Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gandalf The White vs. Raistlin Majere

Selamon

Öne çıkan mesajlar

ya yerim gandalf'i be heh
herşey yaşla ilim irfanla alakali deilki , gandalfin şiir söyleyip çayırlarda gezdiği kadar raistlin gidip pvp kasior skill kasior be :)
gandalfin nerede kiminne kapiştiğini gördünki doğru dürüs
gandalf raistlini görünce Lord soth un yaptığını yapabilir anca
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Baggio, 06 July 2003 22:28 tarihinde demiş ki:
Adam gibi frp'den anlayan, filmi seyredip de kendini Gandalf zannetmeyen biri olmasa boyle bir tartismaya girmez zaten :) Normaldir, varmayin ustune. Acilin nefes alsin.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
L50 Elven Eldritch Officer of Soul Reavers, LGM Tailor
Email: [email protected] | Icq: 5100111

Söylediklerini kınıyorum. Silmarillion la birlikte başladığım frp yolculuğum da şu sitede ki millettin en az 4de3ünden daha iyi frp biliyorum. Gerek kitaplar gerekte masaüstü oyun konusunda iyi olduğumu çekinmeden söyleyebilirim. Bilip bilmeden konuşmamanı tavsiye edicem sana. Asıl sen kendini birşey sanıpda başkalarına laf atma. İstediğin her platformda oturur konuşurum senle. O zaman anlarsın neyi bilip bilmediğimi. (oof off sinirden klavyeyi kırdırtcan bana) Söylediğin sadece terbiyesizlik.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Ozel mesaj atinca buraya tasimayacaksin sanmistim da ben de buraya yazayim bari; Fb-6s tartismasi yapar gibi Raistlin-Gandalf tartismasi yapan seviyede bir insan Tolkien'in yegeni olsa umrumda degil.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Sosyal ağlarda paylaş

Raist denen karakterden nefret ediyorum. İnsanların onu Gandalf'tan üstün görmeleride beni ayrıca sinirlendiriyo. Bu forumlarda beni destekleyen arkadaşları okudukca keyif alırım dedim. Ama sen tuttun beni tanımadan benle dalga geçtin. Kimisi tuttu Gandalf'ın ne olduğunu bilmeden küçümsedi. Kimisi Raist'i şişirdi. Amacım hiçbir zaman seviyesiz tartışma yaratmak değildir. Ayrıca olayı ne şekilde fb-GS tartışması gibi yapmışsın söylersen belki hatamı düzeltirim.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TheSilver, 06 July 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
lord soth odunun teki zaten onu sallayında gandalfında büyüleri bir clericeden ileri gitmiyor raistlin gandalfı dağıtır fakat rasitlini güçleride beleş ve şişme yani adamın içinde fistan var büyünün üç tarısı buna su gibi mana akıtıyorlar :)
ehe yanimda arkadaş wardi söyle şu tipe
gitsin lord soth un kitaplarını okusun özellikle de
"Azalin ' le savaş " ı iyi okusun dedi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
gandalfında büyüleri bir clericeden ileri gitmiyor

Yapma be TheSilver. Hadi Raist alır filan diyosun, anlarım senin görüşün ama Gandalf'da bu kadar küçümsenmez ki yahu.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 06 July 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
Raist denen karakterden nefret ediyorum. İnsanların onu Gandalf'tan üstün görmeleride beni ayrıca sinirlendiriyo.

said:
Selamon, 06 July 2003 22:44 tarihinde demiş ki:
tartışma yaratmak değildir. Ayrıca olayı ne şekilde fb-GS tartışması gibi yapmışsın söylersen belki hatamı düzeltirim.

Bilmem anlayabildin mi? Gandalf amcan mi ne, sanane mesela? Ya da ayri dunyalardaki iki karakteri niye street fighter icine sokmaya calisiyorsun? Gandalf'in tanri soyundan bilmemne geldigini nerden cikardin, madem bu kadar engin frp bilgin var?

