Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warsong Gulch ve Alliance'in kaderi...

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Bu arada AV de allyları baselerine akşam 10 sularında soktuk. Üst kulelerini 11 gibi uçurduk, güney kulelerini saat 11.30dan beri yani 6 saattir almaya çalışıoduk, tam mode a girdiler yine haliyle, baloncukların içinde koşup 48 damage vuran büyüleri atıp interrupt etmek falan.
Ah o baloncukların dili olsa neler söyler ya hadi bakalım. Yani artık horde olarak pes ettik, bir metabolizmamız var ve insanız, bu oyundan da keyif almıyoruz.
Horde neden avye gelmiyor da warsonga nadiren uğruyor derseniz sebebi bu. Düzgün bir kadro toplayınca 15 20 saat aralıksız şehir kuşatması yapıyoruz, adamlar da aralıksız immune açıp içerden ok falan atıyorlar, horde da oynamıyor haliyle.
Mızık...[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr
"Punch the gnomes"
Sana büyük bir sır söyleyeceğim kapat kapıları
Ölmek daha kolaydır sevmekten
Bundandır işte benim yaşamaya katlanmam
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni ne eklense , nasıl bir değişiklik yapılsa direk shaman'lara laf gitmesi artık kabak tadı vermeye başladı bence..

Eğer kaybediyorsanız sorunu shammylerde değil kendinizde ararsanız daha yapıcı sonuçlara ulaşırsınız..

Bence birkaç nedeni var..
Bunlar özellikle BL için geçerli bence çünkü BL'deki allylar genelde 3+'lı gruplar halinde gezip horde'ları tek tek yakalayıp kafasına çökmeyi alışkanlık haline getirdiklerinden toplu savaşlarda grup pvp lerinde biraz tecrübesiz kalıyorlar bence..

Biraz önce benden 7 lvl yukarı bir warrior + 5 lvl düşük druid ve lvl ımda bir rogue den kaçmayı başardım tek başıma..

Peki ya ally lar? kaç kere böyle bir durumla yüzyüze geliyorlar?
Onlar 1 kere kaçmak zorunda kalıyorsa biz 10 kere kaçmak zorunda kalıyoruz bu yüzden gerek grupdan kaçma gerek grupla kapışma gerekse grup psikolojisi hakkında daha tecrübeliyiz bence..

Mesela birde gözüme çarpan bir ayrıntıda ki bu 1-2 kere değil 20 kere başıma gelmiştir.. ben 47 lvlım ve birçok keresinde bizim takımın lvl ortalaması 45 ken karşı ally grubunun 49 civarı oluyor ve lvl50 ler agırlıklı oluyor ve bu maçların hepsini kaybediyoruz haliyle..

Ama neden hiç bir horde gelipte böyle böyle yapıyorsunuz diye şikayet etmiyor?

Divine Shield açan , manasını harcayarak capır capır heal olan ve 1 mana verip full heal olan kendini 3 kere fulleyen bir pala bayragı alıp götüremiyorsa bunda shamanların mı suçu var ki ayrıca frost shock kombosu çekip durursanız zaten immuneoluyor target..

umarım shammy vs pala gibi geyik bir tartışmaya dönmez bu konuda

Suçu başkasında aramak hatayı düzeltememenin en büyük nedenidir..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet süper snarelarız frost shockumuz var di mi_? Nerf yemedi galiba o. 1. seferde 8 saniye tutuyoruz 2.seferde 4 saniye 3.sefer immune!. Earthbind dediğiniz 5 hpli bişi. Moonfire rank 1. Blessing of Freedom (Purgelenebilir ama belli bir süre can sıkıcı) Hayvan gibi stunlarımız yok pala gibi. Ayrıca o insta heal dediğin olayı alabilmek için 10 tane hiç bi işe yaramayan talent alıyoruz. (ILHW ve +5%crit hariç) Rogueun cripplingi zaten süper etrafta yardımcı shaman yoksa wolftan çık cure poison tekrar wolfa gir. Hiç de horde güçlü müçlü değil. İşini bilen takım alır.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Magrin lvl60 Tauren Shaman(Skullcrusher)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gangren, 17 Haziran 2005 22:21 tarihinde demiş ki:
said:
xrex, 17 Haziran 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
said:
Gangren, 17 Haziran 2005 19:54 tarihinde demiş ki:
Şu "Siz kimsiniz?" sorusunu bende sormak istiyorum açıkçası. Arkadaş grubundakileri bir sayar mısın? Ben şahsen böyle bir grup görmedim, Nihilum'unda böyle bir gruba yenileceğini sanmam.

