Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU - Dunemaul Realm Başlığı

Choosen

Öne çıkan mesajlar

bugun adamın biri alt kasarken bana pedal yokmu bunda pedal diye sordu:) pedal ney dedim? bu oyuna pedal takılmıyormu dedi! yahu ne pedalı nediyorsun dedim ? ohoooo dedi sende hiç bişey bilmiyorsun dedi:S cidden pedal ne bilen varmı?

heirloom itemleri geri yollayıp lvl 21 karakteri sildim birdaha da turkçe isimli karakter açmamaya yemiin ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
smyrnas said:

bugun adamın biri alt kasarken bana pedal yokmu bunda pedal diye sordu:) pedal ney dedim? bu oyuna pedal takılmıyormu dedi! yahu ne pedalı nediyorsun dedim ? ohoooo dedi sende hiç bişey bilmiyorsun dedi:S cidden pedal ne bilen varmı?

heirloom itemleri geri yollayıp lvl 21 karakteri sildim birdaha da turkçe isimli karakter açmamaya yemiin ettim.

o pedal muhabbeti sanirim ko da var. pot a basmak icin pedal kullaniyorlarmis daha kolay/ hizli olsun diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Guildimize(Narcolepsia) aktif ve kaliteli oyuncular arıyoruz ama yaza yaklaşmamızdan mıdır nedir ,guildlere başvurular azalmış durumda ,kendi oyuncularımızda finaller ,projeler ve benzeri durumlardan ötürü arada bir gelemiyorlar ,haliylede raid sayımız ve progressimiz düşüyor, yok mu arkadaşlar Dunemaul da oynayıpta bizimle beraber raid yapacaklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...