Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Mina said:
Options menusunden filan degistirilmiyor sanirim ,bakindim ama bulamadim.mouse sag clickle ilerliyorsun tiklaya tiklaya,saga sola donmek icinde;ekranin sagina soluna goturmen gerekiyor mousu.Bana feci garip geldi.

valla bende daoc tan sonra acayip garipsemiştim bu kontrolleri ama bir süre sonra alışıyorsun , ilk başta çok feci saydırmıştım falan hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Selam

eskiler varsa tanırlar damnationdan Suspria - Nuclear Assault - Positron vs. şu anda hala aktif halde oynuyorlar Thurin serverdayız R7 şehrimiz var 7-8 kişi online türk olarak devam ediyoruz ilgilenenler bizi bulabilir oyunda /who sus yazıp o kelimeyi içeren bütün karakterler karşınıza çıkar /tell maiaxs yazi şeklinde bize ulaşabilirsiniz her türlü yardımı yapabiliriz kural basit ortamı bozacak bişi yapmayın çok eğleniriz neyse ben Maiax, MaiaxT, Maiaxs, MaiaxP, Maiar bana bunlardan ulaşabilirsiniz şu ana kadar görüp görebileceğiniz en iyi pvp ye sahip oyun kaçırmayın derim hepimizde de Wow deneyimi oldu ama yinede Sb deyiz... diğer nickler ssuss, sus, susns, susr, sirhotP, sirhotns, janiss, janissa, janisse herkesi bekleriz serverimiz Thurin....

iyi eğlenceler
Sosyal ağlarda paylaş

HocaEfendi said:
tmm ücretsiz oldugunu okudum bende ama.. nerden nasıl ulaşırım..nasıl kaydolurum..nasıl yüklerim.. gibi yardımcı olacak arkadaş yokmu..

https://secure.ubi.com/login/UserInteraction.aspx

Bu adresten kendine hesap yaratabilirsin. Ardından oyunu bilgisayarına indir , gerekli patchler bittikten sonra oyuna yaratmış olduğun kullanıcı adı ve şifre ile girebilirsin.

Oyuna girince karakter yaratma ekranı karşına gelecek. Toplam 3 adet server. THURIN serverini seçip oyuna gir ve oyuna bağlanınca "w" arama tuşuna basıp "sus" yada "sirhot" yaz. Arama sonucundan hangisini online görürsen "Janis" beni size yönlerdirdi dersin ve sana yardımcı olurlar. Arkadaşların bulundukları guild tamamen türklerden oluşmakta ve güzel bir ortamları var. İyi eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...