Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Tamam ondan koydum şimdi işte yavaş yavaş çekiyor. Seedlemiyorlar pek onları büyük boyutlu diye.

Zaten benim bütün arşivimdeki diziler öyle 350mblik diziler. Daha aşağısını dvdye çekmeye acıyorum gibi birşey.

Ayrıca rapidshare almak aklımdan gelmiyo değil ama sorun parası değil. Sorun herkesin rapidshare alıyor olması. Herkes torrent kullansa mesela mis gibi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes torrent kullaniyor ama private trackerlari kullaniyor.

biraz uyelik kovalamak lazim, mesela suan bi trackerda battlestar in gelmis gecmis tum film ve dizi bolumlerinin hdtv xvid 720p blueray vs tum surumlerini pack seklinde koymuslar.

ama uye olmasi zor iste, kovalamak lazim. kovaladiktan sonra upload kasmak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

çok pis 4.sezon spoilerları okudum gaza geldim o sebepten.

www.galactica.gen.tr said:
Centurionların aptal tost makinaları olmaktan çıkmaları herşeyi ters yüz edecek.Yeni sezonda humanoid saylon modellerinin centrionların zeka gelişimlerini kasten engellediklerini, onların ortada akılsız makineler gibi dolaşmalarını istediklerini göreceğiz. Fakat bişeyler ters gidecek ve centurionlar onları kıstlayan cihazlardan kurtulup kendileri için düşünmeye başlayacaklar. Bu humanoid(insansı) saylonlar için kötü haber .Çünkü saylonlar son beşlinin koloni filosundA yaşadığını düşündükleri için geçen sezon finalinde ortaya çıkan dörtlüye zarar vermemek amacıyla koloni filosuna saldırmayı reddedecekler.Haberin kaynağınıa göre bu savaş sırasında bazı saylonları kaybedeceğiz.Ve bu saylonlar centurion değiller.Yani bazı insansı saylon modelleri ortadan kalkacak hem de kalıcı olarak…İnsansı saylonlar beşlinin bulunduğu filoya olan saldırılar devam ederse, düşünce olarak 2 ye ayrılacaklar ve bu sırada 3 ayrı model aynı anda yok edilecek.Her bir kopyaya aynı anda saldırıp diriliş yetenekleri de yok edilecek. Diğer bir habere göre Bsg setini ziyaret eden muhabirler çok amaçlı setin bi yemek bölümü olarak dizayn edildiğini, odada çok gösterişli kristal yemek masaları olduğunu söylediler.Ayrıca odanın duvarları ve sütunlarının mermi delikleriyle delik deşik olduğu söylentiler arasında.

www.galactica.gen.tr said:
Sci-Fi sitesinden yayınlanan habere göre 4. sezonda tekrar bizlerle olacak. Verilen bilgiye göre cylon kardeşleri gibi düşünmeyen ve bu yüzden “paketlenen” D’anna modeli Vanceuor’de tekrar yaratılırken görülecek. Büyük süprizler içeren 4. sezon bizi çok etkileyecek gibi duruyor.
illa birileri önceden yazmıştır ama okumayan varsa diye şeyettim.

Sosyal ağlarda paylaş

Battlestar Galactica's executive producer Ronald D. Moore has accepted that the show may never resume filming following the current writers' strike in America.

In a posting on his blog after production on the acclaimed show's final season shut down, Moore stated: “I refuse to believe that we won’t finish, that we won’t be back to film our final stories, but I know and accept there is that possibility.”

Currently, only 13 episodes have been filmed with nine yet to be completed. Moore added: “I am ready to put the rest of the story on the table and take the risk that I’ll never be able to tell it, in support of this strike. Like Adama says, you make your choices and then you live with them.”

(Source - www.digitalspy.co.uk - Thursday, November 22 2007)

barneynin dediği gibi... NOOOOOOOOOOOOOOO!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...