Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gandalf The White vs. Raistlin Majere

Selamon

Öne çıkan mesajlar

said:
GeeM, 07 July 2003 19:52 tarihinde demiş ki:
Gandalf: Raistlincim senin için beni yener diyolar doğru mu?
Raist: Yenerdim ama malesef biz ayrı dünyaların insanıyız[hline]

Perfect :)[hline]tHe Original fi$h®
Banshee

Popeye, 04 July 2003 23:08 tarihinde demiş ki:
zaten bi elflere bide gandalfa torpil geçiliyo orta dünyada diger ırkları sallayan yok
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 07 July 2003 21:47 tarihinde demiş ki:
ad falsolu birader. Raistlyn Majere. ne o oyle Martin Mystere der gibi ya da Mitsubishi Pajero.... guney amerikali mi bu ? venezuelali mi ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com

Farkeder mi?
Gandalf da yamyam gibi ona bakarsan[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GeeM, 08 July 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 07 July 2003 21:47 tarihinde demiş ki:
ad falsolu birader. Raistlyn Majere. ne o oyle Martin Mystere der gibi ya da Mitsubishi Pajero.... guney amerikali mi bu ? venezuelali mi ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com

Farkeder mi?
Gandalf da yamyam gibi ona bakarsan[hline]

gandalf cok ironik bir ad. demigod bir sahis icin bir koylu ismi. yalin temiz net. gandalf. Messehghurliliparan degil, Hatsemurlilikut hic degil. asil guclu adamlarin ismi basit olur.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Raistlin bi yerde bi köyde bi büyü yapmıştı Chrysania mıydı neydi o karının yanında evler yok olmuştu yanmıştı falan
o büyüyü yapsa gandalf zaten kaçar ortamdan koşarak
yada sarumana yaptıı gibi staffla melee dalmaya çalişir yanar geberir
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 08 July 2003 03:34 tarihinde demiş ki:
adam ölüm ve cehennem alevlerinin arasından yürüdü de raistlin'in lvl 3 büyüsü mü etki edecek..[hline]Sam'i bu Gatling Gun'a çıkardığınızda katliam yapabileceksiniz.
Level, Ağustos 2001

lol raistlinde cehennem'de yurudu hatta savasti oldurdu yoketti hapsoldu vs.[hline]laylaylom
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyada en kıl olduğum büyücülerin başında Gandalf gelir. Şöle 2 tane büyüsünü göremedim. İstediği kadar bilge olsun büyü yapmasın işlemez bana:) Daha orc kesemiyo (bknz Hobbit) zaten bide gidip Raistlin'imi kescek? Raistlin, Gandalfın kulağını çeker. (Ben ikisinide sererim ayrı konu..)[hline]
Never was and never will be..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 08 July 2003 02:07 tarihinde demiş ki:
...asil guclu adamlarin ismi basit olur...

misal: pug

yaw bu arada benim fikrim konuyla alakalı şudur: Gandalf büyüle alakası olmayan sürekli kolpa yapan, cehennemin içinden geçtim, ölümün üstüne yürüdüm gibi şeyler söyleyen ve tek şahidinin kendisi olduğu bi adamdır. İşte millet benden tırssın da lafımı dinlesin diyen, hatta sırf onun için sakal bırakmış bi adam... Bilge olmasına bilge de büyü müyü fıs. Yiyosa bizim bahçeye gelsene oglum.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

gandalf dede:

RAIST-LINNN MA-JERRRE!!! I'm not trying to kill you! i'm trying to help you.

deyip bir de masum masum gülümseyince raistlin ağlama başlar ve olay hallolur :-)[hline]eski bir çin atasözü der ki:
chong song tung, chenk.: (ayağını yorganına göre uzat)

[Bu mesaj Sufi tarafından 09 July 2003 13:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 09 July 2003 13:42 tarihinde demiş ki:
gandalf dede:

deyip bir de masum masum gülümseyince raistlin ağlama başlar ve olay hallolur :-)[hline]eski bir çin atasözü der ki:

:D Kesinlikle... Adam psikolog zaten büyücü diil. Ayrıca zaten Raistlin'in de psikoloğa ihtiyacı var zannımca.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 09 July 2003 13:33 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 08 July 2003 02:07 tarihinde demiş ki:
...asil guclu adamlarin ismi basit olur...

misal: pug

yaw bu arada benim fikrim konuyla alakalı şudur: Gandalf büyüle alakası olmayan sürekli kolpa yapan, cehennemin içinden geçtim, ölümün üstüne yürüdüm gibi şeyler söyleyen ve tek şahidinin kendisi olduğu bi adamdır. İşte millet benden tırssın da lafımı dinlesin diyen, hatta sırf onun için sakal bırakmış bi adam... Bilge olmasına bilge de büyü müyü fıs. Yiyosa bizim bahçeye gelsene oglum.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?

git bak bakalim pencereden bi bahce kalmis mi[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 09 July 2003 13:46 tarihinde demiş ki:
said:
Sufi, 09 July 2003 13:42 tarihinde demiş ki:
gandalf dede:

:D Kesinlikle... Adam psikolog zaten büyücü diil. Ayrıca zaten Raistlin'in de psikoloğa ihtiyacı var zannımca.[hline]But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world and will blow your head clean off, you've got to ask yourself a question: do I feel lucky? Well do ya, punk?

yaaaahu siz hala kavrayamadiniz mevzunun ic yapisini. adami heavens gonderiyor araci olarak bi amacla. orayi burayi yikmak isteseler adam bile gondermezler. gandalf gormus gecirmis, raistlinden cok once ego olayini cozmus yer yaran buyulerini yapmis demek ki simdi buyuklenme iceren buyuleri yapmiyor. raistlin erkekse cep numarasini versin gandalfa[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...