Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf shamans dioruz ama

Blackfake

Öne çıkan mesajlar

walla düşük seviyelerde şaman imba ötesiyken sonralarda grup içinde hiçbir işe yaramadığınızı anlıyosunuz, ben şamanı bıraktım tekrar mage kasıyorum mesela.. 1v1 de iyi bi şaman yenilmez, orası ayrı ama olay 5 kişilik grubu geçtiğinde şaman pek gerekli olmuyo çünnkü şamanın yaptığı her işi ondan çok daha iyi yapan classlar var we çoklu bir gruba bunlar çok iyi dağıtılabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman'ın IMBA olduğunu lvl 30-40'lara kadar fark edemedizseniz pek oynamayı becerememişsiniz. 40'tan sonra ebay'den acc alıp oyanayanlar varsa onlar anlamamış olabilir zira bundan sonra durum eşitleniyor birazcık daha..[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher]
Sosyal ağlarda paylaş

Shaman'a yapılacak şey shocklar arasına iyi bir cooldown konulması bence. Herşeyi çözecektir bu

[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

[Bu mesaj Sensible tarafından 10 Ağustos 2005 03:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öeh diyorum..

milletin ağzına sakız olmuş nerf şaman da nerf şaman.. şamanın nesini nerfleyeceksin? biri çıksın yazsın madde madde "şunu şunu şunu şöyle nerfleyelim" o zaman anmlayalım nerede sorun var rahatlyalaım..

şaman dneilen şey karıştırma, toplama bir sınıftır ve her şeyden bir parça almıştır.. ve hiç bir konuda mükemmel değil bunun nesini anlayamıyorsunuz? oynasmasını bilen ve eşyaları iyi olan adam iyi oynar..

yani ne nerflensin biri yazsın lütfen ya..
bir de kalkıp wow-eu forumlarında ciddiyetle yaılmış bir yazıya karşılık geyik üzerine yazılmış bir yazıyla savunma yapılıyor yani tamam belki wow yaratılış olarak bir mantığpa dayanmıyor sonucnda hayalşi bir şey ama gerçek olan bir şey varsa oyunla ilgili o da oyunun işleyişini sağlayan sistemin mekaniği.

kalkıp "palaidnde shiled kalksın" "mage de poly kalksın" "rogue stunlamasın" "warrior counter attack yapmasın" "druid shapeshift yapmasın" gibi spesifik şeyler söyleyebiliriz ama shaman sınıfı için neyi söyleyeceğiz?

bir madde madde ağzınızdaki baklayı çıkarın bakalım;
şamanın nesi nerflensin?[signature][hline]tık ulan tık!
Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi yapamasın diğer sınıflar gibi sayılı şeyi yapabilsin mesela. Yani mage isen heal yapamazsın, rogue isen heal yapamazsın ranged saldırın yoktan azdır, paladinsen ranged savaşamazsın, Druid isen yavaşlatırken heal yapıp nukelayamazsın, huntersan heal yapamaz kalkan takamazsın kimsecikleri resleyemezsin, priest isen meleee yapamazsın, birçok classla kendini ve herkesi resleyemezsin, istediğin anda bir sürü kişiyi run nerfleyemezsin, peşpeşe en güçlü nukeunu atamazsın. Yani herkesin zayıf olduğu ve ya hiç olamadığı konular varken çıkıp ta shamanda herşey var ama mukemmel değil demek karşınızdakini salak yerine koymak oluyor. Yok bir de mükemmel olsaydı hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

2Handed silah kullanabiliyorsunuz.
Mail AR giyiyorsunuz
Heal var
Spell var insta cast
Debuff var
Runbuff var
Freeze var
Resurrect her türlüsü
Kalkan var
Totem var hemde aynı anda birden çok, özelliklerini shamanlar daha iyi biliyordur envai çeşidi mevcut.
Daha bilmediğim şeylerde vardır herhalde :)[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

Ama durun sizzzz gün gelecek bu forum Nerf Hunter topikleriyle dolacak işte o gün kızlarım bu alemde rank 14 full epic setle gelip ne nerfi ya classınızı oynamayı öğrenin diyecekler. Bende aksakalımı sıvazlıyıp ŞŞŞ onlar shaman aman diyim diye uyarıcam.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

MageFire Blast (Rank 7)
340 Mana 20 yd range
Instant cast 8 sec cooldown
Blasts the enemy for 431 to 509 Fire damage.

ShamanEarth Shock (Rank 7)
450 Mana 20 yd range
Instant cast 6 sec cooldown
Instantly shocks the target with concussive force, causing 517 to 545 Nature damage. It also interrupts spellcasting and prevents any spell in that school from being cast for 2 sec. Causes a high amount of threat.

Priest Flash Heal (Rank 7)
380 Mana 40 yd range
1.5 sec cast
Heals a friendly target for 812 to 958.

Shaman Lesser Healing Wave (Rank 6)
380 Mana 40 yd range
1.5 sec cast
Heals a friendly target for 832 to 928.

bu tip tartismalara girmeyi hic istemiyorum ama yazmadan duramayacagim :) bu iki spell beni rahatsiz ediyor

bu arada ama mana cabuk bitiyor veya gozu donmus shaman szassin dedigi gibi shocklarin hepsi ayni cooldowna sahip demeyin lutfen :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...