Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. Pepelek Darbe Denemesi

Dagger

Öne çıkan mesajlar

Bir salavat getirir ve etrafindaki buzlar erir. (bakiniz Cüneyt ArkIn). Duvarda asildigi yerden iner Faerdunun boynunu arkadan kirar.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

O imza düzmece. Imzandaki gibi bir yazi yok..[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Sosyal ağlarda paylaş

Estelin bir anda maskesi düser ve Faerdunun manitasi oldugu ortaya çikar. Estel ise assagidaki bir samsite tan füzeleri coktan faerdunun gemisine nisan alip ates edip gemiyi düsürmüstür.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

Sosyal ağlarda paylaş

Pes. Çok fazla Starwars muhabbeti bilmiyorumç.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 03 Şubat 2003 03:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yılmadık, yıkılmadık! savaşa devam![hline]Sonsuz karanlık bu yaslı günümde
Yad insanoğlu bu durmaz sözünde
Nerden bilinmez bu kin gözlerinde
Yansır bu korkum sararmıs yüzümde
Halim bilmez, derdim sormaz
Zor anımda, sahip çıkmaz
Böyle sansız mertlik olmaz
Bu ihanet cezasız kalmaz
Sosyal ağlarda paylaş

*!Devreye son anda Ardeth girer*

Bakalım bı bombalara karşı dayanabilcekmisiniz

*!ardından gate açar*

*Son olarak kendi silahını çıkarır*

Gelin hüleen[hline]''Daha fazla gururla yaşama imkanı kalmayan bir savaşçı gururuyla ölmelidir'' - Friedrich Nietzsche
Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon

Sosyal ağlarda paylaş

• 9 yıl sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...