Okudugun kitap sayisi veya ne zamandir okudugun beni ilgilendirmiyor yani pek de, su threadi actigin an frp seviye ve kulturunu belli ettin zaten.[hline]Gesp (a.k.a Baggio) | www.gesparts.org
Sosyal ağlarda paylaş

baggio'nun dediği gibi işin içine ettiniz.

ama gandalf'ı olmadık şekillere sokmanız devam ediyor.

Varsayımlarla olmaz bu iş.
Biri bilge diğeri büyücü.
Raistlin ne kadar cüzzamlı olsa da, adamın yaptığı büyüleri biliyorsunuz. Ne kadar ölümcül olduğunu da biliyorsunuz.

Oysa Gandalf, bir iki ışık büyüsü dışında hiç birşey yapmadı.
Her ne kadar yarı tanrı da olsa (vaia malar artık ne derseniz diyin), adamın büyü yaptığını görmedik. Ayrıca middle earth'ü lütfen pis emmellerinize alet etmeyin. Güzelim hikayeyi berbat ettiniz. Orda öyle şatafatlı büyüler yapılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

raistlinden hoşlanmam ve gandalf karşılaşması saçma fakat zaten geyiğine olduğu için olsa diye fikrimi söylüyorum tolkeyn gandalfı yazarken adamın birğün çok abartı güçlü baş büyücülerin karşısına çıkıcağını düşünmemiş :) yani kitapta geçen bir ışık yakma bir şeytan kovma dışında yaptığı birşey yok ona dayanarak bir clericeten ileri gitmiyor diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor ne de güzel anlamıştı tartışmanın amacını. Nede güzel iki yazıyla açıklamışdı herşeyi. Siz tuttunuz bana laf ettiniz, Gandalf'ı aşşağıladınız. Gandalf'ın neden yarı tanrı oluşunu anlatmakla uğraşmıycam. Kendini birşey sananlara cevap yazmakla yapmışım ben en büyük hatamı. Tartışmayı anlayıp da o doğrultuda mesaj yazan herkese teşekkürler. Amacım hiçbir şekilde iki karaktere strenghfight yaptırmak değildi. Son söz olarak yeniden ve yeniden söylüyorum Viktor'un yazdıklarını okuyun.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 06 July 2003 22:31 tarihinde demiş ki:
ya yerim gandalf'i be heh
herşey yaşla ilim irfanla alakali deilki , gandalfin şiir söyleyip çayırlarda gezdiği kadar raistlin gidip pvp kasior skill kasior be :)
gandalfin nerede kiminne kapiştiğini gördünki doğru dürüs
gandalf raistlini görünce Lord soth un yaptığını yapabilir anca

Sende gördün ya raistlin i pvp kasarken zaten hey ya :)[hline]The Legends will never die
KinGpiN
the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

ya doggy hayalet oldu kaldı öyle takılıodu en son dimi..
*!kıldır*
daılın kardeşim ehehe.
bu arada orda lord sothla ilgili bilgi için azalinle savaşı özellikle okusun diyen arkadaşa : azalinle savaşın neresinde lord soth war ?[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sufi, 06 July 2003 18:02 tarihinde demiş ki:
raistlin; hırs, kıskançlık, bencillik tarzındaki negatif enerjisiyle yapıcı olamayacağını kavrayamayacak kadar firasetsiz. gandalf ise bir arif. kıyası bile söz konusu olamaz ikisinin.

Gandalf ile Raistlin'i kıyaslıyorsunuz, sonra gandalf yener diyorsunuz?
Neden? yukardaki durumlar yüzünden mi? Raistlin cüzzamlı, Gandalf ise turp gibi olduğu için mi?

Yok gandalf ölümlülerin işine karışmazmış, aslında yapabildiklerini görmemişiz felan filan..

