Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman gücü.

RedBaron73

Öne çıkan mesajlar

said:
xrex, 03 Temmuz 2005 17:07 tarihinde demiş ki:
said:
Sam, 03 Temmuz 2005 16:05 tarihinde demiş ki:
2-3 paladin bir şamanla karşı karşıya gelince öldüremezler şamanı, şaman kaçar. 2-3 şaman bir paladinle karşılaşırsa paladin kaçamaz, ölür. ben ak demişim sen kara anlamışsın, tebrik ederim szass.. :-p

evet 3 paladin de stun ini ayni anda kullanacak kadar salaksa ve stundan cikmadan öldüremezlerse shaman kacar.3 shaman sana dalinca öldürsün artik izin verde.yani ne istiorsun 3 kisi sana dalacak öldüremicek...

anladım ki okullarımızda türkçe dilbigisi derslerine daha çok ağırlık verilmesi lazım..

mesele bir sınıftan 3 kişi 10-15 sn'de öldürebiliyorken öbür sınıftan 3 kişinin 30-45 sn'de öldürebilmesi. szass'ı zaten anladım, 58 şamanıyla yolların kralı olmuş (bir de "dediklerine bakılırsa bu 60 olamaz" demesi yıktı beni lol) da bari siz anlamaya gayret gösterin biraz.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_ILuVaTaR_, 04 Temmuz 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
hayır degil.priest alliancetada hordedada var.ama shaman sadece horde var ve zaten horde'un yarısı shaman.

abi dwarf priestlerde de fear den korunmak için milletin üstüne attıgı bi buff gibi bisi var hani horde yok mesela, nerde kaldı denge :) bisi yakalamısınız gidiyosunuz aynı çizgide, oyunda değişik taktikler yaratıp çözümler üretemiyosanız vay sizin halinize hiç oynamayın bu oyunu direk bırakın o zaman . . .[signature][hline]EU - Burning Legion
OmeN
Sosyal ağlarda paylaş

Priest ve druid i allince da acmak pek de akıllıca olmasa gerek diye düşünüyorum.Çünkü Horde nin yarısı dediniz gibi shaman ve purge bütün buff ları kaldırıyor.Shamana karşı PvP de şansı baya azalır.Yinede level 60 bir priest level 60 shamana göre kazanma şansı yüksek gibi.Tamamen olay fear ın resist olmamasına bağlı fear yerse bir shaman ki genelde yer.Priest ın yanına girmek çok zorlaşıyor.Girmeyi bırak shock mesafesine bile gelemiyorsun.Ben o yüzden alcamiest olmamın da faydası ile sürekli shadow absorb iksir ile gezerim bir saat boyunca beni koruyor.Maliyeti de oldukca düşük.İyi donatılmış shamanın bufflar ve iksirlerle ki karşı tarafda aynı şeylere sahip olsun yani aynı bufflara ve iksirlere kazanma şansı kalmıyor.Shocklarınız adamda absorbe oluyosa melle olarak dalın.furry veya wind illaki yakalıyo sonra yerde yatan bir allince görüyorsunuz.Şu shaman allince da olsa allince oynardım çünkü allince herzaman kalabalık ve her zaman yardım sever insanlar horde de herkes iyi oyuncu ama adamlardan buff cekmesini istiyorsunuz onu bile cekmezler.Herkez kafasına göre.Neyse ki benim serverda horde allince arasında aşırı ucurum yok.:)
Sosyal ağlarda paylaş

allahtan uçurum yok redbaron, sadece yarı yarıya bi farkcık var :) sen bu diyarlardan baya bi uzak mı kaldın ne, yada başka serverda ally mı kasıyodun.

ilu abi sende dwarf priest digilmisin sizin kullanıgınız baya bi buff digil mi, undeadlerinki 5 dk cooldown lu 10 sn liğine falan etkili olan bişey.[signature][hline]EU - Burning Legion
OmeN

[Bu mesaj OmeN tarafından 04 Temmuz 2005 18:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben başka server a gecirdim hunterımı OMEN.Burning Legion da horde olmak allince ın kölesi olmak gibi bişe.Resmen şamar oğlanı yapıyolar.Bende ayrıldım ordan.Karakterimi gecirdim K'goll serverına burnıng de horde oynanmaz.Nihilyumda ve Battle ground guildlerinde uzun süre oynadım.O iki salak guild bi kere arasında savas var.Nihilyumun bir oyuncusuna allince dalsın battle daki kimse yardım etmez aynısı diğeri içinde gecerli.Horde arasında bile savasıyo orda sen daha iyi bilirsin.Benim oldugum server baya iyi.Tek kötü yanı ogrimmarda paso ispanyolca konuşuyolar.doboro moboro diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
EarS, 04 Temmuz 2005 14:00 tarihinde demiş ki:
ee paladindede cleanse var arkadaş herbişeyi kaldırıyor o mu dengeli

ehh karsındaki class i bilmemek arastırmamak ne yapıp ne yapamayacagını bilmemek cok kotu bisi olsa gerek cleanse sole bisidir remove friendly target diye baslar karsı tarafa atamazsın cleanse..

