Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ghost Rider

Virus

Öne çıkan mesajlar

Ahım şahım bir film değildi ama tam benim sevdiğim tip bir izlemelik olmuş. Resident Evil 2 filmini nasıl izliyorsam bunuda o şekilde sıkıldıkça izleyebilirim. Bazı sahneler diğer filmlere gönderme gibiydi (Mesela Blackheart'ın bara giriş sahnesi=Terminatör, dönerek düşen plaka=geleceğe dönüş gibi) Ama film çok eğlenceliydi bence. Biraz daha aksiyon fena kaçmazdı gerçi ama.

[spo] Diğer Ghost Rider'ın sadece şehrin yolunu gösterip sonra kaybolması bende biraz hayalkırıklığı yarattı. Keşke onuda aksiyona sokabilselerdi. Bu arada ilk başta dikilen yaranın Blackheart'ın adamları tarafından yapıldığını düşünüyorum :D [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Filmin sonunda mephistopheles gelip de senden bu laneti artık geri alabilirim dediğinde bizim adam "yok bende kalıcak bu , bu cursele beraber yaşayıp gördüğüm her incinen masuma yardım edeceğim" kısmından sonra , "ikinci bir film de yaparım , paraya para demem" repliğini eklemeyi unutmuşlar . [/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Pardon , bir gözlemimi yazdığımda çıkıp da "hölölö" demen ne kadar doğru kaçtı acaba ? Filmi beğenmedim , devamının çekilmesini gerekli bulmadım , çekilse onu da beğeneceğimi düşünmüyorum , orayı komik buldum kendimce , buraya aktardım . Prodüktörüymüş gibi harlamana lüzum yoktu .
Sosyal ağlarda paylaş

Bone'a katılıyorum orada gücünü geri verip bıraksaydı ne kadar hoşlanırdı fanları? Örümcek Adam filmi değil bu karakterlerin tamamen zevke göre eğilip bükülebileceği bir şey değil. Ben beğendim ayrıca bir ikincisi çıkarsa biraz daha iyi yapılma olasılığı var ve ben zevkle izleyeceğimi düşünüyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pardon , bir gözlemimi yazdığımda çıkıp da "hölölö" demen ne kadar doğru kaçtı acaba ? Filmi beğenmedim , devamının çekilmesini gerekli bulmadım , çekilse onu da beğeneceğimi düşünmüyorum , orayı komik buldum kendimce , buraya aktardım . Prodüktörüymüş gibi harlamana lüzum yoktu .

Filmi beğenip beğenmemen, bahsettiğin hadiseyi değiştirmez.
Sonuçta devamı olan bir senaryonun, devamı olmayacak gibi gösterilmesi mümkün değil.

Mesela ben de X-Men filmini hiç beğenmedim.
Ancak bilmemkaç yıldır devam eden çizgi roman serisinin hala bitmediği gibi, bu filmlerin de bitmemesi gerektiğinden (son film olsa bile) adamlar 3. filmin sonunda "bakın böyle böyle, bunun devamını çekebiliriz" maksadında bazı sahneler koymuşlar.

dediğim gibi bunun beğenip beğenmemeyle alakası yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik bir nicolas cage filmi olmus yakısmadgını düsünenler var bence güzel olmus elki biraz daha genc birisi daha iyi oturabilirdi ama cage işini iyi yapmıs ve güzel bir rol cıkarmıs ama bence biraz yönetmen zayıf kalmıs bu film için onun dısında yardımcı oyuncualrda iyiydi gidip seyretmeye değer bir film
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Dün Kenshin ile gittik. Ikimizin de ortak fikri dövüş sahnelerinin falan çok tırt olduğuydu, en uzun dövüş sahnesi 30 sn falan sürüyordu. Hatta water elementali dövüşü $aka gibiydi. "Surprise".

Ama onun dışında Nicholas Cage'i çok severim zaten, görüntü efektleri de güzeldi vs.

Ama oldu da bitti maaşallah diye bitiriyorlar filmi, o olmamış bence. Ilk yarıda çat diye güçlerini kontrol etmeyi öğreniyor, ikinci yarıda 3 dayı kesiyor ( Ki biri de Blackheart ), bitiyor.

Nerf Ghost Rider diyoruz kısaca.[/spo]

[ Mesaj 23 February 2007, Friday - 13:07 tarihinde, Spidee tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Ghost Rider güçlüdür tamam da, birincisi dövdüğü Blackheart, ikincisi bu film. Hani seyirciyi biraz eğlendirmek için hiç olmazsa 2 dakika falan sürdürebilirlermiş dövüşleri. 4 boss var filmde, en uzun dövüşü Blackheart ile, o da 1 dakika falan sürüyor.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün gitme şansım oldu filme.

Kısaca özetlemem gerekirse öncelikle Marvel çizgiromanları inatla sinemaya çok kötü çevriliyor. Bir türlü düzeltip havayı yakalayamadılar. Belki X-Men biraz iyiydi bence, ama kalanı büyük hayal kırıklığıydı bana göre.

Ghost Rider'ı çok tanımam, pek okumuşluğum yoktur. Ancak kısaca konuya girmem gerekirse

- Yönetmen bence bu filme zayıf kalmış, hani bütünlüğü sağlayamamış. Ne ara o kadar acıdan o kadar kontrole geçiş oldu anlaşılmadı gitti. Her şey ani geçişlerde.

- Oyunculuk başarılı değil pek. Belki de geçen hafta Haluk Bilginer'i gördükten sonra öyle geldi bana ama Nicolas Cage rolün hakkını verememiş kesinlikle. Çok donuk kalıyor, karakterini oynamayı becerememiş bence.

- İlk iki maddeye bağlı olarak çok yüzeysel gelişiyor olaylar. Yani ne bileyim bir derinlik yok bir karakter yok ortada. Öylece sığ bir şekilde geçip gidiyor

- Bu kadar sığsa aksiyonla kurtarmasını beklerdik ama bahsedildiği gibi o da yok. Her dövüş savaş 10 saniyeyle 30 saniye arasında değişiyor. Hani ortamda hiçbir şey yok aksiyon namına

- Senaryo çok basitti. Hani ne bileyim ben de otursam benzer senaryo yazar hatta daha da detaylandırırım. Daha etkileyici ya da detaylı olmalıydı.

- Genel olarak bakıldığında film o kadar boştu ki, hani o kadar süreyi neyle doldurdular da geçti bir türlü anlamadım.

- Özel efektler oldukça başarılı, bayağı hoş.

- Nicolas Cage sanırım saç ektirmiş. Son gördüğümde bayağı keldi o adam şimdi sırma saçlı olmuş sanki

Kısaca pek beğendim denemez. Anca işte yapacak bişey yoksa vakit geçirtiyo. Ama boş bir film oldukça... Ne bileyim çok daha iyisi yapılabilirdi sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bugun gittim, beğenmedim filmi. Nicolas Cage hiç yakısmamıs. Asla tatmin eden bir sahne göremedim. Efektler başlarda biraz kötü idi sonlara dogru daha toparladı.

Çok yorumlamaya gerek yok zaten isteyen gitsin izlesin kaybedicek bişi yok. Neticede tamamen fiyasko demiyorum ama asla tatmin olmadığımı belirtmek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...