Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Dunemaul Realm Başlığı

Choosen

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
Haftada 3-4 gün düzenli olarak Rated BG yaptığımız takımımıza katılacak yeni arkadaşlar arıyoruz.

Öncelikli olarak aradığımız sınıflar;
[list]
[*] Resto Druid
[*] Holy Paladin
[*] Frost Mage
[/list] Bunların dışında Feral Druid, Retri Pala, Shadow Priest, Rogue, Shaman, Warlock ve Warrior alımıda yapmaktayız.

Gereksinimler;
[list]
[*] Minimum 2,5k+ resillience.
[*] PvP deneyimi
[*] Süreklilik
[/list] İlgilenenler bana PM ile ulaşabilirler.

Not: Henüz resillience kriterine sahip olmayan arkadaşlarda iletişime geçerse onlarıda bir şekilde değerlendirebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Random yaparken aynı bg'de olmamız sebebiyle buradan birkaç türk oyuncu ile karşılaştım. Aman allahım kötü olmalarını bir kenara atıyorum sorun değil, dost şekilde yapılan tavsiyelere bile insan küfürle mi cevap verir. Bildiğin varoş mahallesine çevirmişler ortalığı, seviye yerlerde. Benzeri davranışlar sergileyenler alınmasın ama realmın genel yapısı buysa orada oynamak gibi bir hataya düşenlere bol sabır diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

wow #zurna

dunemaul'da oynayanlar da kapasitelerini belli ediyorlar zaten.
Oyundan ne kadar anlayıp anlamadıklarını realm seçimleriyle göstermiş oluyolar.

Avrupa'da bu tarz realmler kaç günde boşalmış geçmişte bi araştırın bakalım.
millet kendi ırkının seviyesizini gördüğünde
" ooo kaç kaç kaç kaç " yapıp veriyo 20€..

Bizimkiler de " ne var canım bunda.. Her yer aynı işte trade channel okuma ne var yani.. "

Ama aslında baya iyi oluyo.Bütün seviyesiz ve kalitesiz oyuncuları toplamışlar işte..

Kısaca uzak durucan kendi dünyalarında seviesizligin dibine vurarak wow hayatlarını sürdürücekler orda.
Sosyal ağlarda paylaş

Beni mi hedef göstererek yazdın bilmiyorum ama realmde bize gayet saygı duyuluyor, diğer Türk oyuncularla iletişimimizde de sıkıntı yaşamıyoruz. Başarı konusuna gelince yaptıklarımız ortada zaten her geçen günde başarılarımızı geliştirmek için çabalıyoruz. Realm'de sıkıntı yaşayanlar önce kendilerine de baksınlar herkes çapul bir siz elitsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...