Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

zoppidi

dunyadaki en iyi katillerden birisini 2 saniyede bulup 1 saniyede oldurmek.. oha dex oha.

bu kadar isi tek sezona sigdirmaya calisirlarsa olacagi bu gibi sacmaliklar.

sezon cok guzel ama keske bu kadar tikis tikis doldurmasalardi.

+isaaktan yerini öğrenmiyor hala hannahın

Sosyal ağlarda paylaş

7x9

bölüm çok iyiydi de ishak reyiz'e yazık oldu. dexter dexter olalı böyle delikanlı görmediydi. ("bendeki göt hiçbirinizde yok lan!" -kabadayı'dan)

ben yine klasik dexter ölümleri bekliyodum. işte ishak hannah'ı, dexter ishak'ı şeklinde. arada debra iki yardım eder falan yeşillik olur, sonra yine hüzün her "tam bağlanıyodum, bağlanamadım"lı bölümü gibi.

hatta bölüm hiç beklemediğim gibi başlayıp dexter ishak'a yardım ettikten sonra hannah kaçmaya çalışıp bıçaklanınca, ishak vurulana kadar yine öyle olsa olurdu yani. ishak "abi valla benim alakam yok, seninki rahat durmamış, bizimki de kesmiş işte. aman neyse yea viktor zaten öldü, you may kill me if it will bring you peace." diyecek falan filan. dexter da hnnnng diye saplayacaktı bıçağı, yine bi ton hüzünlü düşünce balonu, arkada astor's birthday party çalacak falan... son saniyeye kadar bekledim yani.

bi de hannah'ın ölmeyeceği belli gibiydi debra'nın tepkisinden. seyirci "aa ölmüş. =(((" desin diye "fuck!" demeler falan... çünkü hannah'ın anahtara doğru sürünmesi olsun, debra'nın kolombiyalının adresini kontrol etmeye gidişi olsun, çok "deb hannah'ı kurtaracak" şeklindeydi. "hasktir ölmüş" dedirterek burdan bir, sonra hastanede göstererek "hasktir ölmemiş" dedirterek 2 ters köşe planlamış gibiler ama işte biraz paranoyak olduğum için yemedim sdfg. gerçi sonradan ambulans deyince benim bunca paranoyama gerek kalmadı. tabi bilmiyorum bunlar ceset için de ambulans çağırıyor sanırım olay yerindeki incelemesi bitince nizami şekilde götürülsün diye.

tahminli

yalnız spark'ın dediği gibi olmaz umarım ya. bi doakes yandı, diğerlerinin hemen hemen hepsi kesildi biçildi denize atıldı vs vs.

ama öte yandan dexter yanan arabanın orda "hacı bura yanmamış?" demese hiç belirtmeyecek gibi bir hali de vardı, dexter söyleyince busted oldu gibi biraz.

ama yok ya kaç yüz tane aynı şekil kesilmiş ceset çıkardılar lundy zamanında. bi doakes yandı diye... olsa olsa debra bunun üzerine yıkar. yıkar da laguearta uyanır mı? ayrıca matthews dexter'ın ağzına sıçacak gibi laguerta'yla konuşarak. "işte bunun babası böyleydi, anası böyle öldüydü, o anası zaten harry'yle çok afedersin..." diye bi başlasa. ama hepsini pat diye anlatmak da işine gelmez, laguerta'dan çıkarı var çünkü. o çıkarı son damlasına kadar sömürür, ağıııııır ağır anlatır böyle ağzından kerpetenle alamazsın şerefsizim.

ayrıca bu yangın dedektifinin teknesi var mı bakalım?

arkadaş gecenin şu saati amma anlattım ha resmen dexter konuşasım varmış. susamadım resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada önümüzdeki 3 bölüm (7'nin sonuna kadar yani) supernatural'ın bobby'si jim beaver var. (tu)

rolü deeeee

imdb'de yazıyor abi çok merak ediyosanız ordan bakın

sonra vay efendim olmasın

şahsen ben pek sevmem yani tahmin teori şu bu okumayı

doğru çıkarsa meh diyorum çünkü normalde WHOAAA diyeceğim yerde

you have been warned.

clint mckay. %99.9 hannah'ın babası. bu şimdi kesin psikopattır annesine tecavüz ederken hannah'ı dövüp horoyin içmiştir bi yandan falan. hannah bunu öldürür hacım benden söylemesi.. ya da dexter öldürür hannah'a doğum günü hediyesi olarak falan dsfgf

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...