Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 4 senedir SB oyunuyorum. Kendimize ait bir guildimiz var. Öle basit bir guild degil tabi. Wrath serverındayız. Guild = NewDawn

Aslinda yeni oyuncu almiyoruz fakar az sayıda olan türk oyunculara herzaman kapımız açık.

Oyunda bana ulaşmak için ( /Who Jan ) yazmanız yeterli. Bütün nicklerim bu şekilde başlıyor.

Template ve item konusunda yardımcı oluruz. İyi eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

en son birkaç ay önce bir bakayım dedim arkadaşlarla takıldık biraz mage assasin açtım elde vakti zamanından kalma hayatın anlamını bulmuş charlar olunca rahat oldu 1 vs 3 alır hala geldi karakter gene yıllar önce bırakma sebebine döndüm yapacak birşey yok birkaç ay sonra yeni bir prelate kasacam ön hazırlıklarını yaptım :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
bende mi bi sorun var https://secure.ubi.com/billing/default.aspx buraya girdim bi subscription var gözüküyodu free subscription falan yazıyo du bunu kullnanarak oyuna girmeye çalıştım kabul etmedi, girdigim user name falan subsription daki ile aynı, sonra bunu cancel ediyim bi tane daha acayım dedim nerden açılcagını bulamıyorum https://secure.ubi.com/billing/default.aspx bu sayfada bi add subscription tuşu olması gerekmiyomu :|
Sosyal ağlarda paylaş

hakketen pvpsi guzel oyun.
bide super hızlı level kasıldıgı icin zevkli
ama bu oyunda her yer pvp zone oldugu icin , biraz yalnız kaldın mı bayılıyorsun direk.
böyle herkez kendi farmina falan dalıyor tanımadık nationlarda olunca.
new dawn devam ediyor mu aktif olarak?

pek bi yenilik gelmiyor oyuna bide. bence grafiklere cok önem vermiyorsan oynanacak gibi ,ama gelen patch notlarina baktımda şimdi habire ufak tefek gereksiz seyler deiştiriyorlar sanki.

[ Mesaj 05 Eylül 2007, Çarşamba - 11:49 tarihinde, GEd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

en son new dawnın basında erhan abi vardı bırakıcam bırakıcam diyip duruyordu sayesinde rare zırhlar fln giymiştik en iyi silahları fln kullanmıstık hatta centaur holy grubumuz vardı prelate-priest-crusaderler fln acayip is goruyoduk bütün serverı gezip adam bırakmıyoduk ortalıkta tabi cinliler123456kişiyle intikam icin sehrimizi basıp 2-3 saat ayrılmıyolardı:) ama vampire ırkı geldi mertlik bozuldu en son vampire scout actıgımda tek tek alıyodum milleti .... killed by Hatun of new dawn :) bi de en son cinliler tek tek ele geciriyolardı serverı biz brailla daydık sonra ben bıraktım erhan abiler wratha gecmişler ondan sonra hic haberim yok.wow-lotr online-cov-warhammer beta yani pek cok mmorg oynadım ama eski kişilerin gelecegini bilsem geri donerim oyuna öyle zevkli bir oyundu.aklıma geldikce yazıyorum anılarım depresti:)

[ Mesaj 05 Eylül 2007, Çarşamba - 12:45 tarihinde, Asgard tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır, class level sistemli oyunlardan.

ama pvp açısından şu ana kadar gördüğüm en süper oyun. (3-4 yıl oluyor bırakalı, şu anda ne halde pek bilemiyorum)

edit : grafikleri zamanına göre bile biraz geriden geliyordu ve bilgisayarın über de olsa gereksiz yere kasıyordu. şimdiki mmolar ile kıyaslanamaz bile grafik, kontrol vs olayları.

[ Mesaj 07 Eylül 2007, Cuma - 22:55 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Server : Wrath
Nation : NewDawn
Nick : Janisa , Janissa

Daha önce oynamış ve dönmek isteyen yada yeni başlamak isteyen arkadaşlar bana ulaşabilirler. Genelde akşam saatleri online oluyorum. Nation kendimize ait , savaşlarda ortalama 50 kişi adam çıkartabiliyoruz. Her konuda yardımcı oluruz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Shalafi said:
valla ben geldim server a ama tell atamıyorum sana :D janis p olarak gördüm priest dwarf.. ama shade im acaba onla ilgili bi problemmi var :S

Herhanbi bir alakasi yok senin shade olmanla , evet bugün JanisP ile onlinedim. Who (w) dan aratırsan Jan şeklinde beni bulursun. Bütün nicklerim Jan... şeklinde. Genelde akşamları online oluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...