bi de hep yazacam yılmayacam milletin su shaman i savuma gudusunu silmeye calısacam :)

60 priest im aylarca pvp yaptım 10vs5 ler 1vs1 ler 2vs1 ler her turlu savas gordum her class in ne yapabilecegini biliyorum saldırı taktiklerini biliyorum ama bu shaman a yapılacak bisi yok alliance lara acıyorum nereye kadar gider bu nerf gelse de neyine gelecek bilemiyorum ama guclu be priest e oluyorum onu olduremiyorum demeyin ya senin zorlandıgın class seni oldurmek icin bi tarafından terler geliyo..sen napıyosun putge shock arada windfury gelir gg bu kadar kolay degil bazı seyler en azında bole olmaması lazım..

evet dun en son yazıdıgım yazıyı yazdıktan sora bi arkadasla duel yaptık biliyosunuz undead priest alliance priest lere gore cok ustun dp sayesinde falan butun dotları atıyosun kacıyosun vuruyosun scream vs adam ne yaptı bi liyo musunuz?ben sn leri dusunurken nası olacak falan diye dusunurken geldi tremor u koydu ben dot lari koydum basladim mind flay e shock a kadar shock vurdu ardından 2. vurus windfury adama en fazla 500 dmg vermisimdir yenildim ornekler uzar gider burda guclu gucsuz denmesiyle hic bisi degismyecek ama her turlu oyunu oynadım ilk defa br oyunda bir class ın bu kadar ustun oldugunu gordum bu da bliz in noob lugu baska bisi degil..insallah cok gec olmadan kendilerine gelirler

bu topic in nası baslayaıp nası bitecegi belli bu topic teki gorevim bitti baska topiclerde gorusmek dilegiyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xrex, 29 Haziran 2005 03:10 tarihinde demiş ki:
sam paladin galiba :)
bu kadar ancak paladinler aglar cünki :)

su ana kadar insanlarin istedigi shamani yaziorum size
purge kalksin
windfruy kalksin
mail giyemesin shaman
shield kalksin
shocklar kalksin ya da 1 dk cooldown u olsun
ghost wolf kalksin,ne o öle cok sacma
earthbind 1 sn slow yapsin yada kalksin
shaman cok heal edior,400 heal etsin max
shaman critlemesin engellensin bir sekilde
daha var mi ?kesin vardir..
buyrun size cillop shaman
dövün bakalim :P

Abartisiz 30 sny güldüm :>[signature][hline][Dreadlords]
Regalya
Sosyal ağlarda paylaş

wow'da şaman = free shard uo'da elde vanquishing e-bolt atan tip

hal böyle olunca yurdum free shard'cılarının tam da damağına göre bir tad. daha önce de yazmıştım da böyle özetleyesim geldi kısa bir mesajda, uzunları okumaya zahmet etmiyor çoğu arkadaşımız zira..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

bunu söyleyen sen de tabii benden önce atıldın mmo olayına herhalde değil mi, görmüş geçirmişsin iyice? :-p

hayır sen ruj halinle, wotf'lı ud halinle ayraniçleri neden savunuyorsun ki, gelsin karayağız tauren bone savunsun öyle değil mi? :-)

şaman camiası işte alışmış elde çift elli vanquishing'le e-bolt atmaya, tam onlara göre.. :D[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

abi priest olarak shamanı nası alamadın anlamadım. ya ben priestlere karşı birşeyi yanlış yapıyorum ya da beni alan priest (aynı kişiyle yapıyorum) fazla iyi.

ayrıca müessesemiz ağlayanlara mendil dağıtmaktadır, gelin alın, gözlerinizin altı şişmesin.[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 04 Temmuz 2005 20:36 tarihinde demiş ki:
said:
EarS, 04 Temmuz 2005 14:00 tarihinde demiş ki:
ee paladindede cleanse var arkadaş herbişeyi kaldırıyor o mu dengeli

ehh karsındaki class i bilmemek arastırmamak ne yapıp ne yapamayacagını bilmemek cok kotu bisi olsa gerek cleanse sole bisidir remove friendly target diye baslar karsı tarafa atamazsın cleanse..

