Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowbane ÜCRETSİZ !

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

bleda nerdesin?

elf ol dedin açtım elf thiefim var çok eyleniyorum playerlardan calarak yada sneak bekleyip mezar soyarak fln ama... olmuyo böyle.. adamlar uçuyo kafama kafama sektiriyo.. neyseki at gibi kosuyorum :) (fleet of foot , %15 bot , %22 runnnig skill , bide sprint)

bladeweaver oldum kılıç fln buldum ama trainerına götürcen beni itabiki :) lv40 daha..
guilde girmiştim guildi bosaltmıslar kapatıyorlar galiba yeni charter aldık takılıyoz 4 kişi :) scout asassin thief.. bunlar girebiliyo thieves chartera..

kolay oynıcaksanızda nephilim olun mage olun uçar uçar kafaya sektirirsiniz :D(şimdi okçu kasıyom sırf gorunding shot için)..

en iyi bow focuslu powerlara hangi class sahip?.. huntress yada scout gibi geldi ama emin olamadım. (grounding shot lazım)
Sosyal ağlarda paylaş

• 10 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
Wrath serverında karakter açarsanız daha iyi edersiniz.
http://www.dawn-online.net/ :
Guildleader Suspria , kendisi zaten türk ve forumlarda da sorcağınız sorulara yanıt alırsınız.
mikrofonunuz varsa ventrilo kurun rahat rahat konuşuruz fakat tabi ingilizce olması tercihi :)

oyuna girdiğiniz de '/who "isim" ' şeklinde "sus" , "picard" ,"kepher","cash","rotahsi" aratırsanız kesin sizi guilde alcak birini bulursunuz.(chatte yazın. yada W ya basın menüden seçip yazın)

wrath saat 6-7 arası restart oluyor 7-12 arası en güzel saatlerimiz.
görüşmek dileğiyle
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu adresten 105 kb/sn ile yaklaşık 3 saatte indirdim 900 küsür mb'lik clienti. patch olayı da 15 dk filan sürdü. ayrıca flashget desteği var ve yarıda kesilse de devam edebilosunuz.

girdim oyuna, lethe evet wrath sunucusuna girdim. elf hatunu açtım okçu olarak. tabi bu çömez olur, skill, stat vıdı vıdı'yı öğrenir sonra yeniden başlarım herhalde.

[ Mesaj 07 Mayıs 2007, Pazartesi - 19:41 tarihinde, Durotan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

New dawn guildin adı :)
sitesini de belirttim. foruma türkçe yazıp birinden çevirmesini istersenzi diğerleriylede paylaşır girizgahınız "suspria adımızı kötüye çıkarmış , priestde nbaşka class oynayabilen türklerde var!" şeklinde olursa tadından yenmez :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...