Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

bloodlines in xp dağitimi çok iyiydi. questin bölümleri başina xp aldığın için. adam öldürmeden sesiz sakin işine bakan oyuncuları, geri de bırakmıyordu xp olarak. üstelik diğer crpgler gibi istesen kötü olursun ama bak kötü olursan şu kadar xp kaybın olur muhabetini minimalize etmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

çıktı düzgün rpg'ler bayağı bazı olayları görmezden gelirsen pope. bir malkavian keyfi çıkmadı ama. önümüzdeki 15-20 yılda çıkmayabilir de, kimsenin bu devirde oturup keçileri kaçırmış birinin canlandırıldığı oyun yazacağını sanmam heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi arada aklıma geliyo da çok kaderi bozuk bi oyun bu ya. Silver da böyleydi. Hala bilmemiş oynamamış çok adam var. Hatta bi kere oynayıp buglardan bezip bi daha oynamayan ve işi önyargıya çeviren de çok. Çocukluk arkadaşım mesela. Adamı o kadar zorladım ki inat yapmaya başladı artık sdfksdfj

Nasıl ikna edebiliriz onları ya? Video, resim göstermek, diyaloglardan, malkaviandan bahsetmek, subliminal mesajlar vermek, hiçbiri işlemedi. Hani gerçekten bu oyunun zevkine varsınlar istiyorum. Ben hayatımda hiçbi oyunu 2'den fazla bitirmedim lan, hep üşendim. Bu öyle mi. Brujah oynuyorum, 6. bitirişim olcak. Ondan sonra bi de tremere istiyorum, böylece nosferatu hariç her klanla bitirmiş olcam. Tremeredan sonra da açarım bi nosferatu nolcak.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oynadığımda malkavian oynamıştım. bi daha da oynamadım. şu anda oynuyorum da ırkın adını unuttum hatun karakter seçtim (uu) böle trinity gözlüğü var, siyah uzun bi elbisesi var falan. tremere miydi acaba?

harbiden yalnız, oyuna dışarıdan bakıldığında çekici bi yan göstermek çok zor aslında. grafikler çamur, ara videolarda hep hatalar var, karakter animasyonlarında spastiklikler var, rezil bi halde ama oyuna başladığın dakikadan itibaren içine çekiyor seni atmosferiyle. ama işte bunu kavrayabilmek için de oyunlardan biraz anlamak lazım ya.
Sosyal ağlarda paylaş

dayanıyim dedim, dayanamadım.
sizin yüzünüzden tekrar indiriyorum lan bu oyunu. konuşmayın artık. başkalarının başı yanmasın.

bayramdan sonraki hafta 5 tane sınavım var lan benim. 3 tane kol gibi ödevim var. napıcam ben? hı? bunun hesabını kim vericek? bayram tatilim tamamen şu oyuna gidicek, farkındasınız di mi?

ühüh:'(
Sosyal ağlarda paylaş

Toreador sanırım dediğin. Oyunu ilk bitirdiğimde toreador oynuyodum ben de. Hep yanlış oynamıştım ama, bi kere bile seduction falan kullanmamıştım, hep firearms ve hacking'e yüklenmiştim sdfsdgfd

Ya hayır bi de o bahsettiğim adam boş beleş bi adam da diil aslında. Sevmesi lazım normalde de, inat yapıyo sdfgjfjdf

Şu an işteyim de nası canım çekti lan of sdfjka
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi ocean house questindeyim, daha önceden oynamış olmama rağmen, karşıma dövmem gereken kimse çıkmayacağını bilmeme rağmen, şu çamur grafiklere ve hatalı ses giriş çıkışlarına rağmen tırsıyorum lan asd

aynı bölümü bi de şimdi yapsalar ödümüz bokumuza karışır heralde.

Yalnı True patch yükleyip 1900z1600 oynayınca grafikler gayet hoş oluyor, 1440x1200 oynayıp "çamur grafik" demeyelim :)

Ve popeye haklı, malkav/nosferatu oynadıktan sonra zevki kalmıyor oyunun.
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi patchleri yapsam daha iyi olur?
Official Patch 1.2 yi yükledim

Unofficial 7.1 mi ne gördüm, bi de Bone un koyduğu True Patch Gold filan var. Bunların farkı nedir? Hangisi daha iyidir?

Bi de oyuna güzel yenilikler katan patchler filan hangileridir? Gerçi oyun zaten bug kaynıyodu, bi de ek içerikle iyice saçmalatmak ta mümkün ama güzel bişey varsa risk alabilirim belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi brujah'nın da ayrı bi zevki varmış ya. Bütün oyunlarda persuasion, sneak falan takıldığım için brujah olup dozer gibi önüme çıkanı dövmek hoşuma gitti baya. Silahla saklana saklana zar zor öldürdüğüm bossu, sneak kill yapamayınca ağzımı kıran mobları falan 3'erli 5'erli bi arada tekme tokat dövdüm ya.
Gerçi bikaç skilli kendim dağıttıktan sonra auto-leveldan destek ala ala dağıtıyodum XP'yi, o yüzden intimidation düşük kaldı biraz. Halen tam olarak dozer değil karakter ama ona rağmen baya zevkli.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bloodlinesa yakın tek bi oyun geldi kalite olarak, o da obsidiandan Mask of the Betrayer. Nwn2'nin ek pakedi gibi görüldüğü için çok da başarılı olmadı.

Alpha Protocol ve New Vegas da yine benzer kalitede oyunlar.

planescape torment, bloodlines ve mask of the betrayer en sevdiğim rpg'ler.

alpha protocol ve new vegas ballandıra ballandıra övülüyor her yerde ama ben sevemedim.
bir bitiriyim belki severim bilmem ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...