Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

[spo]İşte yalanlanmasa bana da o mantıklı geliyor ama BSG wikisi de kesin doğru çıkacak diye bişey yok elbette.

Ama yine de koskoca Adama'nın 20 senede onu tanıyamaması farketmemesi ayıp yani o kadar insan sarrafı adam.

Bi de o teknolojinin çok eski olduğunu sanmıyorum ben de. Yani 20-30 senelik.. ne blim abartı geldi. Çok gerçekçi çünkü hiçbi testte farkedilemiyo Saylon olup olmadığı bizim baltarınki hariç[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Tek örneği ama devamıda gelebilir diye düşünüyorlardı o yüzden sürekli deniyorlardı yani tek olacak diye bir kesinlik yok. Devamı gelecek galiba zaten baksana Sharon subay oldu Helo bir tane de doğurtur ona.[/spo]

tamam yav spoiler yerine url ye tıklamışız.D
[ Mesaj 12 Ekim 2007, Cuma - 23:47 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 12 Ekim 2007, Cuma - 23:49 tarihinde, ombakkombak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
şu anda razor flashback adında ara bölümler yayınlanıyor nette.
sezon 3 ve 4 arasında.
admiral adama nın gençliğini anlatıyor.

kasımda razor isminde film (plot bölüm de denebilir) gelicek önceden dendiği gibi battlestar pegasus un cylon saldırısından galactica ile buluşmasına kadar arada yşadıklarını anlatan.

4. sezon maalesef son sezon olucak ve oda aralık şubat arası başlıcak yayına.

(ve ilk mesajı battlestar konusunda yazarak büyük bir gurur ve mutlulukla -mesajı gönder- buton una tıklanır...)
Sosyal ağlarda paylaş

5th cylon?

yeni sezonun promosunu gördükten sonra, kesin starbuck 5. cylon diyo insan ama, sırf insanları şaşırtmak için başkası olacak sanırım.

mutlu oldum ama kara'yı görünce :D ağlıcaktım ölünce ehehehe :P

ama reject etmemişti kendini, dradisde de gözükmemişti? ölmüş olması lazım. geri dönüyosa cylon olmalı, cylon değilse de ben reject ettim buldular beni savaştım geri döndüm nıhaha yaparlarsa bulldogdaki gibi, sıçarlar.

sci fi dizi izliyoruz, insanları şaşırtmak için mümkün olmayan şeyler yapmasınlar, herşey mantıklı olmalı, nolifer insanlar var bunları ciddiye alıp dibine kadar detayını bızıklayan.

4400 wikisi gördüm adamlar kim öldü hangi bölümde diye sayıyorlar kaç kişi kaldı falan diye, öeh dedirtiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...