Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Max Payne [2008]

screamer

Öne çıkan mesajlar

Saçıyla kılığıyla suratıyla 2'deki Mona Sax'a daha çok benziyor ama yine de olmamış. Forgetting Sarah Marshal'dan Max Payne'e oyuncu alıyorsan önce bir bakacaksın rolün altından kalkabilecek mi. Gerçi ortada altından kalkmayı gerekecek kalitede bir karakter de yok ya neyse.. Max Payne (td)

Olabilecek en iyi film potansiyeline sahip oyunlardan birinin filminin içine eden Holywooda teşekkür(!) ederim. Neyse ki Bioshock emin ellerde.
Sosyal ağlarda paylaş

Beğenmedim! Çok daha iyi olabilirdi.

Lapino

nun bu kadar tırt ölmesi (ki gelebilir galiba 2. de) madem bu kadar tırt ölücek karizmalaştırma adamı.

Oyundaki psikoz nöbetlerin o muhteşem labirent sahnelerinin kullanılmaması.
Bullet time ın adam akıllı kullanılmayışı

6/10 derim çok daha iyi olabilirdi.

sevdiğim sahne bebek odasında ki süste yüzün yansıması. Çok iyi düşünülmüş.

Aksiyon azdı yetmedi bana. Ahh ahh harcanmış :(
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
Metakuso said:
mark wahlberg sığır gibi herif yalnız. maxi daha zayıf bi tipin oynaması daha iyi olurdu

2.oyunda max payne i de sığır gibi yapmışlardı ondandır. ilk oyunda evet tıfıl zayıf birşeydi

Abi sigir gibi olup MP2'deki tipe en uygun Clive Owen olurdu eger unlu bir oyuncu olmasi gerekirse, benim fikrim tabi. Filmi henuz izlemedim o yuzden yorum yapamayacagim.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün gittim filme, gerçekten çok kötüydü.

yani gidenler kötü filan diyordu da kulak tıkıyordum. mark hiç gitmemiş, zaten filme gitmeden önce de max payne rolü için fazla temiz yüzlü olduğunu düşünüyordum, hakkaten de öyleymiş, sesi falan da mıymıy.

konu işlenişi berbat ötesi. konu da berbat zaten. abidik bişey yapmışlar koca hikayeyi
kötü adam var iyi adam var iyi adam kötü adamı vuruyo, oo ne ilginç
yok kanatlılar bilmemne, saçmasapan
hele ikinci yarıda bi ara sıkıntıdan OOOOOF çekicektim, zor bastırdım

gitmeyin diyemem, gidin görün yani max payne meraklısıysanız, ama çok fazla bişey beklemeyin
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende uyarılara kulak asmadan gittim de beğenmedim maalesef bir max payne filmi olarak son derece durgun gidiyordu sıkıntıdan patladık neredeyse. yazmış herkes gerekenleri geç kalmışız yine filmi eleştirmek için :P beğendiğim bi kaç sahne var

-ilacı çekince max payne otoparkta uzilerle koşturduğunda karantıkta silahların aleviyle gözleri gözüküyor ya orası iyiydi bayağı.

-pompalı sahnesi

-oyundan birebir sahneler.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...