Yok kardeşim adam bana, fireball felan attığını göstercek. Atmıyorsa konuşmayın. Raistlinin kitaplarını alın okuyun. Adamın ne tür büyüler yaptığını okuyun. Cüzzamlı, güç delisi felan ama, büyüsel olarak gandalf'tan daha iyi. En azından öyle görünüyor. "Gandalf aslında iyi bir büyücü de göstermiyor." Gösterseydi kardeşim. Belki Raistlin süper mega ultra güçleri vardı da göstermedi. Görünen köy kılavuz istemez. Varsayımlarla konuşuyorsanız hiç konuşmayın daha iyi... Ben bu aptal tartışmadan çıkıyorum bir daha birşey söylemiycem.
Sosyal ağlarda paylaş

hı bir de selamoncum
ben raisti gandalf sakallısından daha yakın buluyorum daha çok sewiyorum diye sinirlenmeye hakkın falan yok istediğimi sewerim.
senin o okuduğun kitapların hepsini biz de okuduk öyle sen çok biliomuş hawalarına girip de milletin fikrine saygısızlık etme hakkını kendinde bulmadan önce bir kez daha düşün sonra konuş yada kır klavyeyi konuşma.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 06 July 2003 23:12 tarihinde demiş ki:
hı bir de selamoncum
ben raisti gandalf sakallısından daha yakın buluyorum daha çok sewiyorum diye sinirlenmeye hakkın falan yok istediğimi sewerim.
senin o okuduğun kitapların hepsini biz de okuduk öyle sen çok biliomuş hawalarına girip de milletin fikrine saygısızlık etme hakkını kendinde bulmadan önce bir kez daha düşün sonra konuş yada kır klavyeyi konuşma.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

offfff kavgada söylenmezzz[hline]
-----wazzup?------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 06 July 2003 22:46 tarihinde demiş ki:
said:
gandalfında büyüleri bir clericeden ileri gitmiyor

Yapma be TheSilver. Hadi Raist alır filan diyosun, anlarım senin görüşün ama Gandalf'da bu kadar küçümsenmez ki yahu.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''

silverin bir posttaki gorusu o postta soylemek istedigi seye gore degisiyor. yerine gore gandalfci yerine gore termici, yerine gore raistlinci oluyor.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

:lol: bu herif bana laf atmadan duramıyor bak geçmiş yazıları oku ne diyor raistlini sevmiyorum fakat gandalfı dağıtır diyor bunu güçlerine dayanarak söylüyorum gandalfı yener deme benim raistlina tapıyor olduğum anlamına gelmez ben fikrimi söylüyorum.

[Bu mesaj TheSilver tarafından 06 July 2003 23:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 06 July 2003 23:11 tarihinde demiş ki:
said:
Sufi, 06 July 2003 18:02 tarihinde demiş ki:
raistlin; hırs, kıskançlık, bencillik tarzındaki negatif enerjisiyle yapıcı olamayacağını kavrayamayacak kadar firasetsiz. gandalf ise bir arif. kıyası bile söz konusu olamaz ikisinin.

Gandalf ile Raistlin'i kıyaslıyorsunuz, sonra gandalf yener diyorsunuz?
Neden? yukardaki durumlar yüzünden mi? Raistlin cüzzamlı, Gandalf ise turp gibi olduğu için mi?

Yok gandalf ölümlülerin işine karışmazmış, aslında yapabildiklerini görmemişiz felan filan..

Yok kardeşim adam bana, fireball felan attığını göstercek. Atmıyorsa konuşmayın. Raistlinin kitaplarını alın okuyun. Adamın ne tür büyüler yaptığını okuyun. Cüzzamlı, güç delisi felan ama, büyüsel olarak gandalf'tan daha iyi. En azından öyle görünüyor. "Gandalf aslında iyi bir büyücü de göstermiyor." Gösterseydi kardeşim. Belki Raistlin süper mega ultra güçleri vardı da göstermedi. Görünen köy kılavuz istemez. Varsayımlarla konuşuyorsanız hiç konuşmayın daha iyi... Ben bu aptal tartışmadan çıkıyorum bir daha birşey söylemiycem.

yaahu, her bazda gandalf yener. neden yener ? adam iyi. adam sirtini iyi guc odaklarina dayamis. ee oyle adama ben de veririm destegimi. her sey bir yana, sifr gandalfa iyi oldugu icin destek veren adamlar beraberce gelip bi kafa atsa raistlin bilmem kac milyon kafa manyagi olur.

hirsli, milleti kaziklayabilen, kendi amaclari icin milleti harcayabilen sahistan kimseye hayir gelmez. boyle adama saygi duymayi birak, denk getirirsem bir celme de ben takarim. mantik bu.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...