Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

300

Zegna

Öne çıkan mesajlar

deh$et.$ahsen ben cok begendım,beklentilerimi de hiç bo$a falan çıkarmadı.deli gibi sabahın 10 seansına gittim,benle beraber 5-6 ki$ilik bir grup vardı.tipler ve konu$malardan belli,frp genclik.arada wcye gittigimde orda cinliler barutu verseydi o zmnlar diyorlar,direk i$imi görüp cıktım wc den haha.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şimdi haftasonu yer bulunur mu bulunmaz mı uğraşmıyim diye okuldan çıkıp 3 te gittim işte bayağı güzeldi, salçayı bol bulmuşlar saçmışlar etrafa, bazı kafa-kol-bacak koparma sahneleri saçmaydı ama olur o kadar=)

Son yoruma katılıyorum bu arada. Bütün spartalılar gymden fırlamış dilim dilim kaslı süper tipler, persliler iğrenç tipler=)
Normal pers askerleri zaten pasif bedevilerden ibaretti, immortal lar desen tipsizdi, birinin maskesi düşmüştü öyleyken daha da tipsizdi, geri kalanlar hepten hilkat garibesiydi zaten :D

Gerçi spartalılar seçici olduklarından bebekler doğar doğmaz inceliyolarmış sağlıksız olanları hemencecik öldürüyolarmış o yüzden o kadar düzgün olmaları normaldir de persleri biraz daha düzgün yapsalarmış daha güzel olurmuş.Ya da olmazmış, bilemem... Bana ne zaten perslerden=)

Film güzel ama. Bol savaşlı filmlerden hoşlanan varsa kaçırmasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Spartans!

- biz yunanız
- biz kaslıyız bizi kesseler acımaz
- biz delikanlıyız
...
- biz kaslıyız
- biz 7* gm warrioruz
- biz gm e page atar gelen gm i keseriz

sloganları arasında görsel efektler ve hoş savaş sahneleri içeren bir film. senaryo olarak biraz noksan kalmış gibi geldi ve etkilenmedim ama en azından verdiğim 8 ytl değdi & eğlendirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

[spo]kraliçe bir ara tüm konseye verecek sandım ...

Genel olarak beklediğimi verdi,süperdi.Ama şu 2. günü özetleyen "Xerxes Dünya'nin her yerinden,her türlü canavari getirdi" gibi sözler sonunda gergedanlardan,fillere,süvarilere kadar olan o bölüm cidden çok etkileyiciydi.Özellikle arka plandaki müzik insani daha da çoşturuyor.

Dediğim gibi bekleneni verdi bana ama nedense 1962 yapımı 300 Spartans kadar etkilemedi.300 çok iyi ama ya benim klasiklere olan hayranlığımdan mıdır nedir bilemeyeceğim onun kadar etkilemedi.

Ama 1 saat önce salondan çıktığımdan itibaren ne olursa olsun dvd'si çıkınca alınacak filmler listesine kendini en üste kaydettirmeyi başardı 300 :D

Bu arada Astinos'un ölüm sahnesinde generale sitem ettim.Savaş alanını sevgi yuvası değildir,çocuğa sevgi göstereyim derken kafadan oldu,yazık oldu :D

Neyse hoşuma gitti,efsane oldu bile film.Sin City kadar etkilenmemiş olsam bile Frank Miller babo diyip gerisini size bırakıyorum :D [/spo]

harbi özür dilerim akıl edemedim hiç :( özür dilerim tekrardan

[ Mesaj 16 March 2007, Friday - 20:53 tarihinde, DarKRideR tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

[spo] Filmin başında hikayeyi anlatırken biraz bayıyor gibi. Savaş taktiği çok iyi. Kral önde ve arkasındaki birlik sürekli değişiyor. Komutan oğlunu kaybedince dedim tamam tüm persleri kesecek. Çok pis görsel efekt olmuş Müzikleri ise muhteşem beni benden aldı. Hatta film beni benden aldı. Prepare for glory...[/spo]

Film muhteşem. mutlaka izlenmeli.

[ Mesaj 16 March 2007, Friday - 21:13 tarihinde, xueshen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...