Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2. Pepelek Darbe Denemesi

Dagger

Öne çıkan mesajlar

Fedaykin arkasında birkaç yandaşıyla birlikte idama adım adım yaklaşmaktadır.Asılmak üzere ilk önce Fedaykin`in boynuna ip bağlanır.Zaman giderek yaklaşmaktadır.Karanlık odanın içinde saatin tıkırtısı duyulmaktadır.5,4,3,2,.....
Fakat aniden karanlık kapının diğer tarafından beyaz bir ışık vurur.Kapı bir atom bombası etkisiyle havaya uçar.
DE-JANDALF altında sütçü osman aga`nın eşeği DİLAVER ile tam orda durmaktadır.Elinin tek bir hareketiyle herkezi vibratöre çeviren DE-JANDALF birkaç dostuda arada kaynatmayı ihmal etmez.DE-JANDALF yandaşlarını idamdan kurtarmıştır.Fakat asıl savaş daha yeni başlamaktadır.

sütçü osman aga`nın eşeği Dilaver`e yorgun Fedaykin`i de alan DE-JANDALF odadan çıkarken arkasına bakar ve......
neyse burası kalsın...:-)[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Sosyal ağlarda paylaş

O sirada idam mangasinin bulundugu hapisane avlusunun bati duvari korkunc bir gürültüyle yikilir toz duman icinde palet gicirtilari duyulur ve bir tank görünür.

*!Komuta kulesinin kapagini acar ve tankin makinelisiyle idam mangasini tehdit edercesine bir salvo yapar ve konusur*

General Fedaykin sizi kurtarmaya geldik. Pepelek silahli kuvvetleri 1. zirhli tümeni emir ve görüslerinize hazirdir komutanim.

*!Fedaykin`i arkada bekleyen bir APC`ye bindirir ve emrindeki 300 zirhli aracla meclis binasina dogru ilerlemeye baslar*[hline]Yok lem imza fln...De get!

[Bu mesaj Wolfshade tarafından 03 Şubat 2003 00:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

*!Kapidan çikarken birden Estel Anorienin Valardan getirdigi bir ordu dolusu elfi karsisinda görür.*

Maceraniz burada bitti gençler.

*!ortama mass paralyze çakar*[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

*!Emrindeki tüm zirhli araclara elflere ates acmalarini ve direnenleri cigneyerek gecmelerini emreder*

Panzerler korkunc homurtularla ileri atilir.Calisan makineli tüfeklerin ve 130 mm toplarin sesleri meydani doldurur.Elf piyadelerini cigneyen zirhli tümen yoluna devam eder.[hline]Yok lem imza fln...De get!
Sosyal ağlarda paylaş

*!Elfler çignenmezler tanklar içlerinden geçer gider* *!Esas elfler bir anda tepeden atlayarak tanklara koyduklari bombalarla tüm zirhli birligi havaya uçururlar.*[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız
demokratik olun benim elimde sizin nikinizin altına goril koyma imkanım yok! işte ama siz bana goril koyar ben size koyamazsam bu adil ve demokratik olmaz! onun için silmelisiniz goril i!

Sosyal ağlarda paylaş

yaa :)

*!Elfler kaçirilan fedaykini zirhlilarin içinden alirlar ve idam sehpasinda ait oldugu yere götürürler.*[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

Sosyal ağlarda paylaş

Elfler fedaykini tekrar hapise tikarlar güvenlik onlemlerini arttirirlar. Pepecatraz a da yaklasan herkese rain of fire çakacak bir büyü atarlar. Fedaykin öldürülseydi kahramanlastirilir ve darbe girisiminin büyümesine sebep olurdu. Bir grup elf baslarinda Estel Anorien ile birlikte Daggeri aramaya çikarlar.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

Sosyal ağlarda paylaş

Fedaykin hapishanesinde misil misil uyurken görevliler BonePART isimli deliyi hastaneye tikarlar. (no offense.) Beyinindeki problemlerden kelimeleri eksik yazma, karistirma gibi hastaliklarinin tedavisi için bir süre hastanede kalacaktir. Elfler bu sirada Daggerin izini bulur.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

Sosyal ağlarda paylaş

*!Fedaykin'i uğurlarken ayinlerine tekrar başlar ve ayı tekrar yükseltir*

heh Bone, sen ne kadar düzgün yazıyorsan, öldürdüğünü sandığın fedaykin de o kadar hologramdı. Sence biz düşünemedik mi böyle bir şeyi...

