Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

YAAAAAAA AAAAAAAAARGH
deli oluyorum boyle işlere ya
isme verilen nota deli oluyorum!
45 uzerinden min 30 bekledigim sinavdan 11 aldim ya.
boyle bişe olamaz
herseyden puan kirmis, koklu sayiyi acmayi gostermemissin diyo bana ya ben 3. sinif matematik ogrencisiyim, onu zaten bilmiyo olsam burda işim ne ya, bana 4 işlemle puan kiriyo ya
burda nasil eşitlik kurdun diyo, of!
ya inanamiyorum.

arkadasimi hastaneye goturdum diye giremediğim makeupa arkadasimi aliyo yanındaydim diyorum beni almiyo raporun yok diyo
allahım cildiricam boyle bişe olmaz hersey ust utse geliyo ya
1,2 ortalama nedir ya
BOYLE ISIM SECEN OKULA KAFAM GIRSIN
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,
sağ kolumda özellikle bir bölgesi olmak üzere kötü bi ağrı var sabahtan beri. şu sıralarda coştu bu ağrı. o bölgenin derisi de hassaslaştı, dokununca acıyor falan. noluyo acaba? vurmadım bi taraflara falan diye de hatırlıyorum ama hayırlısı bakalım.

neyse yatayım en iyisi ben.
Sosyal ağlarda paylaş

lan yine dikildim sabahin korunde.
hayir deli falanda yok buralarda.
valla kargada bokuyla oynuyor, birazdan yer.

offf !

neyse geccek bunlar geccek. aciktim bide sanirim.
aslinda ben sorunu biliorm da ne soyleyebilirim ne de elde edebilirim.
en azindan bugun.
bide yarin.
gunluk ya, ben senin taa... hic yardimci olmuyorsun.

manyadim iyice ya.

hey !
bye.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük, aftan yararlanıyorum, üniversitede kalan 5 dersimi bu dönem bitirebilicem. 5000 dolar gibi bi açığım var, yarın okula gidip konuşucam. Belki bir açık yakalarım, olmadı kefil istiyolar, o biraz sorun olacak. Parayı da borç harç bulucam tabi yoksa nerde o para bende. Neyse, bunun yanı sıra 2 3 proje var kafada, arkadaşla başladık bir gaz, şu kriz ortamını fikirlerimizi hazırlayıp faaliyete geçersek, yaza doğru rahatlıcaz gibi. Bugün güzel günlerden biri. Sorunlar bi dolu, ama umut var en azından. Güneşi de özlemişim, şu bulutlar dağılsın artık be günlük, güneşe bakarken gülmek istiyorum her zamanki gibi... Cya :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...