Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stranger than Fiction

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

Aradım ve bulamadım ki bu film hakkında bir başlık nasıl açılmamış şaşırdım.

son zamanlarda izlediğim en beni benden alan film diyebilirim.
film 2006 yapımı bir film Will Ferrell Maggie Gyllenhaal gibi oyuncular oynuyor.
hikayesi hakkında pek bi bilgi verip tadını kaçırmak istemiyorum ama konu itibari ile drama komedi bir film.

hani eskiden forest gump adlı bir film vardı ki tahmin edebiliyorum herkesin beyninde harika tatlar bırakmış bir filmdir.

bu filmide onunla aynı katagoriye koyuyorum ve çok beğendiğimi söylemek istiyorum.

izlediyseniz yorumlarınızı, izlemediyseniz zamanınızı alıp filmi izlemenizi istiyorum...
: )
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Güzel film. Komedi sayılacak bir yanını göremedim.

said:
I didn't find Maggie actractive at all until I saw this movie.
diye bir board var imdb'de, katılmamak içten değil. Bir de listesini yapmış bir eleman: Scarlet Johansson - Lost in Translation, Natalie Portman - Garden State diye. Harbiden bende de aynı etkiyi bıraktı bunlar. Gerçi listede bir de Kate Winslet - Eternal Sunshine of the Spotless Mind var ama o bana uymadı o. :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Birkaç ay önce digiturk'te paralı sinema kanallarında oynadığını fragmanlardan birinde gördüm.
Fragman baya ilgimi çekmişti.
Ancak o paralı kanallardan film izleyemediğim için, standart kanallara düşer belki diye bekledim.

Dün şans eseri Megavizyon'da DVD'sini gördüm, aldım.
Akşam oturdum izledim.
Oldukça keyifli bir 2 saat geçirdim.

Filmin içinde çok ilginç sürprizler bulunmakta.
Donnie Darko kadar ağır bir şekilde olmasa da, hayat hakkında düşünmeye itiyor.
Komedi filmi ama klişe Romantik Komedi'lerden daha farklı. Romantik Komedi sevmeyen beni bile içine aldı götürdü uçurdu sürükledi.

Son zamanlarda izlediğim en dahice filmlerden biri.
Hafiften de Douglas Adams'ın Bir Otostopçunun Galaksi Rehberi kitabı okurmuş gibi hissettim.
Süper film, hastası oldum, 10/10 vermek istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel filmdi sadece filmin ilkyarısı biraz yavan geçti ve açıkcası sıktı beni.
Daha sonrası ise çok güzeldi böyle bir sonda beklemiyordum.
Gerçekten çok güzel senaryosu var.

Ayrıca;

Dustin Hoffman çook komik atlıyor suya
Harold un gittiği psikiyatrist İncredibles da ki aileye elbise tasarlayanın gerçek hali =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
film başarılıydı, ben de çok sevdim, yine de epic olmayı türünde çok daha başarılı örnekler olduğu için, kaçırıyor.

filmi,oyun içinde oyun olarak düşünürseniz, o tarzda çok daha efsane filmler var. e romantik komedi deseniz daha temele inip, onda da zirveyi zorlayamıyor.

10/10 luk bir film değil ancak sıradışı kurgusuyla kesinlikle izlenilesi bir film.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...