*!Generaline selamını çakar, ve tekrar yukarıdan izlemeye devam eder*[hline]'Cause everyday we pay the price,
With a little sacrifice...

Bob Marley - Jammin'
Sosyal ağlarda paylaş

Ne Elfleri ne saçmalıyorsun?
Estel_Anorien'i kualğından tutar tek sözcükle valinora geri yollar;
Zavallı kana susamış insanlar sizi burada kavgalarınızla başbaşa bırakıyorum.[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

Elflerin uyguladığı büyüler DE-JANDALF için devede kulaktır.Bütün hepsini temizler ve Fedaykin in öldüğünü idda edenlerle girdiği 3 porsiyon bol acılı urfa kebabı yemek için osman aga`nın eşeği Dilaver`eFedaykin`i bindirir.Dilaver`in yavaşlığından şikayet edn DE-JANDALF otobanda otostop çeker ve duran bir Boing747 ye OSMAN AGA`NIN EŞEĞİ DİLAVER İLE birlikte atlar.:-)[hline]_K_SeD_ saygıyla sunar...
Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Sosyal ağlarda paylaş

*!Cok bozulur* Bulabildigi ilk gemiyle aksiyona geri döner.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 03 Şubat 2003 01:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

*! Berk kızmıştır *
*! VAların yardımıyla Estel_Anorien'in gemisi batırılır; Ulmonun isteğiyle ıssız bir adaya sürüklenir *

*! Berk'i nsesi rüzgarda bir fısıltı halinde duyulur *
Sen orda uslu uslu otur bakalım....[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

Azimlidir sazlardan tekne yapar...[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

Sosyal ağlarda paylaş

*!Faerdun emrindeki Jedilerle beraber Bonepart ve Sicilyalilarını -gripler- ve öbür dünyaya yollar.Kendisi Renegade oldugundan kimseyi takmamaktadır.Valar kimmiş der Imperial Star Destroyer inden Manwe ve yardakçısı Berk in kafasına Ion Cannon atar.Bundan da haz alamaz sal yapmaya calisan zavallı Estel i de ışın kılıcıyla ikiye ayırır*

İşte darbenin sonu budur !

May the force be with me![hline]
The wind it blows around her hips
His blood drips from age old lips
Hair so dark it holds the night
And conceals the dreaded light
“The night is my strength thy blood is my life
Come slit my wrists, let me be your wife”
Sosyal ağlarda paylaş

Bölünen parçalarindan tekrar bütünle$ir. (Terminatör misali) Yüze yüze karaya çikar. Faerdunu bulur. eline geçen ilk sivri seyi cevirir saplar.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

[Bu mesaj Estel_Anorien tarafından 03 Şubat 2003 02:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ha ha sefil yaratık

*!Jedi hologramindan konusmaktadir*

Simdi Öleceksin!

*!Estel in üzerine 5 tie-bomber salar*

*!Bu arada Star Destroyerinde rahat rahat oturmaktadır*[hline]
The wind it blows around her hips
His blood drips from age old lips
Hair so dark it holds the night
And conceals the dreaded light
“The night is my strength thy blood is my life
Come slit my wrists, let me be your wife”
Sosyal ağlarda paylaş

Biz türküz bize bisey olmaz diyerek tie bomberlari iplemeden cüneyt arkin abisinden ogrendigi taktikle siçrayip star destroyera girer. Orda içerde Faerdunu bulup eline geçen ilk sivri şeyi bu berk için bu ulmo için vesaire seklinde saplar ve Faerdunu assa atar.[hline]nukbasliklikiz, 31 Ocak 2003 16:28 tarihinde demiş ki: pazartesi o gorili nikimin altında görürsem yandınız

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...