Bizi zorlayan ve hatta yenen bir tek KR'dır. Sizde iyi bilirsiniz bu kişileri: Pangea, Hamme, Grindpa, Arariel, Frus, vs. Ama aramızdaki maçlar cidden uzun sürer ve eğlencelidir. Full MC lootlu 2 guildin 10'a 10 kapışmasını izlemenizi öneririm. Defansta sadece 1 hunter, ve saldıran (Vent. kullanan) 9 kişi.

Ventrilo önemsiz diyenleri veya gereksiz diyenleri bir daha düşünmeleri için uyarırım. "Spirit'teyim, Poly'mi dispel et" yazana kadar, ölürsünüz veya takımınızı yaklaşık 15 - 20 saniye 9 kişi bırakırsınız.

Bunun dışında rekorumuz, 6 dakika 35 saniye ile 3-0'dır.

Ayrıca üzgünüm ama yukarıda saydığınız taktiklerin neredeyse hiçbirisi bizi bağlamaz.

Bizim kim olduğumuzu, nasıl oynadığımızı merak eden olursa, BL'de oynayan alliance arkadaşlara sorabilirler. Zannetmiyorum ki beni yalanlasınlar :)

grimsoul u yendiginiz maclarin screen lerini varsa postalarsan sevinirim.kimin oynadigini merak ettim.3-0 yenildigimiz bir tek kr var oda ilk maclarda.

Kam, biraz dikkatli olsan? Bir imzama bak istersen :)

Ama, eğer Horde vs Horde olsa, herhalde size karşı da başarılı bir skor elde ederdik.

öle bisey koysalar.ya da bi tarihte arena da 5 e 5 kapisiriz.zevkli olur.ama skor o konusunda o kadar emin olma :)[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raider, 17 Haziran 2005 18:05 tarihinde demiş ki:
said:
Disappear, 17 Haziran 2005 04:39 tarihinde demiş ki:
nedir yahu bu cektigimiz horde'dan adam gibi secme adam toplamadikca cok nadir oyunu alabiliyoruz. Bana gore biraz dengesizlik var ve shamanlar yaratiyor bence adamlar neredeyse 10 saniyede bir frost shock atiyo bu bizim flag runnerlarimizi cok kotu etkiliyor.Earthbind totemleri var 2 shaman bayrak odasinda iki cikisada birer tane dikiyor , bu da kaci$i neredeyse engelliyor. Gelelim flag'i almalarina , adamlarda bir instant heal var ma$allah barin %50+ sini dolduruyor zaten mutlaka bir iki shaman daha oldugu icin onlarda hemen adamin dibine u$u$up mass heal basiyor neyseki bu arada bir kac akilli alliance gidip onlarla ugrasiyor. Hele o kurt $eklini almalarini hic saymiyorum bile sprint , prep. sonra tekrar sprint atiyorum %70 arttiriyor cok zor yakaliyorum , mail giyiyorlar ...

Ally oyuncusu olarak bende rahatsız oluyorum ama bence biraz gereksiz bir tartışma.Yani blizzard ın gidip şamanların girmesini yasaklayacak hali yok.Herşeyde denge beklemeyelim lütfen.O zaman ne anlamı var Horde-Ally olayının olmasının.2 tarafada aynı classları skinleri ver gitsin.

ben burda nerf shamansmi yazmi$im sadece inceden bir sitem eheh oO[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 18 Haziran 2005 13:39 tarihinde demiş ki:
said:
spawn77, 17 Haziran 2005 19:26 tarihinde demiş ki:
Hayır kr değiliz

Guild olarakta girmiyoruz arkadaş grubuyuz diyelim :)

Biz KR dışında kimseye yenilmedik yanlız BG de guildle girdiğimizde.
Arkadaş gurubun kimdir nedir bilemem ama hehe.

