Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Bu topic ilk açıldıgında oynadıgımda biriyle tanışmıştım,yanında sürekli bi healer-buffer bot geziyodu,sormuştum program falan demişti.
Aradım ettim bulamadım söylediği şeyi,ya beni yedi,yada cidden varmı öyle bir olay?
Birde Aracoix axe thrower barbar yapmaya çalışıyorum ama aracoix yerine halfgiant mı seçseydim pvp maksatlı bi karakter için.benim max str 125 max con 110 falan,halfgiant açsam 150lerde olacak 2side,çok farkedermi dps de?
Sosyal ağlarda paylaş

ucup da hayatını kurtardıgın cok olabilir. ama bi halfgiantı alamassın gibi.
dedigin bot olayi . gruba alıyor. formation ile pesinden sürüklüyor , macro programı ile büyüleri attırıyor fln.
ben 7 prelate aynı anda kulanan gördüm :)

tabi artık /tar komutu olmadıgı için zor :D

orca nereye kayboldun ya.. :(
Sosyal ağlarda paylaş

öf bilsem durotanıda alırdım. karakterinin ismi neydi?
kesi nyanından fln geçtik biz :)
20 şehir civarındaki nationdan ayrılp kendimiz 4-5 guildlik bir tane yapmayı planlıyoruz , sizin karakterleri hemen hazır edersek harika olacak :)
unutmayın forum http://www.dawn-online.net/ da üye olup recruitment kısmına "access please" diye konu açıp "im from paticik.com and referred by lethe" derseniz açarlar çabucak.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda nodie benim :)

ben mmorpg'lerde genelde ilk günler oyun dünyasını gezerim tırım tırım. yine geziyodum bi kamp buldum. ork kampıymış. ben daha "bura nere ağabey?" diyemeden indirdi ork :) orada telef olunca sınırları kıstım biraz.

level 8'im şimdi, 10'a kadar hulda mulda avlarım. sonra anakara'ya açılır sizi bulurum.

bi de lethe şey diyecem ya, oyunda gui nasıl ayarlıyoruz? ben pencereleri taşımayı bi bulamadım. isteğime göre dizim dedim pencereleri beceremedim.

[ Mesaj 11 Mayıs 2007, Cuma - 22:14 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...