Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.Prag-Besiktas [Mac Topici]

Apex

Öne çıkan mesajlar

Ahmet dursuna ne oldu anlayamıyorum bu herif beşiktaşa geldiği sezon piskopat oynuyordu ne goller atıyordu ama bir anda söndü. Adam şu anda ayağına gelen hiç bir topu tutamıyor sona tutsa bilem bişey yapamıyor. Yok abi böle bişey bir de o boyuyla hava topu atıyolar elemana.
Sergen sahda zeten yürüyo ama bu ahmet hıyarı da ölesinde dolaşıyo. 2. Yarıya ahmed hassan ı alması lazım. Başka ne yaparsa yapsın. Takım ilerde top tutamıyor.

Of Of şu anda çoktan 2-0 yapmış olmalıydık. son dakkalarda zaten konsaantrasyon bozuldu resmen az daha gol yiyoduk.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

yedik 2-1[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

beşiktaş bizim gibi şanslı çıkmadı malesef[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi insan kendi takımının başkanı ali şen değil diye üzülmeden edemiyor serdar denen hile ile seçim kazanmış adamda lucescuyu bu akşam kovacak cesaret yok ali şen olsa çoktan bitmişti bu iş devre arasında yollamıştı

geçen sene bu lucescu denen sefil roman beşiktaşa uefa kupasına maal oldu hata yaptım hata mı gördüm dedi neyse dedik geçtik bu sene 3 maçtır aynı hatayı tekrarlıyor bu adamın beşiktaşın hedeflerini karşılayacak kapasitede olmadığı bugün birkez daha belli oldu 3. sınıf bir köy takımına karşı beşiktaşı külliyen defans oynatıp üstüne üstlük ortasayı tamamiyle katlederek beşiktaşa birkez daha büyük zarar vermiştir.basiretli bir başkanın maç bitiminde ahmet dursun denen iblis ile birlikte lucescu denen darbukacıyı kovması gerekir.[hline]May the ALL FATHER guide our blades true and see us victorious once again...
Sosyal ağlarda paylaş

maç bitti off offf[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

bir daha uzun süre forma giyeceğini sanmıyorum ahmet dursun'un.

ya nasıl bir olaydır, ben ahmetin yerinde olsam giderim evde maçı bir daha seyrederim kendi harcadığım pozisyonlara bakarım (utanırım?) bir de sparta'nın ilk golüne bakarım. yani aldığı parayı haketsin en azından.. ona göre de fazladan antreman falan yaparım ne bileyim..

ve maç bitti.[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi BEŞİKTAŞA ŞAMPİYONLAR LİGİ HARAM Bjk gitsin anca türkiye de takım yensin. KORKAK lucescu da gitsin türkiye de maç kazansın. Yok böyle bir şey Hem ahmet dursuna 65 dakka dayanıyor hemde ahmed hassan ı 80 de oyuna alıyor ve hala defans oynatıyor. Al yedin golu ne yapacan dönüşü var mı? YOK!
Biz gidelim anamızın ligine bjk ye avrupa daha haram hemde böle korkak hocayla. Ulan chealse karşısında bile bu kadar korkak oynamıyordu takım. Ahmet dursunun da allah bin türlü .... versin.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

Lucescu yu hiç beğenmedim bu maçta, bu takıma karşı beraberliğe oynanmaz.Ne düşündü 60 dk ahmet hıyarına niye tahammul etti hala aklım almıyor.[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...