bi de hep yazacam yılmayacam milletin su shaman i savuma gudusunu silmeye calısacam :)

60 priest im aylarca pvp yaptım 10vs5 ler 1vs1 ler 2vs1 ler her turlu savas gordum her class in ne yapabilecegini biliyorum saldırı taktiklerini biliyorum ama bu shaman a yapılacak bisi yok alliance lara acıyorum nereye kadar gider bu nerf gelse de neyine gelecek bilemiyorum ama guclu be priest e oluyorum onu olduremiyorum demeyin ya senin zorlandıgın class seni oldurmek icin bi tarafından terler geliyo..sen napıyosun putge shock arada windfury gelir gg bu kadar kolay degil bazı seyler en azında bole olmaması lazım..

evet dun en son yazıdıgım yazıyı yazdıktan sora bi arkadasla duel yaptık biliyosunuz undead priest alliance priest lere gore cok ustun dp sayesinde falan butun dotları atıyosun kacıyosun vuruyosun scream vs adam ne yaptı bi liyo musunuz?ben sn leri dusunurken nası olacak falan diye dusunurken geldi tremor u koydu ben dot lari koydum basladim mind flay e shock a kadar shock vurdu ardından 2. vurus windfury adama en fazla 500 dmg vermisimdir yenildim ornekler uzar gider burda guclu gucsuz denmesiyle hic bisi degismyecek ama her turlu oyunu oynadım ilk defa br oyunda bir class ın bu kadar ustun oldugunu gordum bu da bliz in noob lugu baska bisi degil..insallah cok gec olmadan kendilerine gelirler

bu topic in nası baslayaıp nası bitecegi belli bu topic teki gorevim bitti baska topiclerde gorusmek dilegiyle :)

İyide o shock vurduktan sora kendini heallemezsen, adamı totem rangeinden çıkartmazsan veyahut totemleri yoketmezsen sen hala niye yenicem diye kasıyosunki. Shockun cooldownu 6 saniye talentle 5 saniye. Ona göre ayarlayın kendinizi. Eğer senin mindflayine shock attıysa 5-6 saniye içinde kendini heallersin wandla tremoru yok edersin fearı basarsın artık mind blast mı mana burn mu ne yaparsın bilmem.
Sürekli shock atan shamandan korkmanıza gerek yok. Manası biten shaman ölü shamandır. Taktik savaşandan korkucaksınız :P[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Magrin lvl60 Tauren Shaman(Skullcrusher)
Sosyal ağlarda paylaş

tremor dünyanın en ezik büyüsüdür, valla diyorum sentry totem bile daha çok işe yarar tremordan.

ne zaman pulse ettiği belli olmayan, kafasına göre takılan bir totemdir kendisi. tremor yüzünden psychic scream in gidiyosa sana helal olsun baya iyi zamanlamışsın derim :)[signature][hline]Borbag, 25 Eylül 2004 21:55 tarihinde hakli olarak demiş ki:
yeteri kadar seksi ve/veya güzel bir kız her adama her istediğini yaptırır.

Sosyal ağlarda paylaş

Valla shammy'den bu kadar neden nefret ediyorsunuz pek anlamış değilim..
Benim çok tecrübem yok ama kendimce özetlemek istedim..

Shammyde WF,shock,purge,tremor ve grounding den başka pek işe yarayabilecek bişey göremiyorum..

Yani en azından harcadıgın mananın hakkını verebilecek tek totem varsa oda nova ki onuda talentla süresini kısaltacanda totem patlayana kadar adamın onu yoketmemesi için dua edecende fln..

Shaman oynuyorum fakat shamanında pek çok yetersiz kaldığı yanını farkediyorum.. mesela kaçma konusu.. bi mage nova+blink yapıp basık gidiyor druid forma dönüşüp uzuyor rogue wanishmidir neyse atıyo sprintle uzuyo priest warlock warr fear misali şeylerle kaçıyor.. hele dün bi warlock scubbusla geziyordu yakalayana kadar canım çıktı o uyuz summonu aşık edip duruyo :)

Ama bi shaman o kadar kolay kaçamıyor alchemy ile anca swiftness yapacanda katakulleyle stun çakacanda kaçacan yani..

Yada ne bilim instance larda bi pri kadar heal edemiyor bi warr kadar tanklayamıyor yada mage gibi aoe kasamıyor..

shock ile bi kere interrupt etse en erken 5sn sonra kullanabilecek o arada caster karakterler gene yapacagını yapma şansı oluyor zaten..

