Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Dunemaul Realm Başlığı

Choosen

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
  • 7 ay sonra ...
reroll yaptıgıma binpişman oldugum generalde her daim turklerle dalga gecildigi,surekli turklere hakaretin oldugu. egoları inanılmaz yuksek bir iki iyi iş yapan turk guildnin oldugu,yabancılarının çok ama çok leş oldugu ,turk çok diye ipini koparanın geldigi ölmeye yuz tutmuş bir server:D
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bu server'a zamanında Tyrants guildi için gelmiştim. Sonra Tyrants guildi dağıldı. O kadar pişmanım ki şimdi geldiğime. Yerli / Yabancı o kadar çok noob varki , gülme ve ağlama arasında kalırsınız. Genelde oyuna yeni başlayan tipler burada hep. Türk guildi olarak sadece Catasrophe iyi işler yapan. Diğer turk guildleri toplama adamlardan olusuyor. 25 online bulurlarsa raid yapıyorlar, şansları ve sabırları varsada bir iki boss kesiyorlar işte. Şimdiye kadar 6-7 kez migrate'e para verdim. Artık vermekte istemiyorum. Eğer free açılırsa hiç düşünmeden kaçacağım bir server dunemaul. Gideceğim yere bakmıcam bile.
Sosyal ağlarda paylaş

@janis dunemaul un durumu kotu olabilir ama gidecegin realm i yine de arastir. Bazi serverlar nasil dunemaul da full turk varsa o serverlarda da italyan portekizli vs gibi belli ulkeden adam kayniyor. Random hc lerde bazen crush la baslayan bi server var ordan elemanlar denk geliyor ve simdiye kadar gelenlerin hepsi italyandi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
darısı başımıza inşallah :) cataclysm de twisting nether da olacagım buyuk ihtimal :)

bu arada bir çok twisting e gecmeye başladı şu ana kadar giden guild ler saglam turk guildleri ama yakında takipçileri gelir orayıda burnin legion,dunemaul gibi bir yere ceviririz:D
Sosyal ağlarda paylaş

janis said:

Bende bu server'a zamanında Tyrants guildi için gelmiştim. Sonra Tyrants guildi dağıldı. O kadar pişmanım ki şimdi geldiğime. Yerli / Yabancı o kadar çok noob varki , gülme ve ağlama arasında kalırsınız. Genelde oyuna yeni başlayan tipler burada hep. Türk guildi olarak sadece Catasrophe iyi işler yapan. Diğer turk guildleri toplama adamlardan olusuyor. 25 online bulurlarsa raid yapıyorlar, şansları ve sabırları varsada bir iki boss kesiyorlar işte. Şimdiye kadar 6-7 kez migrate'e para verdim. Artık vermekte istemiyorum. Eğer free açılırsa hiç düşünmeden kaçacağım bir server dunemaul. Gideceğim yere bakmıcam bile.

Gel Twisting Nether'a Guilde ihtiyacın bile yok..
Sosyal ağlarda paylaş

trade channel biraz once gene karıştı turkler birbirine girdi:D anam anam ama ne kufurler ediyor bizimkiler birbirine varya off hem komik hem üzücü:) sebepte hep aynı ha! bizimkilerin yaptıgı bişeyden dolayı gavurlardan biri cıkıyor ataturk e turklere saymaya başlıyor sonra bizimkilerde ing olmadıgı için turkçe sövmeye başlıyorlar ,sonra biri çıkıp bırakın şu turkçe konusmayı bundan boyle yapıyorlar diyor, en son bizimkiler ana avrat birbirlerine giriyorlar:D

enson trade i kapattım valla:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...