Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

bu dizinin bu kadar çok tutmasının nedeni olayı öyle bir dengesizlikle dengede tutmaya çalışıyorlar ki, her bölümde iyi dediğin kötü kötü dediğin iyi çıkıyor aslında çıkmıyorda öyle tahmin ediyosun sonraki bölümü seyrediyosun yine başka mantık yürütüp başka sonuca varıyosun böle böle 40 sezon çekerler bu diziyi.

hakikaten çok zevk alıyorum seyrederken heroes'u ama o beklenilen senaryo doluluğu falan kalmadı. yani ilk 2 sezondaki tadı kaçırdılar.

bu arada ando'nun normalde japonca bilmediğini okudum demin helal adama.
Sosyal ağlarda paylaş

bugun farkettim ki, dun ve bugunun yayinlanan tum dizilerini izliyorum neredeyse ve en cok heroes'da ne olmus merak ettim ilk onu izledim.

digerlerinden cok daha fazla keyif verenleri var ama merak ettiriyor meret. lost gibi. battlestar galactica da merak acisindan ayni kategoride ama dizi degil baska bisey o.
Sosyal ağlarda paylaş

s3 e4

çok iyi bölümdü yaw, Mohinder ı da azıcık anca gösterdiler ama olsun. Sylar patladı lan, oha dedim geri alıp bidaha izledim o kısmı (mutfakta waffle yaparkende süperdi lol)
Claire felanda iyice psikopat olmuş seri katil moduna geçmiş. s3 ün ilk trailerında iyiler kötü, kötüler iyi olcak demişlerdi baya iyi gidio şimdilik :)

olay gene hironun elinde gibi ama bence onun hangi tarafı seçeceğine bağlı, zaten formül kısmında epic şekilde batırmıştı, olaraktan ya patlıcak dünya yada kurtulcak.

Sosyal ağlarda paylaş

3x04

bu bölüm "öeh noluyo lan?!" dedirtti bana şahsen. yani claire'ın katil modunda takılması, sylar'ın iyi aile babası pozunda olması, çocuğu ölünce patlaması, molly'nin geri dönüşü, parkman'la daphne'nin evli olması. kafayı yiyecektim bölümü izlerken. dumurlardan dumurlara transit geçiş yaptım resmen.

birde peter'ın hala hangi tarafta olduğunu anlamadım. var mı anlayan?

Sosyal ağlarda paylaş

dotunuzle mi seyrediyosunuz.
ozellik veren formul bi sekilde piyasaya salinmis onune gelen basmis asiyi almis gucu, herkesin bi gucu var dunyada, allak bullak olmus hersey. ya mohinderin yaptigi formul ya da hironun caldirdigi formul. gelcekteki peterda bunu durdurmak istiyo, ama digerleri bunu istemiyo, nathan baskan olmus zaten. yani iki taraf var, formulun yayilmasini istemiyenler ki peter tek galiba, ve formulun yayilmasini saglayanlar bunu buyuk ihtimalle petrelli teyze filan yapiyo, company yani. daha noldugu zaten belli degil, ileri-geri karman corman oldu gene, bi salin bikac bolum daha versinler, belli olur bazi seyler. gerginlige gerek yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...