Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sinek

Öne çıkan mesajlar

Bu sitede yazdığına göre: http://avatarspirit.net/

Not a lot of major news came out of the panel, but it was confirmed once again that season three was the end of the show. Here are a few other tidbits in no particular order:

Zuko finding Ursa was actually storyboarded for the finale by Avatar Director Joaquim Dos Santos, but was nixed by Mike DiMartino - not really sure why.

Avatar will be airing in order on Nicktoons "soon" - no date was announced though.

The lion turtle taught Aang how to spirit bend (Bryan called it "unbending", but still not clear exactly what to call it).

Aang can spirit bend or take other people's bending away at will, it wasn't just a one time thing.

A new Avatar MMORPG will be coming out soon, presumably like World of Warcraft or Everquest

This won't be the last Avatar panel at SDCC.

Mike made it clear that at least the first live action movie is a very faithful retelling of Book One: Water.

ühühü
Sosyal ağlarda paylaş

benim de en cok uzuldugum olay finalde o iroh konusuydu... hayır bi de kasları yaptıktan sonra o kadar bolum gostermediler, iyice gaza getirdiler... yine de adamlar sonucta 5 kisi (arkada vardı birileri daha da bir sey yapamadılar) "Impenetrable City"yi aldılar boru degil, baslarındaki adam da iroh'du ama iste daha cok cossaydı kendi basına keske... bi de o 5'li boyle ultimate 5'li falan yani, daha gucluleri yoktur onlardan buyuk ihtimal eheh... belki kılıc ustası'ndan iyisi olabilir ama o da cat cat kesti iste, biri water tribe'ın en guclu waterbender'ı (katara'yı saymazsan, o da su anda daha guclu degildir de ilerde tokatlar yani...), biri tek basına omashu'yu fethetti eheh 8dk'da, o inzivaya cekilmis firebender'ın naaptıgını gorduk zaten... ya tum isimleri unutmusum abi eheh, katara yazana kadar 2dk dusundum =), digerlerini hala hatırlayamadım... keske soyle teke tek bi savasını gorseydik iste iroh'nun ama yanındakilerde cok iyiydi, onların arasında cok cok iyi gozukmemesi pek sorun degil yani, kendimizi avutalım =)...

edit: bi de adamın ilk saldırısı cok iyiydi ya, adam ikinci bi comet yarattı ufak eheh...
Sosyal ağlarda paylaş

Iroh o kasları savaşmak için çalışmadı ki, zaten bending yeteneğiyle karşılaştırıldığında hiç bir işe yaramaz o kaslar=)
O kadar body çalışmasının sebebi, güneş tutulması sırasında hiçkimse ateş bükemezken pata küte bodoslama girişmekti işte, ki demirleri filan yıkmış geçmiş, ötesi yoktur heralde^^
Sosyal ağlarda paylaş

eheh olsun canım =), ama bending yetenegiyle de dogru orantılı sonucta, daha cevik bi abimiz oldu kendileri, azula'dan o lightning'i yemezdi mesela o zamanlar da kaslı olsa =)... ama zaten iroh genelde hep diger bender'lar gibi daha hızlı ama daha guclu hareketler yerine boyle az ama oz ataklar yapıyor =)...
Sosyal ağlarda paylaş

ne süper vakitte duymuşta izlemişim ya.. pat diye 3 sezonu dizdim arka arkaya. okudum topic'i baya, 2 yildir resmen işkence çekiyormuşsunuz.. keşke lost'u da 6. sezon biter bitmez duymuş olsaydım. ne rahatmış ya.. bekleme yok, merak yok. aç izle..

1 saat önce falan bitirdim 3. sezon finalini.. özellikle sozin kuyrukluyıldızı serisi direk bitti, noldumu anlamadim. başlat diyorum, yazi geliyor. başlat diyorum bitiş yazısı çikiyor. sanki bölümler 2 dakikaymiş gibi aşırı hızlı geçti, feci kaptırdı.

kısacası.. adamlar yapmış.
Sosyal ağlarda paylaş

abi internet bölümüne de yazdım,mesajı quotelayıp bakamıyorsunuz youtube linkine ya?
mesaj yazmaktan daha kolay,şaka gibi her videonun altında yok şunu verin bunu verin.

video mükemmelmiş ayrıca. :)

az önce sabah başladığım 3.sezonu bitirdim. 135 sayfa ne konuşmuşsunuz bu kadar merak ettim açıkçası.
tamam güzel,hoş ama biraz boş sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...