Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Knight (Batman)

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...

eee joker'in tipi pek olmamış bence.. bir de tabii jack nicholson'dan sonra çok zor. ilk iki batman filmi zaten esas olaydı, bakalım..

bence joker budur yani, ne o saçlar bu filmdeki:
[spo] [/spo]

yalnız harlequinn olacak mı ya? onu da eklerler umarım.

[ Mesaj 13 Eylül 2007, Perşembe - 20:00 tarihinde, Sam tarafından güncellenmiştir ]

Sosyal ağlarda paylaş

Jack Nicholson zaten tartışılmaz da , o zamanki hali biraz daha neşeli bir havadaydı , şimdi Batman Begins ve The Dark Knight'ın asıl olayı inanılmaz karanlık bir atmosfer sağlaması olduğu için bence güzel olmuş . Ha Heath Ledger yerine Jack Nicholson olsaydı muhteşem olurdu , ama eski filmdeki joker de bu filme oturmazdı .
Sosyal ağlarda paylaş

ya gülmeyen joker olur mu, joker devamlı sırıtır ya da kahkaha :D modundadır. somurtması ancak batman bozar bütün planını filan o zaman belki kısa bir anlık. adamın bütün olayı gülmek ve türevleri üzerine kurulu, yukarıdaki yeni joker bana çok abes geldi o açıdan da.
Sosyal ağlarda paylaş

yok daha 3-4 tane pozu daha war jokerin bence gayet "psikopat" tipli bisi olmus digerlerini yarın ilk fırsatta koyarım işe gittigimde :))

zaten concept art kısımlarına bakıyorum gotham city nin
bana ilk batman filmini anımsattı ki bence bu cok ii bisey (michael keaton-jack nicholson un oldugu film)

motoru bana biraz uh nası diip çakma geldi :D gerçi batman robin deki fantastik araçlardan 50 kere daha ii ama bilmiyorum ben halen ısınamadım aletlerine batman in

bi tane de tabancası war böle detaylı analiz resmi olan
Sosyal ağlarda paylaş

Knoxville'e +666

Ben de fi tarihinde sinemafanatik'de yeni filmde Joker Mark Hamill olsun demiştim.Zaten adamın sesi mükemmel uyar (Spiderman animasyon serisinde Hobgoblin'di zati)

Heath Ledger'e ilk izlenimim 10/7 ama tabii ki Jack Nicholson'i şimdiye kadarki rolleri arasında en çok Joker olarak hatırlamaya devam eden insanlardan kalmaya devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

şurda 3-5 yeni resim var, gerçi sanırım üye olmadan büyümüyo resimler ama olsun.

http://www.latinoreview.com/news.php?id=2693

edik: batpod video 1

batpod video 2

dier tüm batman updateleri sitenin

not: aynı sitede bi yerde G.I. Joe nun filmi yapılıomuş haberini gördüm sanırsam gözucuyla? oha!

[ Mesaj 14 Eylül 2007, Cuma - 11:03 tarihinde, Norak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

o motorda işalla arkasına birisi oturmaz filmde. direk doggy oturuyo yani. fena fena çok fena.

bu arada; joker böyle olacaksa. o da çok fena. hiç beenmedim yani. adam direk sokakta yaşiyo sanki.. jack nicholson'dan sonra zor zaten işi her halükarda da.. neyyyse

[ Mesaj 14 Eylül 2007, Cuma - 14:08 tarihinde, MeSh tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...