Mail giyiyor diye laf ediyorsunuz zaten casterlar için bizim mail zırhların onlar için bir önemi yok onları warrlar paladinler fln düşünsünki onlar zaten plate giyiyor eline ne versne kullanabiliyorlar..
Bir paladini kesene kadar 4 paladin kesmiş oluyoruz..
Yada bir warrla kapışınca herifin sapık dmg lerinimi heal etsem diye ns yi ne zaman harcayım diye düşünüyorum 4 kere sunder çekse üstüne ragein doldursa armor dökülüyor zaten :)

ayı olmuş bir druidin 8k armoru oluyor purge le bile bir yere kadar kesebiliyorsun healını..

Yani ne bilim shamanın bu kadar sıkıcı oldugunu bilsem açıkcası shaman açmazdım druid açardım.. sıkkıldımmı kedi olur gezer ayı olur dalardım .. yada warr olur ön saflarda kapışırdım.. rogue olur çakal gibi gezer kombo hesaplar crit le ugraşırdım mage olsam hele en eglencelisi bence :)

Bi durum oldumu yanındaki rogun uzaıp gidince dru basıp gidince 2 ally 52 tane gardla yanlız kalınca pek hoş hissetmiyorsun kendini :)

Bide zaten millet shammy düşmanı kalabalık combatlarda artık boyumdanmı yoksa başka bişeydenmi ya 1. yada 2. target oluyorum kesin :) yani en çok ugraşan gene ben oluyorm yada mage arkadaş :)

Oturup size şöyle taktik ypaılır boyle iş yapılır diyemem çünkü çok tecrübeli birisi sayılmam ama belirtmek istediğim şey shamanın çok esnek bi class olmadıgı ve yapabilecegi çok çeşitli şeyler olmadıgını yada en azından benim öyle hissettigimi söylemekti..

Şimdiki aklım olsa druid yada mage açardım daha eglenceli bence :)[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

Af edersiniz ama bütün Wow forumlarında shamanların overpowered olduğu tartışılırken hatta en çok tartışılan konu ise shamanlar bence shaman arkadaşların hayır overpowered değiliz demesi sadece kendilerini kandırmak veya bizleri tauren :) yerine koymak. Ama biz tauren değiliz yutmayız bu numaraları.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi ben shaman overpowered denmesine kızmıyorum.Tamam biraz güçlüyüz bencede dengelenmeliyiz.Ama gelip adam gibi pvp tecrübesi olmayan, pvp anında eli ayağına dolaşan herifler de hemen shaman'a öldüğünde "nefr!, overpowered!" diye bağırmaya başladı.Classlardan anlamayan adamlar, forumlarda shaman overpowered yazısını göre göre şartlandırmış kendini.Adam sonra europe forumlarında saçma saçma konuşuyor.Nerdeyse shaman sadece dagger kullansın diycek.

Bu tip heriflere çok KIL OLUYORUM...[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl51 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

benimde dolsayor ama olduruyorum :P
arkadaslar heyecan yapmayin sizde oldurursunuz bizi
ama genelde katiliorum miletin shaman gorudne eli ayagina dolasior
ornek
ben 2 totem aciorum earthbind ve searing i adam duruyor met mel bakior o arada ben shokluyorum
shield de vuruyor
adama mi daliim totememe mi die dusunurken
adam oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

ya bisi yazmayacaktım millet yine baslamıs sacmalamaya.. kardes bi cloth giyen class 2 shock 5 normal vurusta oluyo bu 5 tanenin icinden 1 i windfury olsa yine oluyo yani 2 shock bi windfury..10 sn falan surdu surmedi olurken sen hala wand la totem i yoket 5 sn arada heal at demekle ben shaman im shaman a plz nerf gelmesin b@pslar ne guzel adam kesiyorum ben plZZ demekle aynıdır..

shaman la karsılasmıyacam banane diyebilirim ama demiyorum gorsem de elim ayagıma dolasmaz kimse herkes n00b bi shamanlar pvp m@ster degil iste hadi %20 si bilmiyo eli ayagina dolasiyo desek %80 i bosuna mi diyo shaman a nerf diye yani gittigi kadar gidecekte bole de bende bliz i tanıyosam bu shaman a ole bi nerf gelecekki keske shaman d egil .. acsaymisim dedirten cinsten olacak..

ben yazayım ilerde tutarsa c/p lerim patch topic ine :) dusundugum nerf ler bunlar olacak..

shock 10 sn cooldown
windfury %10 sans
purge a cooldown
totem dikmeye cooldown bolece 3 er 5 er dikilmeyecek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...