Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben gidiyorum

Bone

Öne çıkan mesajlar

said:
şu "ben gidiyorum, çüüüüüüüz" diyenlere sormak lazım.

seneler geçip, istediğiniz parti başa geçtiğinde, geri mi geleceksiniz?

geri gelip "oley, ülkem, yurdum, döndüm" mü diyeceksiniz?

bundan sonra gelmemek üzerine gidiyorum.

zaten çocukluğumdan (ilkokul felan) hep hayallerimde isveç vardı.

bazı şeyleri göstere göstere yapan bir kişiyi bu kadar seviyorsak, değer veriyorsak,
ilerde başa hangi parti gelirse gelsin,
bu topraklara geri dönmek hata olacaktır.

dediğim gibi kendimi milletsiz hissediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren
üye [şikayet et]
§ 22 Temmuz 2007, Pazar - 22:35 [ özel msj ]
şu "ben gidiyorum, çüüüüüüüz" diyenlere sormak lazım.

seneler geçip, istediğiniz parti başa geçtiğinde, geri mi geleceksiniz?

geri gelip "oley, ülkem, yurdum, döndüm" mü diyeceksiniz?

İstediğim parti yok.
Atatürk gibi birisi gelip halkı tokatlarsa dönerim ki hiç zannetmiyorum. Zaten zamanında tokatladı, uyandırdı da ne oldu?

Demek ki hiçbirşey demeyip Türkiye'nin batışını dışardan izleyeceğiz gidersek.

Bone ve kendi adıma konuşayım.
Anca tatile geliriz.

[ Mesaj 22 Temmuz 2007, Pazar - 22:39 tarihinde, Prawler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu "gidiyorum buralardan" olayı da iyiymiş :)
Bi sakin olun derin nefes alın. Akp de bu ülkenin meşru partisidir ve halkın yarısı onları seçmiştir...
Kıbrıs verilecekmiş... Sen Kıbrısa aldık gözüyle bakarsan şimdiki çözüm yolları senin deyişinle "vermek" tabi ki ağır gelir. Kıbrıs halkına düşüncelerini sor istersen...
Hristiyanların öldürülmesi olayının hükumet yüzünden olduğunu ima ediyorsun galiba bu da komik...
İçki sigara yasaklanmaz merak etmeyin yüzyıllarca Osmanlı'da bile serbest iken böyle birşey olmaz.

Akp'ye karşı olanlar arasında ülkesini gerçekten sevmeyen insanları görmek çok üzücü (2 sene sonra ekonomik kriz olmasını isteyenler darbe olsun diyenler)
Bir de diğer topicte darbe olacak darbe olsun diyenler falan olmuş, eğer darbe olursa artık 550 milletvekili ile iktidara aynı kişilerin geleceğini görmemek için kör olmak gerekir...

[ Mesaj 22 Temmuz 2007, Pazar - 22:44 tarihinde, Milo tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 22 Temmuz 2007, Pazar - 22:46 tarihinde, Milo tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

kıbrıs hakkındaki şahsi fikrim : versinler efem bence bi işe yaramıyo hatta verirlerse ekonomiye de iyi gelir

he ben daha 3yıl önce beğenmemiştim halimizi yurtdışına kaçtım bile hatta kaçarken oy bile attım ama sonuç " darqainu al ananı da git" oldu.Bi daha oy da atmıcam galiba çok fena döt olmuş hissediyorum kendimi tayyeape ettiğimiz laflardan sonra gene onun zafer elde etmesi sonucu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...