Bl de nick ve guild alabilirmiyim. Herkezi en az 1 kere yendiğimizi sanıyordum.[signature][hline]Still im Hunted
Still im Hated
Now my blind eyes see other Can NOT

[WoW] Valandir nightelf warrior[60]
Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
KAhretsin bugünde aynı şey 2 maç ve ikisindede 3-0 aldı hordelar. Resmen ally liğimden utanır oldum ya ne kladar salak adamlar var oyunda, ipini koparan tek başına geziniyor.Taktik yok yapıncada uyan yok bugün yemin ediyorum kafayı sıyırıyordum. Horde adamlar bigüzel ezdiler bizi. önce nerdeyse tamamızı kestiler sonrada dirilme yerinde kalkanı indirdiler. Elemanlar işi biliyor tabii bu sırada gelsin arkadan scorelar. Bırakıyorum abi ally hemen şimdi orc hunter açıyorum low serverlardan birinde...[signature][hline]Shaded by the trees, calling out to the wind, I'm lying face-down crying
I saw a version of myself I didn't even recognize
On this guitar I'm playing the melody of someone who's passed on
A star falls in the grief of someone who'll never be seen again
Sosyal ağlarda paylaş

Hordelar sürekli join as grp seçeneiğini kullanıyor en az 5 erli grp lar halinde içeri giriyolar ondandır.Alliancede join as grp olarak girmeye çalışırsan 2 saat ( evet bildiğiniz 2 saat) sıra beklediğinden kimse buna yanaşmıyo. Hordelara Vp farmlatıyoruz işte :)[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Haha varya domine ettim bu hafta. Şu anda 109k honor oldu haftaya ne olur artık bilmiourm :D
Allylara allah akıl firsin ihsan eylesin diliyorum çok süperler cidden. 2 kişi gidiyoruz Son ve ben, son flagi alıo ben trap wing clip falan spamliyorum bi bakıyoruz 10 allyda bana çalışıyo. Sonra deterrence açıyorum, heal pot, whipper root, battle standart falan döşüyorum hala 10u bana dalıo sap gibi en son invul pot içiyorum adamlar hala dalıyor tabi bu arada "Son has captured the alliance flag" diyor.
Aynı şeyi 20 defa yaptık bugün cidden süper insanlar mevcut allianceda. Bluelinden tayfası hariç diğer kısım insanlar kötü durumda.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

abi hje bi bokta shaman guclu diye aglıyosunuzda
allah icin
1.6:1 favoring alliance BL ye
bana kalsa shamanı dahada guclendiririm
ben daha 10 kisi giremedim WG ye ya
hep 8 vs 10
7 vs 10 giriyodum low level oldugumdan mıdır nedir[signature][hline]OKUYUN OKUTTURUN
BonePART's Blog
Last Update: 29.06.2005

Siz "The King is Dead. Hail The New King" diye bagira durun ben ustume satafatli bisiler giyinip geliyorum. - BonePART
Sosyal ağlarda paylaş

vala oynadıım shamanların cou mal.Yoksa hakakten ezıcek horde.Sureklı kaybedıoruz ya delircem artık yetti be hep 2 0 one gecıoz sora nasıl oluyosa bı anda ortalık rouge doluyo.O pislik gnome rougelardan [eet nefret ediorum][signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malibu, 16 Temmuz 2005 03:48 tarihinde demiş ki:
Horde da fazla bu gece ondandır. her seferinde başka insanlarla maç yapıyorum.
Bide alliance yaş ortalaması daha az olduğundandır :)

Eyi de cuma gecesi =)
Neyse yattım dayanmıyor bünye.[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

hıı demek us de overpowered olayı yok ?[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

bugun gene gittim , rezalet ya allylar moron gibi sadece hk ugrasiyorlar bayragi aliyorum 3 tane adam pesimde adamlar orda 3 e 1 birine daliyolar kaciyo adam hk yi alabilmek icin kovaliyolar orda 1 shaman 2 rogue beni kovaliyo bagiriyorum ipleyen yok deli olup cikiyorum gercekten random raid denilen olayla olmuyor anca guildden secmece iyi oluyor...
bu arada kim unuttum baya once acmistim topicide paladin shamandan daha iyi demis iyide shamanin en kil ozelligi ghost wolf ya adamlara cripple atiyorum normal forma gecip anti poison totem koyup tekrar frost basip kaciyolar ki arkaasinda 1 2 tane adam varsa yakalamak gercekten cok zor adamlari hele zaten druidlerde iyice kil etmeye basladi adamlar giderken paso shapeshift yapiyo yavaslatici etkiler kalksin diyo oO gerci artik bg olayi iyice baydi beni normal pvp yi oldurdu...[signature][hline]Even a stopped clock tells the right time twice a day.
Penthesilea ftw...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...