Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

1900 cozunurluge bir turlu getiremedim su patcherla.

once 1.2 ye yukselttim sonra true patch yukledim sonra patcher calistiriyorum ama hic bir sey olmuyor.

google dan arattim ama cozumler hex ediitor vs den bahsediyor. bir yerlerde yanlis bir yonergemi izledim nedir. true patchlemi uyumsuz acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

vampire: the masquerade - bloodlines'ı tekrar oynayıp çok sevenlerin elinden alnından felan öpmek istiyorum

GERGE said:

Birileri de Planescape konuşsa... Her adı geçtiğinde görenlerden birinin tekrar yüklediği oyun.

http://i47.photobucket.com/albums/f167/Hitokiri1849/Motivational%20Posters/deusex.jpg

bu da öyle bi oyun...
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

once 1.2 ye yukselttim sonra true patch yukledim sonra patcher calistiriyorum ama hic bir sey olmuyor.

google dan arattim ama cozumler hex ediitor vs den bahsediyor. bir yerlerde yanlis bir yonergemi izledim nedir. true patchlemi uyumsuz acaba ?

şu olay kötü ya..

eski oyunlara bi bakayım diye cd kutusunu buluyorsun, cd'leri buluyorsun. kurup oynayacaksın veeeee.

kocaman ekranda berbat bi hayal kırıklığı. sonrasında 1920x1080e getirmenin yolunu kasıyorsun uzunca bi süre. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Boss fightlarda normal olarak yenemedigim adamlari buyu vs ile blood seviyesini dusurup frenzye girerek kolaycana oldurmek normalmidir? cok tirt geldi bana bu ya... su plauge bearerlarin ikisinide frenzy sayesinde oldurdum yani, yoksa yari haklarini anca goturuodum.
Sosyal ağlarda paylaş

res patch'teki manual oynaşmalarla 1920*1200 ü görebildim. ancak başka bir sorunum var, arayüzdeki öğeler sanki 800 600 16 bitte oynuyormuşum gibi böyle bulanık bulanık. en basidinden, oyunun anamenüsünde tepede yazan Vampire The Masquarade yazısı böyle net, keskin değil de, sanki düşük çözünürlüklü bir fotoğrafı büyütmüşsün gibi. ha bi de oyunu açarkenki videolar çalışmıyor. ses geliyor, görüntü yok. unofficial patch'i kuruyorum bakalım belki düzeltir.
Sosyal ağlarda paylaş

unofficial patch'i yapmadan da 1920*1200 yapabildim, ama o açıklamasında yazdığı gibi hex editorle engine.dll dosyasını açman gerekiyor. sonra orada bi rakam dizilimi vermiş o diziyi bulup 2 tanesinin üzerinde değişiklik yapıyorsun ve oyunda 1920 1200 çözünürlük çıkmaya başlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

resolution patch'i denemedin mi? herkes onla oynuyormuş.

dasaaa said:

şu olay kötü ya..

eski oyunlara bi bakayım diye cd kutusunu buluyorsun, cd'leri buluyorsun. kurup oynayacaksın veeeee.

kocaman ekranda berbat bi hayal kırıklığı. sonrasında 1920x1080e getirmenin yolunu kasıyorsun uzunca bi süre. :(

o kadar da eski değil oyun.
hl2 motoru widescreen destekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...