Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vampire: Bloodlines çıktı.

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

veyr10 said:

diablerize etmek nedir ya bir çok yerde geçmiş? :D

vampirlerde jenerasyon var. bu jenerasyon vampirdeki kabil kanının güçlülüğünü gösteriyor. mesala kabilin ilk vampir ettğiği kişi 2. jenerasyon olur ve haliyle süper düper güçlü. ama 13th jenerasyondan sonra kabil kanı cok azalır ve artik thin blood denilen vampir insan kırması salak bişi ortaya çikar.

bundan ötürü mesala adam 8. jenerasyon ve 6. jenerasyon bir vampiri bir şekilde indirdi. eğer yok ederse gördüğün gibi zincirin bir kismi yok olacak ve güç kaybolacak. onun yerine tüm kanını içerek onu bir nevi consume ediyorsun ve 6. jenerasyon oluyorsun.

cok salak ve kaba bir anlatimla seviyeni yükseltiyorsun işte. çünkü generasyona göre güçlerin sınırlanıyor.

ama hani bu kadar içtim kanı oldu diye bişi de yok. karşindaki tip senin içinde uyanıp seni ele geçirebiliyor falan. değişik.
Sosyal ağlarda paylaş

yok kan içerek yapıyorlar. romanlarda filanda öyleydi.
axedice said:

Sheriff hakkında şurda tartışılmış baya, Laibon deniyor. Buyrun okuyun.

laibon değil o ya. laibon dark ages de anlatılıyordu. şerif sanırım simitçi kitabında anlatılan bloodline ama adını hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

abı kanını ıcersen cortlarsın..

kalbini yiycen. söküp yiyiceksin hart hurt. kanını icersen kölesi olursun, muhtemelen adam orda torpor'a girer sende yanında aynen beklersin 10000 yıl.

senin dedigin 3 kere az az miktar içerse giderek güçlenen blood bond olması. Bu bahsettiğimiz Diableriie teks eferde adamın tüm gücünü ve ruhunu emip consume ediyorsun. Ama adam senden irade/ruh oalrka güçlyüse seni ele geçirebiliyor falan filan.

Birde sheriff afriakdaki vampir klanlarından gangrel in karşılıgı olandandı galiba.

Birde 2 adet main unofficial patch var bi tanesi resmen oyunu bambaşka hale getiriyor. bence ezik patchin önde gideni oynayacaksanız True VTMB patch i indirim. Adamlar ek özellik elemiyorlar sadece Troikanın eklemek siteyipye ekleyemedigini acıkladıgı seyleri ekleyip, oyun dosyalarında olupta oyunda olmayan seyleri ekliyorlar ve bunun dısında sadece bug fix. Ve kesinlikle öbür patchten daha iyi.

Dip not: Taksici = Cain
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

abı kanını ıcersen cortlarsın..

kalbini yiycen. söküp yiyiceksin hart hurt. kanını icersen kölesi olursun, muhtemelen adam orda torpor'a girer sende yanında aynen beklersin 10000 yıl.

senin dediğin blood bond. 3 kere kanını içirip kölen ediyorsun. benim dediğim direk kurutuyorsun adamı bir kere de.

ararken old workd of darkness diye arayın.

zaten bloodlines'da gehennaya cok yakin bir zaman diliminde geçiyor. ondan garip garip şeyler var. kain falan

vampire the dark ages i tavsiye ederim masquerade o kadar da hoşuma gitmiyor. clan booklara ana kitap okumadan okuma bildiğin her clanbook o clanın manifestosudur. aynı olayi klan sayısı kadar farkli şekilde okursun kafan karişir. en güzeli dark ages veya masquerade'in ana kitaba iyice göz at. bir clan begen git onun clan booku oku.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...
Tüm patchlere burdan erişebilirsin: http://www.patches-scrolls.de/vampire_bloodlines.php
Ben oyunun aslını pek bozmak istemediğim için yalnızca official 1.2 patchini kurdum diye hatırlıyorum, ama 4 küsür bi unofficial kurup "eklentileri kurma" demiş de olabilirim sdfdfsdsf

İlk başta sokakta rahat gezebilmek ve etraftaki insanları inceleyip konuşabilmek için nosferatu açma derim. Artı, oyunu bi defa bitirmeden malkavian oynama. Çok daha büyük bi haz alırsın böylece malkav oynadığında sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

bloodlines topiğini her görüşümde heyecan krizleri yaşıyorum, oyunu tekrar kurup oynayıp bitirmek istiyorum, zor zaptediyorum kendimi. nasıl süper bir oyundur, o şehir atmosferi, sanki ordaymışsın gibi hissettirmesine bayılıyorum.

oyunun bir official patchi var onu kurcaksın
bir de unofficial "true" patch kurcaksın.

official patch için şuraya:
http://www.tessmage.com/forum/index.php/topic,364.0.html
true patch için şuraya:
http://www.tessmage.com/forum/index.php/topic,56857.0.html
Sosyal ağlarda paylaş

official 1.2 ve true patch gold editioni yukledim. widescreen tanimior yanliz, biri unofficial patch v6.2 yi yukleyin widescreen fixi var icinde demis..

unofficial patch v7.1 mevcut en son..

bu patch true patch gold ile cakisior sanirsam.. hangisini yuklemek lazim?
Sosyal ağlarda paylaş

unofficial patch'i niye yüklüyorsun, true patch'le alakasız bir mod kendisi.

widescreenda problemin varsa şurda bir resolution patch vermişler:
http://widescreengamingforum.com/wiki/Vampire:_The_Masquerade_-_Bloodlines
onu indir kur.
(yukardaki sayfadaki link çalışmıyorsa: http://www.filefront.com/8624553/Vampire-the-Masquerade-Bloodlines-Res-Patcher/ )
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tekrar başladım, bu sefer brujah oynuyorum. Her detaya dikkat etmeye çalışıyorum. Sürekli kendi kendime "off abi mükemmel" diyorum. En son şey dikkatimi çekti, The Asylum'a girip barmenle ilk konuştuğunda diyalogdaki seçenekler arasında "I don't drink... alcohol" var Dracula'nın "I don't drink... wine" lafına gönderme hesabı. Efsane referans is efsane.
Bi süre böyle yazcam gibi :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...