Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.Prag-Besiktas [Mac Topici]

Apex

Öne çıkan mesajlar

sinan sahada gözükmedi bile
ahmet dursun ne arıyor o sahada ?
kaan dobra ne arıyor ?
sormak lazım bunları lucescu ya
bence tamamen taktik hatadan maçı kaybettik
penaltı pozisyonu ise tamamen sergenin kişisel becerisi ve anlık gaz oluşuyla olan birşeydi
ilk golde zago + ronaldo zelenka yı izlediler resmen
ikinci gol tam bir komedi, cordoba topa uzanacağına ellerini kaldırmış ofsayt diye işaret yapıyordu yuh be kardeşim topu tutmayacaksan işin ne orada , itiraz edeceğine topa bak sonra itiraz edersin
penaltıdan sonraki gaz sadece 10 dakika sürmese şansımız olurdu, ama o ahengi koruyamadılar
zelenka yı ben de beğendim[hline]VaaAADaaAAaaa !!!..........
Sosyal ağlarda paylaş

arcane aynısını ben dedim(kendi kendime) cordoba orda ellerini kaldırmayıp topu kurtarmaya çalışsaydı büyük ihtimalle o gol yenmezdi[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaşın grubunun puan durumu ne oldu şimdi hala şansı varmı ?[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

ya akrdeşim ne diyorsunuz siz ya. beşiktaşı real madrid filan mı sandınız. deplasmanda oynuyorsunuz neye atak oynuyorsun ya. cl yi ananızın ligi mi sandınız.

lucenin yaptığı tek yanlış gerizekalı ahmet dursunu oynatmasıydı.

adamların 2. golünde 5 cordoba olsa tutamazdı o topu. nereye uçuyor adam.

basın gidin ya sanki takıma 5 gıdım katkınız oluyormuş gibi yıllardan beridir şu taraftarın yüzünü güldüren adam hakaret ediyorsunuz. siz hiçbirşeye layık değilsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem maçı sen nerenle izledin? beşiktaş oyun boyunca hucumda çoğalamadı. Sergen de yorulunca hiç top çıkaramdık. Bi gaz yaptı öle penaltı oldu.
Bu arada bu geçen maç aptalca gördüğü kırmızı kart yüzünden oynamayan ilhan ın da allah bin türlü .... versin.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

luce yi günah keçisi yapmayın adama şükredin bu günlere getirdi beşiktaşı[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

sergen i 80 dk oynattın mağdem niye çıkartıyorsun? adam bir top atar asist yapar gol olur madem değiştirmyeceksin 55 te 60 ta niye 80 de çıkartırsın be adam?! ahmet dursun 2. yarının başında çıkmalıydı, ahmet hassan girmeliydi yerine. adamların defansı çok kazmaydı forvete teknik oyuncu alıp adamları bireysel becerimizle oyundan düşürebilirdik sergen in penaltı pozisyonunda yaptığı gibi ama nerdeeee ahmet dursun daha birebirde ayakta duramıyor. takım sanki 5-3-2 oynadı, kaan dobra ile ibrahim sağ ve sol bek oynadılar nerdeyse. sergen sezon başından beri ilkkeez bi maçta bu kadar çok koştu heralde bence 10 dk daha dayanabilirdi. takımda tek pozisyon yaratabilecek oyuncuyu çıkardı son 10dk'da
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 23 October 2003 00:03 tarihinde demiş ki:
ayak içiyle vurcak sandı heralde
köşeye atınca bişi yapamadı
ilk gol tmmda 2. gol yenmezdi ya[hline]%100 Beşiktaşlı(Zenci işte)
BabacumMostors, 23 September 2003 23:14 tarihinde demiş ki:
sıkma canını okşa patlıcanını

yahu nası ya? ne köşesi. cordobaya sürtünerek gitti top, elinie 1 santim kıpırdatsa kornere çelecekti. çıldırdım ben resmen[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

nukem; topu adamlardan kapacak oyuncular tayfur giunti pancu, topu ayağımızda tutumamızı sağlayıp, ayağa pas yapıp ve pozisyona girmemizi sağlayacak oyuncularda ahmed hassan, giunti ve sergen di. bu oyuncular bir arada oynamalıydı bence, en azından bu oyuncular 1e1 de adam geçebilen tipte oyuncular. ilk 45dk de olmasa bile 2. yarıda 6o tan sonra hepsini aynı anda oynatabilirdi. ikili mücadelelerde bu takımda ayakta duramayan tek adam ahmet dursun kendisini hala türkiye liginde zannediyor ilk geldiğinde çok seviyodum bu adamı her hafta 1 gol atıyordu ama yeter artık pascal bu takıma ilk geldiği zamandan(scala zamanında) beri ahmete bi şeyler oldu yasak ilişkimi yaşıyorlardı ne!?

[Bu mesaj Castigater tarafından 23 October 2003 00:11 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Castigater tarafından 23 October 2003 00:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nukem sus bana laf anlatma maçı nasıl izlediğin belli oluyor hücumda çoğladık di mi? Sergen + ahmet dursun. Maçın %70 inde bu ikili tek başlarına hücuma çıkmaya çalıştılar.
Sergen zaten koşamıyor ahmet de koşsa da bir işe yaramıyor. Ahmet dursunun yerine ahmed hassan oynatılamazmıydı? Tümer neci bu takımda? Sakat değilse niye yedek?
Cordoba nın ellerini kaldırması olayında çıldırdım resmen. Türk takımlarında her zaman vardır bu en kritik yerlerde böle aptallaşırlar.
Hala geçen sene maç kurtaran topla çok iyi işler yapan Pancu yu bekliyorum ama adam gene defansif oynuyor. VE gol pozisyonlarında geçen sene ki gibi seri değil. Hep boşa zorluyor ve top kaybediyor.
Şu anki tabloya göre artık tek şansımız uefa kaldı. Sakın atlayıp 2. oluruz felan da demeyin Biz italya da lazio yo yu bu kafayla yenemeyiz. İstanbulda chealse maçından ise ümitsizim tek yenebileceğimiz takım sparta prag ama onlarda bir süpriz yapabilirler.
Chealse maçını da nasıl kazandığımız belli oldu. Chealse bariz bizi küçümsemiş. Ahan bizden taknik olarak çok düşük olan sparta praga kendi aptallığımızla yenildik. Bu kafa yapsını değiştirmeden işimiz çook zor.

Ps: Nukem cevap vereceksen mesajımın hepsini alıntı yapmak zorunda değilsin. başına jaan yazsan anlarız...[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-coLdwind-, 23 October 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
adam 3 yerine 4 dedi diye salak mı oluyor şimdi?[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?

oldu bıle, daha kac mac kaldıgını bılmıyor, bıde sacmalıyor 3 puan hede hodosu yapıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...