Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shaman gücü.

RedBaron73

Öne çıkan mesajlar

ya widfurry procladıgı zaman üstümde aklıma bu thread geliyo rahat bi 2k damage yiyorum hehe
daha dün si shaman elinede unstoppable force vardı galiba windfurry ile 1100 vurdu bi tane diger ikisini hatırlamıyorum öldüm zaten :)

[Bu mesaj _ILuVaTaR_ tarafından 07 Temmuz 2005 17:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eh adam unstoppable force için o kadar kasmış, 2h giyme riskini göze almış bırakta tek vuruşu 1.1k vursun hehe[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Magrin lvl60 Tauren Shaman(Skullcrusher)
Sosyal ağlarda paylaş

1) unstoppable oyundaki en iyi dpslerden birine sahip. 3.8 saniye cooldown. 20% wf proc şansı, yani 3.8 * 5 = 19 saniyede bir wf procluyor tam olarak. bırak da 19 saniyede bir proclama şansı olan bir silah(süper bir silah) seni indirsin.

2) viper sting i purgelemek?[signature][hline]faşist paticik grubu:

area masters ftw!
Sosyal ağlarda paylaş

lol seal of command ile deneyin bakalım ne kadar vuruyorsunuz unstoppable force ile..

neyse şimdi oyuna döneceğim sonra aklıma eserse birşey yazarım da pirvan arkadaşımıza gene şunu yazayım:

buyur bilgini, deneyimini bizimle paylaş madem sen epic kasmışsın, (epic kasarken sınıfların pvp gücü hakkında bilgi ve tecrübe kazanıyorsun herhalde, talentı mı var merak ettim çok güzelmiş) bilmemkaç gün played time'ın var, göster bize bunları argümanını sunarak. çünkü burası bir forum, tartışma alanında kimin karakteri yahut oynadığı süre kimi döver değil, argümanlar önemli. ben yukarıda sayfalarca anlatmışım, sen de zahmet et anlat. çünkü "konuşamazsın" sözünün (whihe diyorsunuz da türkçe'mizde yakınmak kelimesi bile unutulmuş yazık) hiçbir anlamı yok burada..

"konuşamazsın edemezsin, yeşil itemlısın" diyen de ancak türk forumlarında insan gördüm maalesef, yabancı forumlara bakıyorum herkes kıyasıya tartışıyor argümanını sunarak. daha dün bir şamanın açtığı başlığa bakıyordum paladinlere taktik veren, "şunu şunu yaparsanız yenemeyiz vs" diye. ama ne yazık ki biz "konuşamazsın"la baştan savmaya çalışıyoruz, tartışma kültürü halen yerleşemedi maalesef bu kadar froum bulunduğu halde..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam yazdıklarının bir çoğu doğru ve haklısında , sadece bir noktada sanırım yanlış anlaşılma var.Anladığım kadarı ile Pirvan sen lvl 60 olup her şeyi görmeden shaman sınıfı hakkında konuştun diye konuşamazsın dedi.Daha sonra sen profilinin eski olduğunu , artık lvl 60 olduğunu ve bir çok epic ekipmana sahip olduğunu anlattın biliyorum.Bir sınıf hakkında konuşabilmek için her özelliğini kullanmış olman pvp - instance dahil , her sınıfla pvp yapmış olman gerekir.Zaten bu bilgilere sahip olduğun attığın mesajlardan anlaşılıyor.Buarada ufak bir düzeltme daha whihe değil whine ve evet yakınma demek ;).

Ve ben halen kimin neyi savunduğunu tam olarak anlayamadım , merak ediyorum halen içinizden shaman lar overpowered değil diyen varmı diye?
[signature][hline]Arloth Orc/Warlock @ Burning Legion "You shall burn in flames"...
LorathTauren/Druid @ Sylvanas
-What is done , can not be undone-

[Bu mesaj Arloth tarafından 07 Temmuz 2005 23:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok henüz olmadık blizzard bize uçma yetenneği verdiği zaman oalcaz inşallah[signature][hline]Absolut, 01 Haziran 2005 11:47 tarihinde demiş ki:
Osman kılıcımı rolladı.

Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Ulan kaşık düşmanı, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"
Sosyal ağlarda paylaş

Çok enteresandır, US Retail çıktığı zamanlarda, WowVault bir poll düzenlemişti, " Hangi sınıfa nerf gelmeli?" diye.

Birinci Paladin çıkmıştı, ikinci rogue :)

Şimdi hemen tartışmaya başlamayın, sadece yapılan bir poll sonucunu söylüyorum.[signature][hline]Elonia of Infernal Affairs
There will be no dawn for the Alliance..
Sosyal ağlarda paylaş

o olay yapıldıgında paladin gercekten guclu idi o yuzden :) tabi bilir misiniz paladin e ole bi nerf geldi ki o overpowered lıgı gitti..
bi de su yesil teim olayı hakkında bisi soleyeyim..her oyunu oynadım pvp olayının item la alakası buyuk ama insan da yetenek diye bi olay vardır bilir misiniz bilmem yetenekli birinin oynayısını gordukten sora olayın item dan daha cok yetenege baglı oldunu gorursunuz..

paladin i nerf lediler ama simdi de shaman kaldı bole ve bence ona da nerf gelmemesinin tek sebebi bliz in hala su mantıkta olması alliance lar nasıl olsa fazla horde a ole bi class verelim ki esit guclere sahip olsunlar daha bi bahane uretiyorum siz uretirseniz bilmem :)

bi de her yerde shaman ın guclu oldugu tartısılırken turk mantıgı iste benimsemisler shaman ı kabul etmiyolar shamanın guclu oldugunu :) kardesini ailesini korur gibi koruyolar ne degisecek bilmiyorum ama..simdi ben shaman olsam ki oldum .. class ını indiremiyorum ben ühühü diye yabancı bi forum a yazsam fu.. off n00b diye dalga gecerler burda neyi koruyosunuz anlamadım :)

neyse yazın sacma sapan seyler de keyfimizi bulalım ma cro yapın item siz pvp yapmayın potion kullanın diye..hatta sole seyler yazında tam bomba olsun: pvp ogrenin :) her shaman anasının karnından pvp master oalrak cıkıyo ya baska insanlara pvp ogretmeye calısıyolar..
Sosyal ağlarda paylaş

valla biz kendi classımızın ne oldugunu gayet iyi biliyoruz, savundugumuz tek konuda sizin kendi classlarınızı onun yanında aciz olarak göstermenizdir, ama sen hala paladin güçsüz nerf yedi falan die gelip buraya yazı yazıyosan öyhh yani kal geldi harbiden artık :)[signature][hline]EU - Burning Legion
OmeN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 08 Temmuz 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Ya offf hala shaman overpowered değil diyebiliyorsanız cidden tartışmanın anlamı yok.

dyiebiliyoruz.shaman overpowered degil.[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 07 Temmuz 2005 21:55 tarihinde demiş ki:
lol seal of command ile deneyin bakalım ne kadar vuruyorsunuz unstoppable force ile..

neyse şimdi oyuna döneceğim sonra aklıma eserse birşey yazarım da pirvan arkadaşımıza gene şunu yazayım:

buyur bilgini, deneyimini bizimle paylaş madem sen epic kasmışsın, (epic kasarken sınıfların pvp gücü hakkında bilgi ve tecrübe kazanıyorsun herhalde, talentı mı var merak ettim çok güzelmiş) bilmemkaç gün played time'ın var, göster bize bunları argümanını sunarak. çünkü burası bir forum, tartışma alanında kimin karakteri yahut oynadığı süre kimi döver değil, argümanlar önemli. ben yukarıda sayfalarca anlatmışım, sen de zahmet et anlat. çünkü "konuşamazsın" sözünün (whihe diyorsunuz da türkçe'mizde yakınmak kelimesi bile unutulmuş yazık) hiçbir anlamı yok burada..

