Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şöyle hayvan gibi saracak single player oyun ne var piyasada?

karpuz

Öne çıkan mesajlar

Bir süredir oyun dünyasından uzağım, malum yaz geliyor, oyun oynayayım biraz diyorum. Ama çok fazla olmayan zamanımı da dandik oyunlarla harcamak istemiyorum. Son 2-3 senede çıkmış ve gerçekten iyi olan oyunlar (her tarzda) nelerdir? Benim aklıma şimdilik şunlar geldi oynayabileceğim.

Battlefiel 2 ve Battle for middle earth, gördüğünüz üzere içinde battle geçmeyen herhangi bir oyun aklıma gelmiyor, şöyle kısa bir beyin fırtınası yaparsak çok sevirinim. Öpüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

doom 3 ve stalker pek tavsiye etmem de,
2-3 senelik (2007-3=2004 diye düşünürsek)
şunları tavsiye edebilirim ben.

Civilization IV
Unreal Tournament 2004
The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay
Half-Life 2
Company of Heroes
Command & Conquer 3 Tiberium Wars
Warhammer 40,000: Dawn of War (ve ek paketleri)
Vampire: The Masquerade - Bloodlines
Jade Empire
Medieval II: Total War
Star Wars: Empire at War
Supreme Commander
Star Wars Republic Commando
Europa Universalis III
Tom Clancy's Rainbow Six Vegas
Fable: The Lost Chapters
Darwinia
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords
Painkiller (singleplayer'ı sevmesem de multisi müthiş)
Indigo Prophecy (biraz fazla konsol oyunu olmuş ama iyi adventure)
Psychonauts
X-Men Legends II: Rise of Apocalypse
DEFCON: Everybody Dies

bunlara bir bak. seversin belki.

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 16:08 tarihinde, Bone tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

doom 3'ü de oyna, uzaktan yakından ce eeeeee! oluyor insan.. :p

neverwinter nights 2 ve ufo: afterlight son aylarda oynayıp keyif aldığım iki oyun. bone'un listesinin de çoğu güzel tabii, bak bak seç. bazısını bilmiyorum (defcon vs) ve bazısını pek beğenmedim (empire at war, fable) gerçi..

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 18:58 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

x3 reunion: Oyunun nasil oynandigini ogrenmek cok kasiyor fakat nasil oynanilacagini ogrenebilirsen seni cok rahat 1 sene idare edebilecek bir oyun, eger hardcore oynarsan zaten 6 ay gibi bir surede bitiyor.

S.T.A.L.K.E.R: Guzel bir fps ama oynanis suresi cok kisa

X-3'u her oyuncuya hitap eden bir yapim degil ama s.t.a.l.k.e.r'dan zevk alacagini dusunuyorum. Aslinda tavsiye edebilecegim pek cok oyun var ama cogunu Bone listesinde belirtmis zaten o yuzden sadece bu ikisini yaziyorum

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 19:53 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Dave vardı. PC-Speakerın muhteşem 3d efektleriyle oynanan. Sana gelen ateşin üstünden zıplayıp, düşerken ateş ederdin, yaratık ölmeden önce ateş ederdi, sonra ölürdü, ateşten korunmak için tekrar zıplardın. Böyle bir kısır döngüydü, onu oyna. Bazı bölümlerde gizli bölmeler vardı, haritanın altında ya da üstünde. Ağaçlar iyi saklanma yerleri, unutma.

Sonra goose vardı. Uzay gemisi ile ilerlerken önüne çıkanları vururdun. Daveden bir sonraki nesil oyunlardan.

European Cup 92 vardı sonra. cd ec92 diye giriliyordu sdfsdf. Hava topu atıldığında, topun hizasında yerden kayınca top önüne düşerdi. Böyle güzel bir bugu vardı. Ama çok zevkliydi.

Kick box vardı. Bayağı güzel antrenmanlar yapıyordun. Çapraz ip atlama filan vardı, eğlenceliydi bu da.

Birçok kişi bilir supaplex vardı. Hex editörden açıp, tüm bölümleri aktif hale getirirdik. Aksi halde hilesiz bitirilmesi imkânsıza yakın bir oyundu. bkz: (görmeden inanmam)

Dyna blaster vardı sonra. "Hudsonsoft" yani oyunun yapımcısının adını yazınca bomban en uzun seviyeye gelirdi ve 8 bomba filan bırakabilirdin. 8. chapter 8. level vardı en son. 4 tane farklı renkli elemanı yenerdin. Terlikten balona bir sürü sevimli yaratık vardı oyunda, multisi çok zevkli olurdu.

Bunlar çocukluğumda oynadığım bazı oyunlar, birçoğu aklıma gelmedi ismen. Oynamayan varsa hemen oynasın bunları, oyun çağının mihenk taşıdır bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...