Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tarrasque öldürebilen insan evladı?

Christoph_Vassel

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
4. editionda artık öldüremiyoruz sanırım.

hp 0 olunca tünel kazıp gidiyo. uykuya dalıyomuş.

teknik olarak hiç ölmüyor yani=).

anca 2 tane wish ile filan belki.

"allam lütfen gitmesin, lütfen"
"allam hazır gitmemişken ve zor durumdayken bi tane de sen vurda ölsün aptal şey, amin"

anca böle belki.
Sosyal ağlarda paylaş

1hp bile kalmış olsa, arkadan gelen orduyu arkadan gaz çıkarmak suretiyle bile bertaraf edebilir. şaka bir yana o boyutta bir yaratık tünel kazmaya başlarsa (artık bilmiyorum ne süratte kazabiliyor) herhalde deprem olur falan taş üstünde taş kalmaz. özellikle mi yapıyorlar, bu abuk subuk yeni kuralları çıkarıyorlar anlamış değilim.

gerçi tarrasque ile karşılaşma şansı milyonda kaç olur o da ayrı bir tartışma konusu. yada kaç tane aklı başında DM tarrasque çıkarır oyuncunun karşısına (baş ağrısı tutup da oyunu bitirip, sonra da yatıp uyumak istemiyorsa).en son tarrasque gören çöldeki kutup ayısıdır (bedeviyi çoktan mideye indirmiş olduğunu varsayıyorum) herhalde. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Luxor said:
şaka bir yana o boyutta bir yaratık tünel kazmaya başlarsa (artık bilmiyorum ne süratte kazabiliyor) herhalde deprem olur falan taş üstünde taş kalmaz.

tünel kazmıyor diyorki toprakla bir olup suya dalarmış gibi dalıyor dünyanın merkezinde tekrar uykuya yatıyor, zaten beast türevi bir yaratık değil elemental yapmışlar 4th da
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Lisedeyken çok uzun süreli bir oyunda (hemen hmen hergün oynuyorduk)öldürmüştük.Dövüşmek zorunda kaldık kaznabileceğimizi düşünmüyorduk ancak savaş 2 turn sürdü :)Kaç kişi olduğumuzu hatırlamıyorum ama baya kalabalıktık epic karakterlerimiz vardı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya tmm o zamanlar çok düzgün oynamıyorduk hani şöyle deseniz "ya tarrasque yi nereden buldunuzda öldürdünüz?" çok açıklayamam ama 20 lvl üstü ve 0 dan oynanıp gelinmiş 6 7 karakterle (bide npc ler var tabi)iyi bi şavaş planıyla öldürmek gerçekten çok zor değil bahsettimiz yaratık çok devasa efsanevi falan ama int'i çok düşük bence bi red dragonu öldürmekten çok daha kolay öldürülmesi isterseniz deneyin. D&D de bazı şeylerin tüm verileri önünüzde olduğu halde pratikte nasıl sonuçlar doğuracakları belli olmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

ya yazarken utana sıkıla yazmıştım zaten böyle bir muameleye maruz kalacağımı biliyordum :)daha toyduk o zamanlar çok hızlı level atlıyoduk bir sürü saçmalıklar vardı şimdiki oyun tarzımızla 5-10 yılda ancak o lvl a gelebiliriz o itemleri elde edebiliriz sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...