Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

AshK

Öne çıkan mesajlar

günlük iki sevdiğim arkadaşım çıkmaya başlamışlardı geçen sene, bugün karşılaştık okulda, "AHIAHI SİZİ SEVGİ KELEBENKLERİ SİZİ" der gibi bi kucaklama hareketi yapıp güldüm
hayır sonradan "banane ki lan aslında" diye düşünmedim değil, ama bi daha olsa bi daha yaparım, garipüe.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
xunn said:
Günlük okula gidiyorum diye yanlış otobüse bindim bir baktım taksim meydanı dedim lan noluyoruz sonra tekrar binmeye üşenip eve döndüm.

lulz fail.

günlük bugün yine onu gördüm ama yine konuşamadım. :[

Lolz fail.

Saçlar uzayana kadar bekle bence. Gambaroooo, masquerade-kun!
Sosyal ağlarda paylaş

Bombi said:
ulan günlük.
dark side a geçmeye karar verdim.
yeter bu kadar iyilik yap kötülük bul :X
valla..hiç acımıycam bu sefer, çok hain planlarım var. :X

the dark side of the force is a path way to many abilities,some considered to be unnatural....
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto said:
Bombi said:
ulan günlük.

the dark side of the force is a path way to many abilities,some considered to be unnatural....

bu daha orjinal
Sosyal ağlarda paylaş

evet.

içim ısındı be. ne güzel bitti kitap.

uzun süre sonra ilk kez iyi hissediyorum herhalde. her bakıma süper toparlamış durumdayım. yol bir buçuk saat sürse de özellikle okula gidip gelmek pek yaradı bence. yüzüme renk geldi.

gidişim buruk olmuş olabilir, burulan taraf tartışmaya açık da olabilir hatta dönüp bakınca şimdi. dönüşümün muhteşem olması için hazırlıklara başlandı.

bir de bugün okulun en iç bayan hocasından üçüncü dersimizi aldığımızı öğrenmeseydim, çok daha mutlu bitebilirdi gün. neyse ki lab asistanı yakışıklı, sdf. derslere girmezdim de, 2 ayrı yoklama alınan dersten kaçmak insanı yorar. hele de ikincide haftalık assignmentlar veriyorlarsa. bakalım, hayırlısı. bir hafta yazmamış olsan verilen casei, çıkar ortaya gitmediğin -.-

nihanım, bunu okuyorsan seni şimdiden özledim bebeyim (L)

kardeşime her hafta bir kitap okutmaya karar verdim bu ara, masasının üstüne romen hikayeleri antolojisini bıraktım, ültimatomu verdim, okula gitmeyecek evde okunacak, zarar verilmeyecek, en ufak zararda yakarım onun saçlarını. büyüsün artık biraz, sıkı disipline tabi artık. en azından gidene kadar beyle biraz okusa alışır ben gidince kendi okur. bir zahmet.

yatayım bari, sabah 9 gibi binilecek o otobüse. akşama da btaya uğrarım, ayaklandım, işler bekler. sahneye çıkamayacaksam zamansızlıktan, konserler hariç, yazı yazarım ben de.

durmak yok bebeyim, yola devams.

kitap güzel diye yazalım dedik, wall of text oldu sdf. spo yapayım okunmasın bari. açıp okuyana selamlar, saygılar, öpüyorum al yanaklarından.

Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
Sotto said:
Bombi said:
ulan günlük.

bu daha orjinal

ehaheh.
anakini bugün daha iyi anladım be pati :/
asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...