castigater tarafından 22 October 2003 17:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Valla bu maçı kazanalım da nasıl kazandığımız umrumda değil. Buradan gelcek bir 3 puan bize ilk iki için büyük avantaj sağlar.
Bence maç chealse maçından zor geçebilir. Çünkü bu onların son şansı. Maça inanılmaz şekilde asılacaklar. Bir de yeni atanan ispanyol hakemden tırsıyorum. Umarım yamuk bir yönetim sergilemez.
Lucescu Sinanı oynatmalı. Ve ahmed hassan ı da her zaman yaptığı gibi 2. yarı oyuna almalı. eğer il yarıyı önde kaparsak maç 3 olabilir ama kapayamazsak gene son dakkalar burnumuzdan gelebilir.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

inşallah puan alırız. beraberlik süper olur. yenme şansımız avr tabi ki ama allahın köy takımıyla da oynamıyoruz belli olmaz fazla uçmayalım arkadaşlar ne 3-1 i 3-0 ı :)

şimdi 5-0 yenermişiz eahuea ben göt olmaya çoktan rağzıyım eahuea

hatta bu maçı kazanalım gidip erman toroğlu'nu öpecem :PpPp
Sosyal ağlarda paylaş

başarılar beşiktaşa[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...