"konuşamazsın edemezsin, yeşil itemlısın" diyen de ancak türk forumlarında insan gördüm maalesef, yabancı forumlara bakıyorum herkes kıyasıya tartışıyor argümanını sunarak. daha dün bir şamanın açtığı başlığa bakıyordum paladinlere taktik veren, "şunu şunu yaparsanız yenemeyiz vs" diye. ama ne yazık ki biz "konuşamazsın"la baştan savmaya çalışıyoruz, tartışma kültürü halen yerleşemedi maalesef bu kadar froum bulunduğu halde..

o mace ile seal of command rahat 1300-1400 crtiler
misal.test serverinda paladin actim sirf görmek icin.arcanite reaper ile soc 1200 critledi.bir daha critlere screen alacam[signature][hline]--------------------------------------
Kam-Orc Shaman BL
www.grimsoul.co.uk
--------------------------------------
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xrex, 08 Temmuz 2005 01:16 tarihinde demiş ki:
said:
Absolut, 08 Temmuz 2005 00:49 tarihinde demiş ki:
Ya offf hala shaman overpowered değil diyebiliyorsanız cidden tartışmanın anlamı yok.

dyiebiliyoruz.shaman overpowered degil.

siz pvp m@ster oldugunuz icin millet size yeniliyo dimi?hatta herkes n00b shaman oynayanlar elite oyuncular falan vs :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 08 Temmuz 2005 01:17 tarihinde demiş ki:
peki neden insanlar nerf shaman diyor inadına.

salak mı bu insanlar.

kendi class'ını oynayamayan ve shaman'a yenilen herkes çıkıyor nerf shaman diyo, blizzard açıkladı ztn "shamans are finished class" diye, ozmn blizzard salak ve hatalı bu konuda.Ayrıca official[unofficial yada] forumlarda çoğu şaman diyo biz priest ve paladinleri yenemiyoruz diye, yani shaman bana göre overpowered değil, her class'ın weakness'ı olduğu gibi shaman'ında bi zayıflığı var.İyi taktik uygulayan shamanın zayıf noktasını bilen her daim shaman'ı yenebilir.[signature][hline]My shaman is so overpowered that when I hit people with my mace they get disconnected from the server.

Sosyal ağlarda paylaş

Shamana overpowered demek , şu saatden sonra oyunu bilmemekden başka bişi deildir :=)

Shaman Nerf yiyeli 1 ay oluyor , hala uyanamadılar
:=)

Şaman güçlü bir classmıdır evet.
Paladin , Rogue , Mage , Priest , SOn patchlerden sonra bunlara yavaş yavaş druidde ekleniyor güçlü classmıdır
Evet

Hunter ve Warlock Gimped classmıdır ?
Evet

Druid , Shadow priest , Paladin , ve üstüne atlanmazsa ilk saldıransa mage shaman karşısında çok büyük şansa sahiptir.
Hatta Eşit gearlarla level 60da Shamana yenilen Druid ve shadow prieste , paladine gülerim.

[signature][hline]2-3 Shaman geldimi ölüyorum. Büyü Yaptırmıyolar. Ama 2-3 Druid geldimi rahatım korkmuyorum.Nerf Shaman Pls B@b
İmza :Gimped Paladin Sam

[Bu mesaj Szasstam tarafından 08 Temmuz 2005 01:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

abi halada aynı muhabbet dönüyo, sanki shaman her class ı rahat yeniyo direk eziyo üstüne çıkıp tepiniyo. way yazdıklarını sonradan bi daha oku hatim et bence, yada dur ben son kez yazıyim bi sana :) YOK KARDEŞİM ÖLE BİŞİ SHAMAN HERKESİ RAHAT ALIYO EZİYO nedir bu ya annamadım gitti. shaman tamam güçlü bir classtır ama suyunu çıkardınız. full health le 10 kişiyi dize getiriyoruz sanki, malkaçoğlu mantığına çevirdiniz işi. Bu topicteki son mesajımdı herkes bildiği yolda, kalın sağlıcakla. . .
[signature][hline]EU - Burning Legion
OmeN

[Bu mesaj OmeN tarafından 08 Temmuz 2005 01:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...