Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Second Generation

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

çocuklar bowling oynamaya gidiyor falan böyle paticik 2. generation. Biz gelioz basioz böyle. eskiden biz böyle oynardik peheeey die top atioz fln :P[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

ama çocuklar nargile içerkenki resimlerini nası koycak :P[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi çocuğun senden manyak çıkar..
adam direk askere yazılır minigun kullanmak için.. :)[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya harbi super olur. Paticik 2nd generation ha! Nostlaji falan yaparız: eskiden bizim zamanımızda konu dısında herkez sacma sacma konusurdu fln diye. sonra 2nd generation 3rd Generationdan bahseder filan artik torunlarımızla mesajlasıyosunuz fln.

Batilc
Batilc_TheJr
Batilc_TheJrst
BAtilc_TheMoStJr

boyle boyle gider torunumuzun toununu felan goruruz ncennetlik oluruz:P

torunlar birbirine havaatar ben 4 kusaktır burdayım ! Bende 3,5 kusak ne var yani!

:p Hos olur ya cennetlik olanlara cenntelik odulu felan veriliyo :P[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 15 October 2003 18:42 tarihinde demiş ki:
yok abi çocuğun senden manyak çıkar..
adam direk askere yazılır minigun kullanmak için.. :)[hline]Beggar - Alms for the poor, alms for the poor
Lazar - Here, Reb Nahum, is one kopek.
Beggar - One kopek? Last week you gave me two kopeks.
Lazar - I had a bad week.
Beggar - So, if you had a bad week, why should I suffer?

ona itirazım yok, desert eagle hayranı olmasın benim endişem o..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan düşünsenize bide bizim çocuklar lamer oluyormuş :P Paticigi falan hacklemeye çalişiyorlarmış :)

Ya da B@b th3 k3nK fln die geziolarmış :) oy oy oy.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

benim asıl endişem bone un çocuğuda bone gibimi yazı yazcak

BoenPRAT_Rj :P[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 yıl sonra ...
Off yalnız acayip olurdu he. Çocuklarda rahat kalıp "kız beni reddetti yeaaa" falan gibi konular açamazlardı xD

Estel_Anorien said:

Ulan düşünsenize bide bizim çocuklar lamer oluyormuş :P Paticigi falan hacklemeye çalişiyorlarmış :)

Ya da B@b th3 k3nK fln die geziolarmış :) oy oy oy.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

>:D<
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...